Hodinky na běhání

• 13 odpovědí
    • iambanker
      iambanker
      Bronz
      Registrace: 28.06.2011 Příspěvky: 5,519
      Heh, nieco podobne som riesil.

Zaverom som dosiel k tomu, ze na behanie ti stacia v podstate uplne hociake hodinky, ktore budu mat stopky/odpocitavanie a gumovy remienok. Osobne som si planoval kupit nieco z G-shock (aj do blogu som daval), pretoze to je dizajn, ktory mozes nosit aj normalne von k urcitemu typu oblecenia. Ale imo ak s tych chces fakt len behat tak ti uplne stacia najlacnejsie digitalky :)

Take tie srandy ako kardiometer, kolko si odbehol a podobne som ale neriesil/nezaujmalo ma to.

Urcite daj potom vediet ak nieco zistis (lebo som si ich este nekupil)
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

na to abys doběhl do hospody žádné hodinky nepotřebuješ....;) :f_biggrin:

a jinak přesouvám vlákno do Salónku....
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ahoj,
      já právě mlhavou představu mám - chci něco, co bude schopný určit kolik jsi naběhal, tempo asi taky, a tyhle vychytávky.

Dal jsem si personal challenge - připravit se na dubnovej půlmaraton v čase do dvou hodin.
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      06Mike06 původně napsal
      ahoj,

na to abys doběhl do hospody žádné hodinky nepotřebuješ....;) :f_biggrin:

a jinak přesouvám vlákno do Salónku....
      Ty bláho, náhodou dostanu deadline z headquarters (rozuměj "stará řekne kdy mám vzít navrátila") a to se pak hodinky šiknou i do hospody :D
    • luciikk
      luciikk
      Stříbro
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 1,011
      Čau a chceš jen hodinky nebo sporttester? Já na veškerý sportování používám sporttester - hodinky, hrudní pás...

Používám tyhle konkrétně: http://www.mall.cz/in-line-treninkove-pocitace/sigma-pc-25-10

Super nastavení, nastavíš si veškeré info o sobě, vybereš si zónu, ve které chceš trénink vykonat (nastavíš si je, já osobně využívám momentálně nejvíc fat burning - cardio zónu), když ji překročíš, upozorní tě pípnutím, na displeji při tréninku vidíš nahoře v kolika % maximální tepovky jseš, aktuální tep a délku tréninku, po ukončení tréninku ukazuje veškeré informace - délka, čas strávený ve vybrané zóně, spálených kcal

Totálně skvělá funkce je ukládání veškerých tréninků - vybereš si měsíc, v měsíci na který týden se chceš podívat, tam máš počet tréninků, celkový čas tréninků, etc...

Navíc je na těhhle hodinkách i kódovaný signál - když koupíš bez něj, často signál vypadává např. ve fitku nebo při blízkosti jiného nekódovaného sportesteru

Je to můj druhý, u prvního neskutečně neustále vypadával signál a když jsem se u různých prodejců ptala, tak mi byly doporučovány sporttestery za 3k+... Tenhle mi byl doporučen kámošky přítelem a jenom chválím...

Design sice není úplně nejlepší a nejhezčí, ale fci plní úplně dokonale a fakt mi plně vyhovuje, kdybys měl jakýkoli dotaz, tak se ptej a jestli se sháníš po úplně obyč hodinkách, tak moc sry za wall of text, ale třeba to helpne :) .. GL!

E: než jsem to dopsala, tolik komentů :D .. tak zrovna tvý požadavky to nesplňuje, tak sry :( :D ale na to, co sháníš, tak mnohem líp výjde si vzít s sebou na běhání mobil s nějakou vychytanou aplikací na sport (endomondo např. a to ti taky i ukládá záznamy :) )

E2: ale jestli to chceš pojmout jako přípravu na nějaký výkon, tak bych nějak pořešila i ten pulsmetr, protože podle toho se nejlíp trénuje a sleduje zlepšování etc :) .. taky ti to nedovolí začít jak blázen, nechat někde duši a po pár dnech/týdnech toho nechat, ale začít pěkně pozvolna a zlepšovat se :D .. ale to je just my2c :D
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Ja behám s endomonom dlho, a zatiaľ mi to stačilo vždy. :) Aj keď treba povedať, že s mobilom v bunde sa nebehá práve najlepšie.

Ale ten sportester je super Luciikk, toto si asi hneď kúpim, len to ešte zohnať na Slovensku. :)
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 611
      to skor mobil na rameno a pouzijes to aj ako mp3.
    • pirrippir
      pirrippir
      Bronz
      Registrace: 12.04.2010 Příspěvky: 13
      Hoj , beham se sigmou a maximalne skvely. Samozrejme to nema GPS, ale to uz je cenove uplne jinej vesmir. Kdybys o sporttester stal, ozvi se :)
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Lucikk, mockrát díky za tvůj post. Půjdu do těchto hodinek, už se těším ... na výkony :D
      Jak dlouho běháš?
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      risenecko původně napsal
      to skor mobil na rameno a pouzijes to aj ako mp3.
      Mám dosť veľký mobil, a je to nepohodlné... Ale ako mp3 to ofc používam.

Ale to čo postovala Luciikk chcem :D Vyzerá to super :)
    • luciikk
      luciikk
      Stříbro
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 1,011
      Já se běhání konkrétně vyhýbám, co to jde :D .. radši inliny, kolo, stepper, plavání apod. :D ... Ale mám i trenérskou třídu (konkrétně na plavání) a miluju sportování, tak mám takový jakž takž přehled i o základních věcech týkajících se i jiných tréninků (jakože týkajících se těch obecných věcí jak začínat, s čím, co přidávat, co mixovat apod.), tak kdybys cokoli potřeboval a nechtělo se ti moc googlit třeba, kdybych věděla, poradím, tak klidně napiš :) .. (pm možná better :) )

@ shikamura: jjj, fakt moc doporučuju :) )), btw. myslím, že právě ten mall podporuje tzv. uloženky - výdejní místa kam si to můžeš objednat a je tam nějak menší poštovné, nikdy jsem nezkoušela, ale vím, že třeba v Ostravě přímo je a myslím, že i u vás na svk jsou, tak bych to nějak čekla.. nebo jestli se chystáš na sraz, tak poprosit někoho zodpovědnýho kdo tam bude, ať ti to objedná k sobě do čr (mall má právě nad 1k i poštovný zdarma) a máš to :P .. Mně to došlo myslím dokonce i hned na druhej den :D .. na něco příjdeš :P
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Hej, práve som to hľadal, naozaj máme aj mall.sk, dokonca u nás sú tie hodinky ešte lacnejšie, ak to prepočítam na české koruny :) Takže diky za tip, idem ešte popozerať ostatné typy tých hodiniek Sigma PC, čo tam sú. :)
    • mykl1812
      mykl1812
      Zlato
      Registrace: 22.03.2009 Příspěvky: 396
      Ja mam Garmin Forerunner 210 a spokojenost. Pro rekreacniho bezce fajnovka.