First blog - NL2 SH -

• RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Registrace: 21.07.2013 Příspěvky: 109
      Ahoj

Tak jsem se rozhodl ucinit progres ve svoji dosud hodne spatne hre a zalozit si zde na PSy blog. Tento blog se budu snazit vest pravidelne, psat si zde moje plany cile a uspechy/neuspechy. Hlavne vsak spoustu fishy otazek, tak snad mi nekdo poradi a nasmeruje spravnym smerem, abych si jednou splnil muj impossible dream a dosahl mid stakes limitu.
      Link na moje predstaveni Predstaveni.

A zacneme hned s planovanim:

:spade: Cile jiz splnene:
      :spade: : Zapojit se do "ucime se vyhravat" (splnena 1.uroven)
      :spade: : Splnit kviz na "20dolaru zdarma" (splneno na 50% - kviz done-vybrat hernu)
      :spade: : Zalozit blog (splneno)
      ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      :diamond: Nesplnene cile:
      :diamond: : Vybrat hernu na affitelate a nechat si poslat penize za kviz
      :diamond: : Studium basic a bronze clanku a videji (ne jen precist a shlednout!!!)
      :diamond: : Prostudovat range v equilabu na SH (doposud jsem hral jen FR)
      :diamond: : Splnit "ucime se vyhravat"
      ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak a ze startu nekolik otazek na vas pokrocilejsi hrace( snad se nekdo ozve)

Na jake herne zacit pres PSY hrat? Vim ze nejmensi rake na NL2 je na PS a PP ale na obou hernach uz sem reglej. Premyslim nad tim Poker770 vzhledem k nejlepsimu vztahu k PSY strategy points. Jen se bojim abych tam uhral nejakou winrate kvuli vysimu rake?

A hlavni otazka :f_grin: Ma smysl neco vymyslet na NL2 (light 3bety,polarizace,expoilt podle statu atp) nebo staci tight is right?

Pokud jste sem zavitaly, budu rad za vase pripominky a rady at uz k blogu ci studiu tak hlavne k pokeru samotnemu. Diky a doufam ze se zde budeme pravidelne potkavat.
      GL u stolu RetR0mAn
  • 19 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Stříbro
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,176
      Čau,

štartovací kapitál je $20? Nie som v obraze, že to zvýšili z $10 :f_love:

Rake by som neriešil - imo všade je vysoký, no micros by mali byť dostatočne soft na to, aby si to beatoval.

Na NL2 by som toho moc nevymýšľal. Hral by som tight, snažil sa maximalizovať value a makal na svojej hre. Light 3bety si nechaj na vyššie limity, no depolarizované 3bety na izolovanie slabších hráčov sú imo dobrý nápad.
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Caute

Tak jsem se dneska konecne rozhoupal a zakoupil si HEM2. Vybral jsem hernu a to Poker770 a na vyzkouseni pinknul 1stul NL2 SH a objevil hned nekolik problemku :)

Nenasel jsem:
      :diamond: doplnovani plneho stacku
      :diamond: ukladani hand history
      :diamond: barevne oznacovani hracu

Zrejme kvuli te handhistory mi HEM netrackuje handy :( .A dalsi vec, zrejme jsem to spatne pochopil, ale kdyz jsem se regnul pres ten kviz mel bych ziskat status bronze nebo to nejakou dobu trva jako s temy penezy zdarma? Nebo jsem zase udelal neco spatne :f_cry:
      Snad to nekdo prectete a poradite mi :f_cry: ...

to JohnDoe1313: Startovni kapital je vklad 20dolaru za to jsem dostal dalsich 10 a do 48hodin by melo prijit neco od pokerstrategy za ten kviz (teda doufam,ze sem to nepo....)
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Stříbro
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,176
      Autorebuy: Settings -> Table -> Auto Top-up (Cash games) (dolu v okne)

Ukladanie HH: Settings -> System -> Store Hand History Localy

Označovanie hráčov: myslím, že klik pravým na hráča a notes - v okienku vpravo, kde si môžeš písať poznámky, máš na výber farby na označenie

Keď ti prídu peniaze na účet, od vtedy by sa ti status mal aktualizovať do max 5 dní, kým sa pripočítajú Strategy points.
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Ahoj

Rozhodl jsem se, ze tento blog povedu "denickovym stylem". V RL nemam nikoho kdoby se o poker ci jinou logicko-psychologicky-matematickou :f_biggrin: zalezitost zajimal.
      Zkratka nemam si s kym povidat o uceni, mindsetu, strategiim proste o pokeru (ma pritelkine je skvely clovek, snazi se me motivovat a poslouchat avsak nema o poker zadny vetsi osobni zajem).Pratele a kolegove v praci vidi v pokeru "bedny":f_cry: .

Takze zacnem "muj mily denicku" :f_cool:

Neustale me dohani pocit, ze toho pro muj progres delam malo. Pul roku jsem se poker ucil (na jinych vyukovych strankach -dost nedostacujicich vs PSy-) ctenim clanku a pasivnim sledovani videi. Pak jsem precetl nekolik knih

:heart: Poker jako bysnys (ctu stale dokola)
      :heart: Poker online cash game (50 nejvetsich omylu....)
      :heart: No limit holdem poker teorie a praxe (ctu stale dokola)
      :heart: :heart: :heart: Jak pouzivat zákony mysli :heart: :heart: :heart:
      (K te posledni je venovana motivaci a dost mi pomohla.Ikdyz nejsem verici v boha, jakozto mysticko-mytickou postavu, verim vsak v lidske vyssi "JA". Kdyby to chtel nekdo nekdy cist musi s urcitou nadsazkou)

Diky temto znalostem jsem pochopil, ze poker je velice komplexni a obsahla pro me mnohdy dost tezka veda. Zacinal jsem jako gambler na 1STT SNG turnajich,nevedel jsem co delam.Diky nauceni se zakladnich konceptu jsem zacal mene prohravat a kvuli mensi casove narocnosti jsem presel na CG, ktere mi více vyhovovalo. Po precteni knih viz. nahore. Jsem zjistil ze nic nevim a zacal vice vnimat termin "LONG RUN".
      Stale jsem byl nedisciplinovany a netrpelivy. Pak diky posledni zminovane knize prislo velke "DOST", pak velka tlusta cara. A prechod ze zakladni skoly "passivni uceni" na stredni skolu "aktivni studiium"
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      A kde jsem ted?

:club: Tvorim realne splnitelne cile, ktere postupne plnim
      :club: Studuji, pisu si poznamky, zpetne je prochazim
      :club: Aplikuji nastudovane znalosti ve sve hre
      :club: Aktivne vedu blog (od ktereho si dost slibuju -ventilace,progres atd. :f_cool:
      :club: :club: :club: Dodrzuji BRM :club: :club: :club:

Tak a k tem cilum, ktere jsem si minule stanovil
      :spade: : Vybrat hernu na affitelate a nechat si poslat penize za kviz (Done)
      :diamond: : Studium basic a bronze clanku a videji (ne jen precist a shlednout!!!) (pracuji na tom cca 20% Done)
      :spade: : Prostudovat range v equilabu na SH (doposud jsem hral jen FR) (Done)
      :diamond: : Splnit "ucime se vyhravat" (presouvam do sekce dlouhodobejsi plan :rolleyes:

K tomu Studiu, ani nevim jak, ale obdrzel jsem status stribro a musim rict parada a vyzdvihnout nektera videa:

Sekce basic:
      Yegon - Ucime se poker (Totalne nejlepsi video co jsem kdy videl) :P
      Katrisone - Myslenkove pochody
      twinn1 - Herni plan

Sekce bronze:
      Yegon - Hud a prace se staty (Totalne druhe nejlepsi video co jsem kdy videl) :P
      twinn1 - Nektere jeho coachingy + step by step serie
      BOBOsvk - Rady a tipy pro CG
      (Ve sve hre aplikuji na rybky twinnuv pristup a na "regy" pristup "agro" Boba myslim, ze mix obou strategii povede k uspechu.)

Sekce silver:
      :spade: Chystam se na Play the player a Skryty tilt.

No a mou hernou se tedy stal Poker770 kde hraji NL2 SH 1-2stoly a mym novym cilem se stava:
      :spade: Pokoreni limitu NL2 a dosazeni BRM 120dolaru na prvni mensi shoty na nl4

Tu muj prvni graf (nic nevypovidajici sample 700ruk - 4session: 3ssn 1 stul, 4ta ssn 2stoly)
      http://fotkypsy.rajce.idnes.cz/PSY/#prvnigraf.jpg

Pokud jste nekdo dosel az jsem tak diky za precteni myho crying without crying postu :f_cool: . A mel bych par dotazu - Na Poker770 jsem nenasel ukladani HH (Ukladanie HH: Settings -> System -> Store Hand History Localy) toto jsem sice nasel, ale jak mam nastavit eng jazyk? Chtel jsem postnout nejake handy na HJ forum, ale psalo mi to error:( . A druha vec jak vkladat obrazek do blogu aniz bych musel linkem treba na rajce (ktere jsem musel kvuli tomu vytvorit). Omlouvam se, ale zrejme nepatrim do te zdatnejsi skupiny :f_cry:
    • symat100
      symat100
      Bronz
      Registrace: 31.03.2013 Příspěvky: 270
      Prajem vela stastia pri hre.Hram na PS tak ti nepomôzem z tvojim problemom ,ale urcite niekto poradi. Verím ,ze sa dostaneš skoro na tu nl4 GL :s_biggrin:
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Caute

Tak ted jeden asi nejvaznejsi problem :f_cry: : Uz jsem si zvykl na hud atd a rozhodl jsem se hrat na 4 stolech. Problem je ze rad bych sedel na jednom miste na vsech stolech, ale diky tomu mam pak zprehazeny hud (staty nejsou u spravnych hracu) co s tim?
      S HEM2 neumim pracovat (trial jsem moc nevyzkousel a koupenou verzi mam 2 dny)

to symat100: ahoj jsem rad, ze sem vubec nekdo zavita :) . A jake hrajes limity na PS? Me se PS zdalo asi nejtezsi kde sem kdy hral
    • symat100
      symat100
      Bronz
      Registrace: 31.03.2013 Příspěvky: 270
      Momentalne hrajem nl5 8-10 stolov od Septembra idem na nl10.Inak musis nastavit na herni preferovane miesto a potom vHEMe najdi Hud options a tam v polozke preferences seating si nastav kde sedis a podla typu hry ci full ring ci 6max.cau
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Caute

Tak opet pokracuju v psani sveho "denicku" tu na PSy. :evil:

V praci uz pomalu konci sezona a prescasovy drill tim padem konci. Co to vlastne pro me znamena? Myslel jsem si, ze bude vice casu na poker a uz jsem se videl na NL5. (herna me velice mile uvitala a na BM pri pocatecnim vkladu 20babek svitilo prijemnych 78 diky bonusum a stoupajicimu grafu)Prislo vsak velke "ALE"!

-Ale hraju porad malo, kopec vymluv jak jsem unavenej atd. (co s tim, kdyz se neumim hecnout a prekonat unavu,nechut a strach :( muj zivot vedou sestry letargie a apatie.

-Ale kdyz uz konecne hraju nedokazu drzet stoploss a v danou ssn si nepripoustim, davno zapocly "Tilt"

-Ale nevenoval jsem studiu tolik kolik jsem chtel a diky tomu ma "A" hra je preflop dobra, flop spatna turn+river: co mam sakra delat? Zapoji se tilt ma hra se meni na "B" preflop horsi, flop egoagro turn+river calling station nejvetsiho kalibru. "C"cko - gamble and loss

-Ale BRM: !!!OPET NEDODRZEL!!!

Z toho plyne asi jediny. Musim se polepsit :f_biggrin:

:diamond:P lany :diamond:
      :diamond: Studium a presna definice a vybalancovani mojich rangi pre (hlavne mimo jine kolik % a komba ktere defendovat na reraisy OOP)
      :diamond: Studium TILT, MINDSET opet sem to zase precetl "s usmevem na rtu "me se to prece netyka nejsem tak blbej... a ejhle uz tocim NL5 a nasledne NL20 zoom :s_o:

Az zvladnu nastudovat zakladni clanky tu na PSy a pohraju si s equilabem (davam si na toto do pristiho vikendu) Vim, ze to je mnohem vice komplexni vec, ale nastinim si alespon zaklady.Tak teprve budu pokracovat v grindu :f_biggrin: jestli se tomu da tak rict :f_biggrin:

:diamond:D odrzovat STOPLOSS
      :diamond: SSn rozdelit na casti s pauzama alespon 10min
      :diamond: A opet (doufam ze to bylo naposledy co to sem pisu) DODRZOVAT BRM
      :diamond: :diamond: :diamond: HLAVNE MINDSET :diamond: :diamond: :diamond:

No alespon jsem se dokopal k "vedeni si blogu" a ted to du zapit (po 3 mesicich bez alkoholu ;) )
      Tak vsem GL at tables
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Caute

Po mensi studijni pauze jsem se rozhodl, ze si tu do denicku zapisu nejake ty sve postrehy a nazory :f_cool: .

V minulem rozpisu planu jsem mel:
      :diamond: Studium a presna definice a vybalancovani mojich rangi pre (hlavne mimo jine kolik % a komba ktere defendovat na reraisy OOP)
      :diamond: Studium TILT, MINDSET.

Zacal jsem prvnim bodem, preflop open mam jiz zazity a pouzivam z equilabu. Pricemz jsem, ale tapal jak reagovat na 3bety od unknownu kdyz budu OOP. Premyslel jsem co a jak ze sve range budu defendovat. Vzdy me bavilo promyslet situace, premyslet nad rangema a zpusobu zahrani. Neco malo jsem si pocital, resil SPR kdyz budu 4-betovat.

