[PLO] BLOG: Frostom krotí PLO

• Frostom
      Frostom
      Bronz
      Registrace: 24.05.2012 Příspěvky: 464
      Veeeeelmi breefly: Od NLHE kesovku, cez SNG a FLHE som sa po asi roku snazenia najst nejaky format, ktory ma bude bavit a predovsetkym mi bude sediet, dopracoval k Omahe.

4 karty more fun, viac variancie, viac ryb.

Momentalne hrajem PLO 2 na Ipokeri (ale vdaka money za prispevky budem shotovat PLO4, popripade mixovat PLO2 a PLO4).

Neskorej pridam aj nejake grafy a statistiky (aj ked sa mi chce iba minimalne).

Velmi sa tesim na boarrderov private coaching, uvidime co z toho vzide.
  • 13 odpovědí
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Ahoj, vítám tě oficiálně v omahové sekci a doufám, že už nám tady zůstaneš a nepůjdeš zase o sekci dál :)

Na trénink se taky těším a už bychom se mohli klidně domluvit :)
    • Frostom
      Frostom
      Bronz
      @boarrder: Dakujem za oficialne privitnanie :f_cool:

Super speed update:

Stale mastim plo2/plo4, respektive clearujem $20 cash machine bonus.

Po analyzovani (velmi jemnom) som si uvedomil moju casovu krizu. Kedze som full time student (4.roc), tak mi skola berie enomnu porciu casu - nehovorim, ze ma skola nebavi, prave naopak, zistujem, ze ma bavi stale viac a viac :f_love: . Problem je len v tom, ze som este neprisiel na sposob, ako vtesnat 8hodin skoly a poker do jedneho dna, tak aby som na druhy den nebol total odrovnany a useless. Samozrejme ma napadlo spravit si ultimate denny plan ale nejak to failnulo :f_frown: Budem rad za akekolvek napady :f_love:
    • Frostom
      Frostom
      Bronz
      Byť chorý je naprd. Nič sa vám nechce, na nič nie je energia a keď už sa do niečoho pustím, tak to skončí všelijako nepekne.

Ale už som skoro "zdravý" a po famóznom coachingu, kde som všetkým zúčastneným predviedol výsledok môjho "skillu" bránenia BB aj keď som toho veľa nenahovoril, hold tichá voda, som zase namotivovaný na sebe makať . Obdivujem boarderra aj ostatných coachov, ako vedia takto prezentovať a hodnotne vyjadrovať svoje myšlienky.

Taaak a teraz k pokru samotnému a mojim plánom.

Určite začať študovať a používať 3bet z BU vs CO. Už proste nestačí 3betovať len AA handy, musím upgradovať, vylepšovať, zdokonaľovať moju hru a to tak, že najlepšie ako viem.

Sice nepociťujem nejaký výrazný pokrok v hre mojich súperov, ale už hrajem o 2 viac peňazí a každá chyba ma bude stáť síce rovnako v bb ale dvojnásobne v $.

Preto skrátim hru na 1 hodinu a budem 2 hodiny venovať teoretickej príprave: review, strategické texty, blbnutie s equilabom a samozrejme HJ spam. Ak sa nájde nejaký dobrovoľník, tak by som velice rád dal nejakú sweat session, poprípade nejakú spoločnú teoretickú prípravu.

Takýto pomer štúdia a hry chcem udržiavať až do vtedy, keď budem mať pocit, že to stačí.

Ďalšou vecou co by som rád, je pochopenie matematiky v omahe, tu mám ešte velke rezervy.

Takže hodne zdaru u stolov a priaznivú varianciu.
      By Phone.
    • Frostom
      Frostom
      Bronz
      Kratky, usmudlany report z minulych par dni. Rozdiel medzi PLO2 a PLO4 je vcelku vyrazny. Na PLO 4 sa tolko nedari, nemam tam svoju psychicku stabilitu, neviem ci hrajem dobre/zle, len dostavam suckouty. Chapem ze toto je "caro" omahy a je to spojene s moznostami 4 kariet.

Zase vo mne narasta pocit, ze tato varianta nie je to prave orechove. Tazko znasam, ked robim vsetko dobre a nie je to vidno. Este tazsie vsak znasam, ked villain callne moj AAxxds shove preflop s uplnym trashom a "dochcije" mu to... Ano chapem, ze ma +- 40%....

Asi poker nebude tym, co by mi prinasalo radost aj nejake $$$, teda tu radostnu bigadu, kedy kazdemu budem hovorit, ze "hrajem online poker a platim si tym zivot"...
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Hele zase bych to nehnal do extrému. Máš možná první swing a to potká každého hráče. Vím, jak to je frustrující, ale v životě nemůžeš "utíkat" od všeho v čem se ti nedaří. Tady máš možnost si vydělávat daleko víc než v normální brigádě(třeba prodej v markétu), ale na druhou stranu to něco stojí.

