BLOG: From 0 to Her0

• nabokow
      nabokow
      Bronz
      Registrace: 23.01.2008 Příspěvky: 190
      Ahoj, zdravim komunitu.

Volam sa Tomas, mam 26 rokov a zijem nedaleko Trnavy. Poker som objavil pred 2 rokmi, no venujem sa mu viac len niekolko poslednych mesiacov. Pocas 2 rokov som vyskusal viacero herni, pokerstars, FTP, partypoker, chvilku iPoker, microgaming, dnes uz mrtve entraction...

Samozrejme ako kazdy spravny zacinajuci hrac som sa zaregistroval na vsetky mozne stranky, aby som mohol hrat freerolly, cim sa moje moznosti neskorsieho tracknutia znacne obmedzili.

Minulost bola sachova "kariera" (rozumej tazke stvrtoligove boje pocas puberty), starcraft:broodwar (to bolo rokov). Momentalne gejmim hry zo serie Battlefield, obcas si zapinkam Starcraft 2.

Robota mi moc nevonia + mam pre zdravotne problemy znacne obmedzene moznosti zamestnania, takze hadam zacne skoro kvapkat nieco z tohto tragikomickeho pokroveho snazenia :f_biggrin:

Serioznejsie by som sa chcel pokru zacat venovat od tohto mesiaca, planom je clearnut 200 dolarovy reload na osmickach + doplnit stoly do poctu 12 z FTP/PS. Hravam aktualne NL10 6-max cg. Buduci rok mam v plane zautocit na supernovu na stars, co sa imo da uz aj na nl10, snad ale budem hrat v januari uz 25ku - bankroll som uz mal aj 2000 bucks, ale aktualne po cashoute len cca 850, zatial si netrufam vyssie so skromnym 3bb/100 over 117k hands pri 12-tablingu NL10 na stars. Wish me luck na mojej ceste z nezamestnaneho na NL50+ crushera :s_biggrin:

pokerstars jun-sept 2013 (127 hours played)

• 1 odpověď