Pak jsem si rekl, ze si musim projet znovu definice souperu a pri tom se mrknu na clanky ze sekce psychologie.

Jak jen to rict :f_biggrin: no dosahl sem urciteho prozreni :f_biggrin: .
      Neporazim NL2 ne z duvodu, ze bych nemel edge ve skillu, ale protoze:

:club: TILTUJU: nehraju A game
      :club: TILTUJU: jsem netrpelivy
      :club: TILTUJU: snazim se vyhrat kazdou handu
      :club: TILTUJU: slova jako to je sick prechazi do buseni do stolu a rvani na monitor "ONE TIME"
      :club: TILTUJU: vyhorim a odevzdane bez premysleni klikam a vubec nevim co delam...

Pri tom moje A game (domenka) je dostacujici: soustredim se na hru
      - sleduju soupere (typologie) a jejich stacky (prizpusobuju range)
      - pisu si poznamky a sleduju hru "POZORNE" ikdyz nejsem in
      - soustredim se na REM proces (ta maximalizace mi stejne moc nejde)
      - kazdym movem co udelam se snazim "neceho dosahnout"

K tomuhle mi hodne dopomaha, kdyz si tyhle veci rikam nahlas "s cim horsim me callne", "tento typ bude mit casto flush draw" apdobne. Vysledek toho je fakt dobry pocit, ikdyz jdu stale do minusu :f_confused: . Momentalne jsem 8BI pod EV a standartne velke poty prohravam ikdyz jsem 90%favorit. Tohle me doposud strasne nicilo. Diky zminovanym clankum a mojemu "filisofovani" jsem jiz nekolik ssn po sobe netiltoval a to sem dostaval sakra zarezy :f_cool: .

:diamond: Moje plany se proto meni na:
      :diamond: Grind,grind,grind
      :diamond: trenink koncentrace a drzeni A game (da si nekdo pexeso??? :f_love:
      )
      :diamond: prace na B game (mezi mym 100%soustredenim a poklesem, kvuli tiltu nepozornosti apod. je propastny rozdil)
      :diamond:P okora kdyz jdu "UP", nepropadat "vyhoreni, sebelitosti" kdyz jdu "DOWN"
      :diamond: O vikendu rozebrat videa z 3casti "Ucime se vyhravat"

Tak GL vsem a hlavne se drzte na pozitivni lajne ;)
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      .
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Ahoj

Takze ted zase neco o mem postupu/sestupu. Hra na poker770 se mi dost libi pole je velice soft.To ovsem vede k mnoha formam tiltu. Ve spoileru je muj graf za prvnich 5K hand.
      Je v nem videt muj superagro mod, ktery cca po 2k handach prechazi do tilt calling station modu. Od 3k do 4k hand jsem hodne zapracoval na mindsetu a dost se to podarilo a projevilo na me hre. Drzim si svou A game dele, zarezy me netiltuji. Postoupil jsem ze hry z 2stolu na hrani 5, pricemz si stale drzim koncentraci na psani poznamek a sledovani spotu v nichz ani nejsem.
      Snazim se dene odehrat alespon 200-500 hand. Bohuzel nektere dny vynechavam a celkove mam s volume nejvetsi problem. Ono trojsmenny provoz je docela zahul. Hlavne ty odpoledni kdy vyjizdim v 12:30 do prace a v 24:00 sem doma. Vecer sem unavenej a dopoledne nejsou stoly :f_mad: .
      Tento tyden jsem mel nocni a ikdyz bych mohl vic odehral sem toho slusne momentalne jsem na 800handach, pricemz vcera sem prospal cely den, takze jsem nehral vubec ?( . Ale o vikendu chystam grind,grind,grind
      http://fotkypsy.rajce.idnes.cz/PSY#Graf5Khand.jpg

Moje minule plany
      :diamond: Grind,grind,grind
      :diamond: trenink koncentrace a drzeni A game (da si nekdo pexeso???
      )
      :diamond: prace na B game (mezi mym 100%soustredenim a poklesem, kvuli tiltu nepozornosti apod. je propastny rozdil)
      :diamond: Pokora kdyz jdu "UP", nepropadat "vyhoreni, sebelitosti" kdyz jdu "DOWN"
      :diamond: O vikendu rozebrat videa z 3casti "Ucime se vyhravat"

Vse splneno :f_thumbsup: (prace na B game - nehraju A game, davam prestavku :) )

Nove plany
      :diamond: Grind, grind, grind
      :diamond: Videa herni plan (mam hotove po CO)
      :diamond: Vecer kdyz bude v praci cas pokracovat v psani "jak hrat poker"
      (dost mi to pomaha, kdyz to pisu a ctu si to znovu posobe)

Gl on tables RetR0mAn
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Caute

Jen takovy maly updatik, musim si nekde trosku ulevit a mlada uz to slysela 3x :f_cry: .
      Poslednich par ssn bylo dobrych, stale chybuju pri review si obcas rikam WTF tos hral ty?:X
      Ale to se v zapalu boje nam rybkam asi stava :f_confused: . Napric tomu jsem doted byl v nejlepsi nalade jakou jsem za posledni 3mesice mel. V praci sem to do vcerejska neresil a v pokeru se darilo.

No vcera si takhle jedu v dobre naladicce do prace, posledni nocni no nice :] . Dojedu tam a zjistim ze ta sku..... ku... vypi.... Neboli "kolega" na odpoledni vybral vsechnu dobrou pracu (nepsana dohoda, na nocni se nechava nejlepsi praca. Vymrdy se delaj rano a odpoledni naddelava na noc). Samozrejme nic prednachystanyho hodinovy joby vybrany a me tam necha nejvic vymrdy 3min kusy :f_mad: ). No kdyz sem to vydel tak se mi pri te predstave obratil kufr (2 nocni predtim sem to mel stejny...). V praci sme vepredu (je malo prace) a tak sef rikal at si berem dovoleny. No tak sup sms a valim dom. Ted to vtipnejsi.
      Ujel mi posledni autobus. Tak fajn trolejak by mel jet no dojdu na zastavku koukam na to :f_ugly: taky nic. Posledni vlak dom za pul hodiny. To jako mam bezet 6km s narvanym batohem :f_eek: . No neda se nic delat. Jakoze sem to dal, ale tricko uplne durch a jeste ted co to pisu tak me bolej nohy :f_mad: .
      No alespon neco nagrindim... vecer mi to nechodilo a navic sem nemohl moc hrat (budim mladou klikanim a psanim poznamek). Spat se mi nechtelo ale ve 4 sem teda zalehl. Tak to dneska napravim... Ale dnesni 2 SSn total hruza hnus! :f_mad: . Uz jsem dneska opet tiltoval a jakmile jsem to u sebe ucitil koukam na "nastenku" oblepena zed a monitor :f_biggrin: . A tam velky napis "EGO je zlo" (na stolech se delo presne to co sem nechtel, 3betovali me light, flopy sem netrefoval, cbety nevychazeli, AA,KK kradez blindu, trefovani do jejich top range a uz sem u sebe videl ty nesmyslny lainy spatny foldy a cally). Opet je to tu ... problem s volume,kdyz konecne muzu hrat a poradne grindit tak na to fakt nemam naladu. WTF takhle se nikam nikdy nedostanu porad resit problem hrat(ikdyz ne A game) vs nemit zadny volume.
      Pak ctu blogy ostatnich jak jdete up a drzite se ikdyz ste down. Zatracene musim jeste zapracovat na mindsetu. Ikdyz ten graf z dneska neni "tak spatnej" mohlo bejt hur :f_cool: Tak sem ze sve hry sklamanej. Neco si prectu zahraju L2 a vecer dam jeste jednu ssn. Tak wish me luck.
      http://fotkypsy.rajce.idnes.cz/PSY#dnesnich1500h.jpg
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Caute

Tak je tomu skoro mesic od zalozeni blogu a proto chci udelat takove male "resume". V posledni dobe jsem nebyl vubec aktivni, kvuli memu mindsetu. Mam strach z toho co ted bude a celkove je moje motivace na nule. Tenhle pristup je po tom "boomu" co u me nastal (mysleno motivacni narust, aktivita a celkove chut zmenit muj zivot) dost frustrujici. Citim se presne jako xpravda napsal ve svem blogu " pri pohledu na ikonku HEMu a Klienta mam chut schovat se do rohu do kouta" bohuzel ja to tak skutecne delam. Naprosto netusim co to se mnou je, ale prikladam to hlavne strachu. Strachu, ze nejsem dost dobry, ze to opet podelam jako nespocetnekrat pred tim. Odkladam studium, odkladam grind, dokonce jsem zacal se stopwon opak stoploss. Kdyz jsem 3Bi v plusu koncim SSn. Je toho spousta co bych tu na sebe jeste mohl prasknout.
      Ale proto jsem nezacal psat tento post, je to proto, ze to chci zmenit.
      Poker hraju uz nejakou dobu a citim na sobe, ze prave TED je moje sance a byla by blbost ji propasnout!!!
      Pokusim se zmenit formu blogu, tohoto meho zapisnicku , aby skutecne fungoval a byl pro me prinosem a to hlavne ve stanovovani a PLNENI planu. Nezvladam to na stoprocent (nwm proc se chlacholim nezvladam to ani na 50%). Chce to radikalni zmenu v pristupu proto si budu stanovovat presne definovane kratkodobe cile a dokud je jednotlive nesplnim proste nepujdu dal! Jednim z nich je mimo jine vedeni tohoto blogu. Delat alespon tydeni smysluplne reporty.