Takže se nevzdávej a bojuj!
    • Frostom
      Frostom
      Bronz
      Dakujem za podporu, mas pravdu! Tamten post bol v TILTOVOM opojeni (nic sa nedari a vsetko je naprd), stacilo sa len vyspat.

Odo dnesneho dna prestavam utekat od omahy, urcite ma buducnost a ja sa len musim viac snazit. Bodka.
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Tak se mi to líbí! :)
    • Frostom
      Frostom
      Bronz
      Kratky update:

PLO 4 runnujem celkovo do cervenych cisel (a to som sa chcel uchadzat o coaching - takze buduci mesiac), netusim ci je to moja zla hra, money scared feeling alebo proste bad luck. Mam nejakych 75BI na plo 4 takze BR je stabilny a mal by swingy vydrzat. Na vyssie stakes sa budem presuvat vzdy so 100 BI (ano je to vela, ale istota a pohodlie je zaklad) a budem davat 10 BI shoty.
      Takze to vyzera tak, ze na PLO 10 budem potrebovat 1000$ BR.

Dalsia vec je rakeback, stale som sa neprepracoval k nejakemu pocitaniu, ci sa mi oplati zostat na poker770 alebo presunut sa na 24h Poker. Predovsetkym je to kvoli cash machine, ktora je $20 za vklad a potrebne je narakovat za kazdy 1$ 20 ich bodov (Ak by mi niekto poradil ako vypocitat rakeback, bol by som vdacny)

Uzasne video od Skodljivca , kde rozprava o veciach, ktore ma momentalne trapia a znervoznuju (psyclologia, warm up...). Urcite odporucam pozriet.

Plan do buducna:
      Ziadne cisla ohladom poctu hands, ani casu straveneho pokrom. Aj tak by som to nedodrziaval a bolo by to teda zbytocne to "znasilnovat"
      :spade: Hlavny plan na nasledujuce tyzdne a mesiace bude, davat k postnutym handam svoj myslienkovy pochod.
    • Frostom
      Frostom
      Bronz
      Prave som pozeral svoje handy v HJ fore a ani jedna nebola zahrana dobre. To znamena =>

:spade: Nerunujem zle, len zle hrajem. Preco, je to dobra vec ? Ovplyvnit varianciu sa mi este nepodarilo, ale seba urcite mozem.

Nasledujuci mesiac sa presuvam z Poker 770 na 24h Poker. Vyclearoval som 2x cash machine takze na 770 ma nic nedrzi.

Vzhladom k tomu, ze tento mesiac nebudem hrat, postnem moje vysledky uz dnes:

Graf:

Overal:

Pozicie:

Trocha motivacie na zaver:
    • Frostom
      Frostom
      Bronz
      Hellou komunita. Po dlhsej dobe, kedy som vobec nehral som sa definitivne (asi zase) rozhodol presunut sa na 24h poker. Ako som videl ich FDB plan, cisatku co vlozim, rozkuskuju na 10 casti a tie potom mozem clearovat. Pre rozmyslam, ze depositnem minimum - 20€ a nasledne vlozim zbytok.. aby som mal moznost clearovat 2€ party - ma s tym niekto nejaku skusenost ?
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz
      Registrace: 09.11.2011 Příspěvky: 460
      Ahoj :) na 24hpoker je 200% FDB, cize ked depositnes 20 eur tak dostanes 40 eurovy bonus. Nasledne mozes depozitovat kolko chces a ti ostane ten 40 eurovy bonus. A ten bonus je rozdelenych na desat casti.. cize pri depozite 20 eur mas 10 casti po 4 eura. Na vycistenie kazdej casti potrebujes nahrat 5 nasobok tej ciastky (v tomto pripade 20 eur) cize sa jedna o 20% rakeback :) .

Este doplnim, ze na vycistenie bonusu mas 60 dni.
      A samozrejme je najlepsie sa zaregistrovat cez pokerstrategy lebo k tomu dostanes aj 30% Platinum VIP level cashback.
      A ked chces len 20 eurovy bonus tak depozitni len 10 eur, lebo to je minimum.

Good luck :)
    • Frostom
      Frostom
      Bronz
      Vdaka trpaslik. Mne ide o to aby som so svojim volume/rakeom nieco z toho FDB vyuzil... Lebo ked depositnem 200€ budem mat FDB 400€ a na jednu cast potrebujem 200€ (ak sa nemylim) rake - A to ja veru nenarakujem :f_biggrin:

Ale vdaka za info ze 10€ je minimum - to sa mi paci viac :f_cool:

A registracia cez PSY je nuts :f_biggrin:
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      jj..24h poker je cool. vitaj :evil: