Fix Limit - pokec pro všechny Fix Limiťáky

• irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231

FL pokec pro všechny hráče FL

FL je vlákno pro všechny FL hráče, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními hráči. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o FL. :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).
  • 326 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Jelikož začal podzim tak jsem vytvořil nové vlákno a citoval poslední dva příspěvky z letního:

karisek původně napsal
      Existuje v dnešní době nějaký způsob jak zobrazovat stack v BB? Dřív to šlo pomocí programu LongHud, ale ten už asi nefunguje.
      bigfishXXL původně napsal
      V LongHudu to uz nejde a kdyz sem se kdysi zbezne dival po netu tak sem nic nenasel :(
    • gersiL
      gersiL
      Bronz
      Registrace: 06.12.2012 Příspěvky: 2,028
      akorat sem chtel jit napsat ze uz je podzim a nestih jsem :D tak gl podzime
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      gersiL původně napsal
      akorat sem chtel jit napsat ze uz je podzim a nestih jsem :D tak gl podzime
      Popravdě ten měsíční topic je mnohem přehlednější. V letním když jsem něco hledal :rolleyes:
    • gersiL
      gersiL
      Bronz
      Registrace: 06.12.2012 Příspěvky: 2,028
      me se to zas liby takhke stejne to tu je samej spam .. viz. <-------
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      gersiL původně napsal
      me se to zas liby takhke stejne to tu je samej spam .. viz. <-------
      Tak SPAM jo? Tohle me dostalo, herna která má živej videopřenos? http://www.youtube.com/watch?v=I94UuUF89Os
      To jsem fakt netušil že existuje.
      Tohle je SPAM :f_love:

PS: Iriku koukej jinam... edit by Irik83 (odkaz na konkurenční web)
    • nike09
      nike09
      Bronz
      Registrace: 10.08.2012 Příspěvky: 236
      Ten živej přenos se mi moc nelíbí, chytnu nějakej bad beat, borec se mi začne do kamery smát a sem na tiltu ryvhleji než normálně :D
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Oficiální text distributora k filmu Hra na hraně :f_mad:

V on-line internetových hrách se protočí 35 miliard dolarů ročně. A sem se přesouvá nejen zájem největších hráčů, ale i těch nejtvrdších podvodníků. Sídla provozovatelů jsou na nejexotičtějších místech a jejich obchodní praktiky jsou v nejlepších případech jen tajné. V těch o trochu horších jsou nezákonné a zbytek je už tvrdě za hranou. Tito noví gangsteři už tak často nesahají po zbraních, místo nich mají k dispozici složité algoritmy.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      madjazz původně napsal
      PS: Iriku koukej jinam... edit by Irik83 (odkaz na konkurenční web)
      Dobrá tak jinak, citace z nejmenovaného webu:

According to Malta Today, the Court of Justice of the European Union (CJEU) ruled on Monday that it is against the law for EU member states to restrict national gambling markets in order to favor the economic of incumbents over operators licensed in other member states. The preliminary ruling came in the case of Biasci et al against Italy, and it confirms the EU's principles of freedom of establishment and freedom to provide services in terms of cross-border gambling.

The following is from the case:

"Articles 43 EC and 49 EC must be interpreted as meaning that, under the current state of EU law, the fact that an operator holds, in the Member State in which it is established, an authorization permitting it to offer betting and gaming does not prevent another Member State, while complying with the requirements of EU law, from making such a provider offering such services to consumers in its territory subject to the holding of an authorization issued by its own authorities.

Articles 43 EC and 49 EC must be interpreted as not precluding national legislation which requires companies wishing to pursue activities linked to gaming and betting to obtain a police authorization in addition to a license issued by the State in order to pursue such activities and which restricts the grant of such authorization inter alia to applicants who already hold such a license."

Tak pokud to chápu správně, tak by minimálně neměl být evropský trh droben na podherny v doménách jednotlivých zemí?
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Tak dnešní tréning naprosto super! Pokusil jsem si pořídit záznam, bohužel jsem přepálil hlasitost (na jedničku ze sta se to na mém PC dá) X( Stejně jsem ho hodil ke stažení (heslo je Strixr)
      trening 26.9.

PS: Sorry za překlep v hesle, znovu už se mi to nechtělo znovu uploadovat
    • Necromadx
      Necromadx
      Bronz
      Registrace: 24.01.2013 Příspěvky: 564
      Nice! :f_thumbsup: Záznamy by bodli, protože teď nebudu stíhat žádnej koucing.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Prozradí mi někdo co je to za staty, jak jim rozumět a jestli se nima mám stresovat?

• Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      Registrace: 20.02.2011 Příspěvky: 1,154
      A co jsi na tom nepochopil? :f_confused:

Proste filtr podle pre-FLOP akce.
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      madjazz původně napsal
      Tak dnešní tréning naprosto super! Pokusil jsem si pořídit záznam, bohužel jsem přepálil hlasitost (na jedničku ze sta se to na mém PC dá) X( Stejně jsem ho hodil ke stažení (heslo je Strixr)
      trening 26.9.

PS: Sorry za překlep v hesle, znovu už se mi to nechtělo znovu uploadovat
      Díky :s_thumbsup: Já na něj včera zapomněl a navíc jsem večer stejně potřeboval hrát, nahrávka ale bodne...
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Co dělám špatně? To heslo mi nefunguje! :D
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Begginer509 původně napsal
      Ještě to testnu ale nepíšeš náhodou správně Strixsr namísto mého zkomoleného Srtixr? Testnu to a napíšu presně.
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      madjazz původně napsal
      Ještě to testnu ale nepíšeš náhodou správně Strixsr namísto mého zkomoleného Srtixr? Testnu to a napíšu presně.
      Ajo, psal jsem Strixsr a ono to je Strixr, už to jede :s_thumbsup: Herdek filek, ale jede mi jenom zvuk a obraz nikde, to si musím instnout ten Bandicam? :s_confused:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      :s_cry: :s_cry: :s_cry: :s_cry: :s_cry: :s_cry: :s_cry: :s_cry: :s_cry: :s_cry:

To si takhle člověk říká, že když má jednou za půl roku u stolu tohle:

Tak by nemusel skončit po boji jenom takhle:

:f_biggrin:
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Herdek filek, ale jede mi jenom zvuk a obraz nikde, to si musím instnout ten Bandicam? :s_confused:
      To je divné, mě to jede normálně? Další člověk co jsem slyšel také. Kodeky?

Edit: Tak jsem teď testoval na čistě instalovaném PC s Win XP + K-Lite Codec Pack 10.0.5 Standard a pohoda