Poděkování PokerStrategy.com

• martin89s
      martin89s
      Stříbro
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 565
      Zdravím,

chtěl bych tímto příspěvkem poděkovat celé komunitě PokerStrategy. Moderátorům, Couchům a samozřejmě všem hráčům, kteří tvoří jednu z nejlepším komunit jaké jsem byl součástí. Téměř rok už okupuji toto fórům a v posledních měsících se aktivně zapojuji i do diskuzí atd.

Dříve jsem navštěvoval a vlastně stále navštěvuji jednu konkurenční stránku, dosti známou, zbarvenou do zelena. Říká se, že zelená uklidňuje a je barvou nejvíce pozitivní. Je však velkým paradoxem, že právě prostředí a komunita, dá-li se to tak nazvat, je něčím naprosto opačným. Hádky, sprosté urážení a výsměch jsou tam důležitější než pomoc nováčkům nebo smysluplná diskuze o pokeru. Jsem z ní doslova znechucen.

O to více jsem pak byl překvapen jakým způsoben to chodí na PokerStrategy. Lidé se snaží si navzájem pomoci, diskutují a zajímavých věcech, o strategii, rozdílné názory jsou řešeny asertivním způsobem. To je obrovský rozdíl a já jsem za to vděčný, protože za tu dobu co se zde učím hrát poker jsem se neuvěřitelně herně vzdělal a zvedl. Nemám problém se na cokoliv zeptat zkušenějších hráčů, aniž bych se musel obávat posměšků a podobných praktik.

Dokázali jste, vy všichni, vytvořit skvělou věc a já doufám, že to tak zůstane i nadále. Ještě jednou děkuji!
  • 12 odpovědí
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ahoj,

my děkujem, že jsis našel čas nás podpořit :s_thumbsup: . Budeme se snažit vydržet a ideálně zlepšovat naší práci tady. :f_p:

Takový feedback nám v tom vždy pomůže.
    • GumidekB
      GumidekB
      Bronz
      Registrace: 16.06.2011 Příspěvky: 853
      Ahoj,
      samozřejmě nás všechny těší, že nás takhle, celou komunitu, vidíš. A doufám, že dorazíš na sraz, abychom se mohli poznat lépe.
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      GumidekB původně napsal
      Ahoj,
      samozřejmě nás všechny těší, že nás takhle, celou komunitu, vidíš. A doufám, že dorazíš na sraz, abychom se mohli poznat lépe.
      +1 :s_evil:
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,447
      Pod to se musím podepsat, už jsem nějaké friendly komunity potkal (english), ale tohle je první cz/sk komunita, kde se prakticky všichni chovají slušně, konstruktivně a celkově je tu dobrá atmosféra.

Je to samo o sobě důvodem, proč jsem se do pokeru pořádně pustil. Cornieho blog byl parádní a následný přístup moderátorů, coachingy, HJ fórum, odměny atd., prostě nuts. Od PokerStrategy jsem kromě vzdělání a skvělé motivace dostal i 4 vstupenky na turnaje v celkové hodnotě tuším skoro 8 tisíc kč. Kdo tohle dnes prakticky za nic nabízí? :s_love:
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Bronz
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,765
      Když už to tu vidím tak bych taky moc rád poděkoval Všem moderátorům a couchům jste NUTS :s_love:

• hellokitty83
      hellokitty83
      Bronz
      Registrace: 01.08.2012 Příspěvky: 2,444
      :heart:
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Díky moc za takovou parádní pochvalu. Ani netušíš, jak takový příspěvek povzbudí a nakopne do další práce pro komunitu. Děláme to rádi a baví nás to, ale největší odměna jste pro nás vždycky vy - aktivní členové fóra. Když někdo nezjištně pomůže nováčkovi, když se nikdo nevysměje někomu, kdo vůbec netuší, ale naopak ho nasměruje a pomůže mu nebo nejvíc, když trolové dostanou kontruktivní palbu příspěvků od inteligentních lidí z fóra, kteří si trolling nenechají líbit :f_grin:

Díky moc, že jste vy všichni skvělí PokerStrategisti - a že vás není málo ;)
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Tiež sa pripájam a chcem Vám all poďakovať. Za poslednú dobu cítim, že sa zlepšujem a to len vďaka Vám a celej komunite. Nájdem tu všetko čo potrebujem k mojmu pokrovemu rozvoju. Keď mám dáky problém, support sa ku mne správa akoby som bol nejaký VIP klient :) , no proste paráda. Len tak dalej a nech Vás nenapadne s tým skončiť :)
      čus
    • Kassad08
      Kassad08
      Bronz
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 87
      Ja s k tomuto podekovani take pripojuju. Se vsim co "martin89s" napsal naprosto souhlasim.

Neco pro pobaveni

• Maarteen
      Maarteen
      Bronz
      Registrace: 15.10.2012 Příspěvky: 880
      Vidím to úplně stejně - díky všem zaměstnancům i členům PokerStrategy za to, jaká jsme skvělá komunita :s_love:
      uvidíme se na srazu :s_cool:
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Jste fakt skvělý :f_love: Díky moc za přízeň a podporu! Budeme se snažit i nadále dělat všechno proto, abyste sem všichni rádi každý den chodili!

Uvidíme se na srazu! Nemůžu se dočkat, bude paráda se sejít v takhle hojným počtu. Pro ty, kteří ještě váhají, už je čas na přihlášení jen do neděle, takž na váhání už není čas a zapište se tady.

Ještě jednou díky moc!
      Machy
    • breastwork
      breastwork
      Bronz
      Registrace: 23.06.2010 Příspěvky: 82
      Taky děkuju :f_love: .