Takze a ted se chci vrhnout na to resume po 10k handach.

Ke svoji hre musim rict ze se snazim dost menit hru podle souperu, vyhledavam vhodne spoty se slabyma hracema. Pisu si poznamky na jejich playing lines, open range apod. Driv jsem hral FR a toto je poprve co hraju SH a musim rict ze tolik slabych hracu se staty 50/10 sem driv nepotkaval, taky se velmi casto setkavam s hraci 80+ VPIP vetsinou mam na ne jen 100ruk, ale to na VPIP myslim staci.Proto:

Zapracoval jsem na hre na blindech casteji flatuju a 3betuju napr. SC. V pozici protï rybe casto caluju abych postflop exploitnul jeho weak range.

Zameruju se na jejich agresi pasiv hracum davam kredit a zahazuju i silne komba na wet scary flopu. Naopak agro monkey casto floatuju.

Proto mam asi vetsi VPIP nez jsem cekal, kazdopadne zde moje staty: (doufam ze se k nim nekdo vyjadri)

"kolace" :

a graf:

Pokud to nekdo budete cist, prosim je tu nekde zalozeny topic na diskuzi o statech? Moc by me zajimalo jak jsou staty relevantni na zaklade samplu.

A nazaver mym planem je zapracovat na timemanagmentu (vec, na kterou si myslim ze je zapotrebi se zamerit uz od zakladu, ale ja proto jeste nic neudelal.)
      Nebo-li vytvorit excel sheet z casovym rozvrhem mych smen , studia a ssn.
      Takze vsem GL a snad se pristi post povede v positivnejsi nalade :f_cool: .
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Jsem to ale jelito mohl by prosim nejaky admin ten muj missnutej post presunout do meho blogu "First blog - NL2 SH -". Diky moc

irik83: prosím pane :)
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Caute

Tak a je tu comeback meho zapalu, dnes mam dovolenou a zitra jdu na odpoledni. Konecne jsem se opet pustil do smysluplne prace. Ackoliv je to jen 20 minut, tak jsem si vytvoril excel sheety s rozpisem smen a zitra se pustim do casoveho rozvrhu na odpoledni smene abych zacal efektivneji hospodarit s casem. Tzn. zitra si presne stopnu jednotlive casove ukony:) , a do konce tydne se chci naucit open ranges podle twinove serie.
      Ukoly to jsou prozatim jednoduche, bohuzel vse nepujde rychle jak jsem si vysnil, ale lepsi zacit pomaleji nez-li vubec. Na dnesek se po vcerejsim paintballu citim asi nejak takhle:

Proto mam takovy dayoff dneska :)

+jedna momentka z paintballu (byl jsem poprve a doufam ze ne naposled :f_grin: ) bohuzel mi nejede imageshack takze je to na rajce :f_confused:
      http://fotkypsy.rajce.idnes.cz/PSY/#DSC_2974.jpg

Plan:
      :diamond: Utery - Timemanagment (rozvrhnuti beznych ukolu)
      :diamond: Středa - UTG+MP+CO (uz jsem pred krizi zacal s UTG a MP)

Tak gl u stolu bye :f_cool:
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Na takovyto spot se ceka i nekolik SSn, takze ja na to muzu rict jen WHY ME :f_cry: .
      (jeste ze tam byla ta fish :f_cool: )

IPoker No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) - IPoker Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

MP ($2.08)
      CO ($2.56)
      Hero (Button) ($5.08)
      SB ($2.11)
      BB ($3.31)
      UTG ($2)

Preflop: Hero is Button with A, A
      1 fold, MP raises $0.08, 1 fold, Hero raises $0.24, 1 fold, BB calls $0.22, MP raises $2 (All-In), Hero calls $1.84, BB calls $1.84

Flop: ($6.25) 4, Q, 2 (3 players, 1 all-in)
      BB checks, Hero bets $0.54, BB raises $1.23 (All-In), Hero calls $0.69

Turn: ($8.71) 8 (3 players, 2 all-in)

River: ($8.71) K (3 players, 2 all-in)

Total pot: $8.71

Results below:

Hero had A, A (one pair, Aces).
      BB had A, Q (one pair, Queens).
      MP had K, K (three of a kind, Kings).
      Outcome: Hero won $2.29, MP won $5.84
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Tak a je to tu s prvni "zimou" prichazi opet a zase chripka. WTF moje imunita 0 :f_cry:
      No jeste, ze mam pritelkini ktera se o me tak hezky stara :] . A proc ze to vlastne pisu :)
      Tak trochu oslavuju, protoze se mi podarilo prekonat pro me magickou hranici 100 dolaru:) a zaroven tak trochu pochybuju... bohuzel jsem zjistil (uz po prvnim shotu na NL4 ikdyz uspesnem) ze musim zustat na NL2 protoze proste vyssi limit NL10+ bych urcite neporazel.
      Neverim sve hre a ve spouste rozhodnuti tapu a celkove v tom plavu :f_confused: .

Ale rozhodne to nevzdavam, nybrz je to motivace udelat zase krok dopredu. Hlavne blogy uspesnych nl25 grinderu me ukazuji jak malo makam (ne malo, ale vubec). A ze vubec nevim co to poker je. Njn proto jsem porad tam kde jsem. A zrejme tam jeste dlouho zustanu.
      Tak a ted tak trochu motivace

DONT FALLING DOWN AGAIN :s_cool:

Gl u stolu RetR0mAn
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Caute

Predem musim rict, ze jsem se do "ted" tedy 16:31 (aspon uvidim jak mi dlouho trva napsat prispevek do svyho blogu:D ) cejtil dost mizerne .
      Zacnu asi tim ze pred dvema dny jsem asi 1.5h psal update "resume" blogu a me hry. S handama, grafama a vlozeni obrazku sem mi taky dava zabrat:D . A bud sem to missnul a poslal uplne mimo nebo zase nevlozil predmet ci co a total prisel o celou "praci" :f_eek: .
      A tak nejak uz nemel silu to psat znova.Bylo to totiz v noci/rano. No v te dobe to byly "dobre casy" :f_love: . Mel sem heather a zrovna shotoval NL4 takze to bylo zrovna po me BEST ssn, 8Bi plus. Nacez jsem v dalsi ssn ( po nevydarenem updatu ) a tady se to lame od 10 ku 5ti. Protoze v dalsi SSn jsem prisel o 11Bi a jsem opet na hranici NL2/NL4 uz jsem jednou z NL2 rebuildoval a fakt se mi nechtelo znova.
      Tak sem si dal takovou premyslivou pauzicku. Dneska po dalsi rane v mym RL jsem zacal premyslet o rozhodnuti, motivaci proste tak nejak o zivote jako celku. Vsechno je totiz relativni co je pro jednoho dobre muze byt pro druheho nedostacujici. A uvedomil si, ze je treba ranam celit tvari v tvar. A zmenit spatne veci na dobre. O pokeru jsem si myslel ze to bude moje "snadna cesta ven". Plan,ktery se mel stat skutecnosti uz trva cca rok. A po tehle dobe si teprve uvedomuju, ze jsem v 1. miliontine cesty :f_grin: . Poprve se mi neco "povedlo" dostal jsem BR na 100 dolaru a postup na NL4. A vlastne diky premysleni o tom vsem se mou domovskou strankou stva PSy sekce STRATEGIE a HJ forum.HJ NUTS presne takto si snazim nastavit tought proces. Kdo je muj oponent? Proc a kolik chci vsadit? viz. 3bod.

Pravidla pro hodnocení hand

1. Věnujte pozornost limitu fóra a svému členskému statusu.
      Fórum pro vzorové handy je služba podporovaná celou komunitou PokerStrategy.com. Jediní kdo by z této služby měli těžit jsou aktivní členové PokerStrategy.com. Pokud omylem handu zadáte do špatného fóra, tak bude Váš příspěvek přesunut do toho správného (bude Vám zanechána poznámka, kde můžete svůj příspěvek nově nalézt).

2. Poskytujte konstruktivní odpovědi, které uživatelům pomáhají.
      Toto berte více jako žádost nežli pravidlo. Do svého příspěvku zahrňte co nejvíce konstruktivního obsahu, abyste vytvořili kvalitní diskuzi. Jak Vy, tak ostatní členové z toho budou těžit.

3. Do svého příspěvku zahrňte co nejvíce informací.

Velké množství vzorových hand je vloženo bez poskytnutí jakýchkoliv dalších informací, nebo bez položení nějakého dotazu o dané handě. Poker je specifická hra – musíte se přizpůsobit Vašim soupeřům a mnoha jiným faktorům. Bez dodatečných informací není možné určit, jak by měla být handa zahrána. Můžete určitou kombinaci u jednoho stolu zahodit a u jiného s tou samou raisnout – poker není černobílý.

