[PLO] PSGY status

• rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      Registrace: 01.03.2011 Příspěvky: 716
      Vynatek z myho blogu:

Ted mne napada otazka: jakej max status by se realne dal nahrat na PLO 10, popripadne PLO25 na WH ( myslim tim status na PSGY)? pri hrani 4-6 stolu , rekneme 6 hodin denne.... (rekneme za mesic 132 hodin)

Umi to nekdo tady na PSGY spocitat prosim?

Vice v mym blogu :s_biggrin:
  • 8 odpovědí
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Na PLO? Silver :D

Přesouvám do PLO sekce :)
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      Registrace: 01.03.2011 Příspěvky: 716
      To jsem prave nechtel..kdybych to chtel postnout do PLO sekce , tak to udelam. Dal jsem to schvalne do kolosea, aby to videlo co nejvice lidi a ziskal tak co nejvice ohlasu!! V PLO sekci to uvidi 20 lidi co se PLO venuje!! Takze prosim o presunuti zpet do sekce kolosea a priste nezasahovani do toho, kam si postnu svuj prispevek. Jak napovida nazev sekce " KOLOSEUM" , muze tam byt umisten jakykoliv prispevek tykajici se karetni hry poker.

Dekuji :evil:
    • Anarkii14
      Anarkii14
      Bronz
      Registrace: 13.02.2009 Příspěvky: 799
      Ahoj,

to je velmi dobra otazka, ktora zaujima aj mna. Chcel by som hrat asi ako ty 4-6 stolov, plo 10 a plo 20 a tiez planujem grindit v priemere 4-6 hodin denne, resp. v priemere by som chcel mat 50 rake za den, aby som mohol mat na konci mesiaca status diamond, ale neviem, ci je to realne...rad si tiez pockam na odpoved :)
    • HAAANZ
      HAAANZ
      Bronz
      Registrace: 11.10.2012 Příspěvky: 166
      Myslím, že moderátor to myslel v dobrém. Když se dá příspěvek někam zařadit, tak bych ho tam také dal. Vem si jaký by v tom Koloseu byl bordel, kdyby se všechno šoupalo jen tam, aby to četlo "co nejvíc lidí". GL
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Pokud uděláte 50$ rake za den, tak za 1 $ je 5 strategy pointů, takže za 20 dní uděláte cca 5k bodů, což je platina a na diamond potřebujete 7,5k bodů.
    • Anarkii14
      Anarkii14
      Bronz
      nooo ja som to pocital nekompromisne ako 50 rake za den x 5 PS za dolar x 30 dni :) ...otazka ale je, ci je mozne na danych limitoch urobit za 5-6 hodin hrania na 4-6 stoloch PLO10 / PLO20 / PLO 25 tych 50 rake v primere za den.
    • Anarkii14
      Anarkii14
      Bronz
      ako ak to neviete, vobec nevadi...v najblizsich dnoch to zistim a dam vediet :)
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      rosta1972 původně napsal
      To jsem prave nechtel..kdybych to chtel postnout do PLO sekce , tak to udelam. Dal jsem to schvalne do kolosea, aby to videlo co nejvice lidi a ziskal tak co nejvice ohlasu!! V PLO sekci to uvidi 20 lidi co se PLO venuje!! Takze prosim o presunuti zpet do sekce kolosea a priste nezasahovani do toho, kam si postnu svuj prispevek. Jak napovida nazev sekce " KOLOSEUM" , muze tam byt umisten jakykoliv prispevek tykajici se karetni hry poker.

Dekuji :evil:
      Ahoj,

jen dodatečně(v pár větách) upřesním proč jsem příspěvek přehodil.

Fórum je co nejefektivněji rozděleno do sekcí tak, aby to usnadňuvalo hledání a diskuzi. Kdyby fórum rozděleno nebylo, byl by v tom strašný binec a všichni bychom se v tom ztráceli.

Pokud je nějaký topik založen mimo místo pro něj určené, tak jej přehodíme. Tenhle topik zpět do kolosea přesouvat nebudu, jelikož je velice specifický a nehodí se tam.

Snad to takhle stačí. :)

Mír a klid,
      HP

PS: Komentář v mém příspěvku měl víceméně jen fuknci nosiče informace o přesunutí. Neber ho Vážně :f_biggrin: