Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Reklama nebo podvod?

• LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      jasna pyramida, na hluposti ludi sa vzdy dobre zarabalo aj bude zarabat

minule som sa dobre zasmial na obmene nigerijskeho scammu - mam kopec prachov niekde, potrebujem maly poplatok aby som ich mohol previest, vybrat atd... tentokrat to usili na nenazranych pravnikov - spolocnost xyz mi dlzi miliony, ak ma budete zastupovat, dostanete %. xyz posle nekryty sek, pravnik posle poplatok a nigerijsky borec+xyz zmiznu obv :D
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,763
      Já si myslim, že ten člověk vlastně nic až tak špatnýho nedělá.

Dává lidem možnosti s zahrál ruletu o vlastní peníze /červená/černá. Někomu se peníze zdvojnásobí, někdo (asi většína) o ně přijde a bude poučena. Příště by třeba dotyční přišli o daleko větší částky, takhle budou varování. A relativně levně.

Jinak ten limit do tisíce korun je tu podle mě i od toho, aby náhodou někoho nenapadlo svoje peníze za každou cenu dostat zpět, i když právně to vypadá pojištěno (přecijen kvůli tisícikoruně nikdo nebude otevírat detektivní kancelář, nebo zahajovat (asi předem prohrané) soudní spory. Takže ten limit je dost chytrá věc.
    • 1
    • 2