Příklady informací, které byste měli uvádět:
      Informace o herním stylu Vašeho protivníka.
      Co se stalo u předchozích hand se stejným protivníkem/protivníky.
      Vaše image (loose/tight, agresivní/pasivní) u stolu.

Každý kousek informace pomůže. Čím více otázek pokládáte a čím více informací přiložíte, tím lépe mohou hodnotitelé hand posoudit Vaši hru a situaci při handě. Řekněte hodnotitelům hand, kde míváte potíže. Přidejte i vlastní názor na danou handu a na rozsah handy Vašeho soupeře. Čím víc dáte, tím více dostanete zpět!

Ted jdu konecne vyuzit muj zalozeny workbook viz. yegonovo video.
      Hlavne si vypisu rovnou linky na vybrany temata. Parada 20 minut bez "upravy" jen text.
      Tak GL u stolu RetR0man
    • RetR0mAn
      RetR0mAn
      Bronz
      Caute

No je to 14dní od posledního updatu. A bez vytacek se musim priznat, ze bych si mel nafackovat! Neudelal jsem temer nic! Misto studia jsem hral hry nebo spal, neco malo si pinknul bez vysledku,zahral si par DoNu (poker770 strasnej rake) abych zjistil, ze proste zustavam na CG a musim se s tim poprat. Opet jsem od zivota dostal nafackovano.
      (Kolikrat jeste budu muset dostat, abych zacal "bojovat" *filosoficka otazka do vakua*)
      .
      Hlavni problemy v mym RL
      :club: Nedostatek casu + vecna unava
      :club: Prace (Moje prace ma velka + , trebaze jsem prave ted na nocni a pisu tento blog tzn. mam PC, internet a cas. Naproti tomu ma i velke - to jsou penize,kolega, a celkove tu praci nenavidim)
      :club: Nedostatek financi (spojene s bodem 2) plus ma pritelkine bez prace
      :club: Zadne zazemi a opora vyjma me pritelkine (alone in the dark)

Dohromady je to smrtici kombinace. Nechci opustit praci, protoze v mnoha ohledech lepsi nesezenu. Mam HPP a nechci riskovat nezamestnanost bod 3. a 4. parkrat nezaplatim a jsem na ulici. Unava je psychicky problem spojeny s bodem 2. Rekneme, ze to mam vsechno slozity :f_mad:

Result dve mozne cesty....
      :spade: Smirit se s tim co mam, brat veci tak jak jsou
      :spade:D elat s tim neco

A opet zase veci resim polovicate. Pendluju mezi dvema smery 50/50. Nedokazu se smirit s 50rokama ve fabrice a nadruhou stranu nedokazu se 100% soustredit a vybirat spravne moznosti abych s tim neco udelal.

Na druhou stranu, abych se i trochu pochvalil a ikdyz strasne pomalu tak delam pokroky. Zacinam vice "studovat" (nejen cist) a premyslet "jinak"(off table). Precetl jsem vsechny clanky silver sekce NL BSS, shledl twinovu serii PF gameplan a cast z ni i prostudoval,zacal s imbankerovo videem Kucharka matematiky I. (A z toho jsem sam prekvapeny popsal jsem totiz 3 A4 s poznamkama a prikladama co bych mel udelat) Vypadato ze tupy shlednuti videi se pozvolne presouva ke studiu a poznamkam.
      Jde o to, ze jsem dosahl stadia kdy jsem vicemene BE hrac, coz je pro me neuveritelny pokrok. Muj zajem se zacina stacet k matematickologicke strance hry.
      Nejvetsi problem me jakozto zacatecnika je, ze neco delam a nevim jestli to delam spravne. Kdyz ten move vyjde "supr spravne rozhodnuti" kdyz ne "smula" "donk" apodobne. Ve skutecnosti vsak nevim co delam a kdyz to nevychazi prechazim do modu kdy si rikam:
      :club: tak bud to ma nebo ne
      :club: vsechno je to 50/50
      :club: proc zase ja
      :club: jaktoze neslozil 2nd par kdyz bareluju svoje missly AK z UTG
      apodobne...
      No uvidime vypada to ze se do toho trosku vic pustim, doufam ze v pristim updatu bude neco pozitivnejsiho.
      Nakonec musim podekovat vsem tu na PSY za clanky, videa a pravidelnym blogerum za neuveritelnou motivaci a smerovani me cesty. Takze DIKY :f_thumbsup: a bye. :f_cry: