BLOG: Z 50$ na 10k$ po stopách Cornieho a jeho následovníků

• peternec3
      peternec3
      Bronz
      Registrace: 04.08.2008 Příspěvky: 48
      Nebudu se nějak extrémně představovat, to doplním později stějně už to někdo třeba někde četl pod nickem wtfpete, pod kterým se jinak v pokrovém světě vyskytuju :) Bohužel účet na tomto fóru, jsem kvůli 50 free dolarům vytvořil ještě dříve než byl tento nick vymyšlen, fórum ještě vůbec nejelo česky a já netušil jak je skvělé..ale w/e

Každopádně jak oba nicky napovídají, jmenuju se Petr a jsem z Prahy, bohužel ještě pořád dokopávam školu, protože jsem se teda rozhodl, že jen bakalář mi nestačí.

Hlavní důvod založení tohohle blogu je ten, že poslední dobou už jsem začal být až extrémní fish, taky už jsem na sobě začal karierně pracovat - konečně :) a tak už poker ustoupil trochu bokem, stále mě však hodně baví a co si budem povídat, ještě jsem v něm úplně neztratil veškeré ambice, jako hitnout Sunday milion :D

ne, teď vážně, vlastně už se k založení tohohle blogu odhodlávám hezkých pár týdnů. Vlastně spíš už celý ten rok, co jsem si četl samotného cornieho a obdivoval ho, za jeho úžasný příklad a poselství pro ostatní hráče. Ještě jednou bych mu tímto blogem chtěl vzdát hold a smeknout před ním, protože, co kvůli fóru udělal a kolik svého času, energie a trpělivosti do toho obětoval, je prostě úžasný.

Tak i já jsem konečně cca před týdnem začal po jeho vzoru plnit challenge a kupodivu prozatím úspěšně:

Plány a cíle:

Dlouhodobé:

Co nejrychleji prolétnout nl5 a usadit se na nl10, kde chci vybudovat už trošku bitelnější bankroll pro přechod na nl25

Průběžné:

Dodržovat poměr hry a studia 4:1, jak říká Dusty Schmidt aka rovněž člen tohohle fóra - Letherass. Což je další kdo mě inspiroval a jehož jakýkoli materiál zde i jeho knihy vřele doporučuju!

- V tom zahrnuté sledování místních coachingů a sledování hand diskuzí vždy hraného limitu a o jeden vyššího.

Přičemž mě těď úžasně inspiroval váš nový moderátor irik83, jehož myšlenka, že když chci něčeho dosáhnout, tak si musím napřed naplánovat činnost, co mě nabije energií a až potom ty jimž tu energii vydá a chce v nich dosáhnout nějakého progresu. za což mu dík :)

Samotná výzva:
      (její počátek beru od 4. září)

Odehraných týdnů : 1
      Tracknutá herna: Pokerstars
      Typ hry: NL5 FR a SH

Hand za minulý týden: 9447
      Profit za minulý týden: +63,37$
      Bankroll na začátku výzvy: 50$
      Současný bankroll: 113,37$

Profit celkem: +63,37$
      Hand celkem: 9447

Tak to by prozatím bylo asi vše..tak nějak je mým zvykem se rozloučit nějak v angličtině, která je mi blízká a s nějakým otřepaným klišé, které dnes už ode mě obzvlášť bude znít trochu nostalgicky i tragikomicky..ale přesto..

"Here i comes again"

cya@tables GL&HF
  • 1 odpověď
    • peternec3
      peternec3
      Bronz
      Registrace: 04.08.2008 Příspěvky: 48
      Druhý a defacto i třetí a čtvrtý týden, už rozhodně tak šťastné nebyly. Tímto se omlouvám, že jsem nedodržel týdenní shrnutí, ale opravdu nebyla nálada tak špatné výsledky prezentovat.
      Defacto jsem vymazal veškerý profit a mohu "směle" začít od začátku.

Poměr hry a studia taky nebyl úplně dodržen a studium začíná mít manko. Prostě samé nenaplněné sliby :(

Shrnutí:

Odehraných týdnů : 4
      Tracknutá herna: Pokerstars
      Typ hry: NL5 FR a SH

Hand za týden 2.: 8952
      Hand za týden 3.: 9066
      Hand za minulý týden: 7345
      ztráta za minulé týdny: -34,63$
      Bankroll na začátku výzvy: 50$
      Současný bankroll: 113,37$

Profit celkem: +28,74$
      Hand celkem: 34810