My NL200 adventure

• 33asy
      33asy
      Bronz
      Registrace: 08.02.2011 Příspěvky: 222
      Asi před dvěma týdny, nikoliv krátce po půlnoci jsem hrál NL5 zoom. Přiznám se, byl jsem pod vlivem všeho možného :f_grin: . Nic moc se nedařilo, po půlhodince jsem byl ~2BI v mínusu.
      Ve chvíli kdy jsem BlindvsBlind v pozici na riveru valuebetoval TPTK AKo, když exnul internet. Naskočila známá tabulka ze Stárů, já vzorně čekal. Když to trvalo asi 5minut, nebyl jsem zrovna v dobrém mindsetu a začal jsem klikat v loby na různé věci (jó určitě to tím rozchodím). Chashier - nic, VIP status - nic, zkusím jiné stoly: 6maxy 001/002 - nic, 005/010 - nic, 1/2d - co se asi tak mohlo stát?
      Jasně že net zázračně naskočil a já seděl na stole NL200 (Proč tam vůbec klikám, já vůl). No co, dám sitout next BB a přijdu o 3dolary, no stress...Jenže to bych se nesměl na BB probudit s AKs, v noční hodinu a s takovým mindsetem. V cashieru jsem měl cca 1000d, takže bankroll management jako kráva :f_biggrin: . Obrázky hand jsou nahrány v pořadí jak proběhly, vč. foldů. Omluvte zhoršenou kvalitu kvůli uploadu.
      Enjoy :f_love: .

• 25 odpovědí
    • trpaslik
      trpaslik
      Bronz
      Registrace: 09.11.2011 Příspěvky: 460
      kebyze si prehral s AK, tak by som pochopil pointu tohto prispevku...

ale takto mi z toho vychadza len to, ze rybka - ktora ma viac stastia ako rozumu - sa chce pochvalit niecim, za co si nezasluhuje ziadnu pochvalu.. :) a to neber v zlom..
    • Kamenice
      Kamenice
      Platina
      Registrace: 09.07.2012 Příspěvky: 625
      Doporučuji peníze vybrat (nechat si na účtě např. $200 na NL5) a utratit to za něco užitečnýho, jinak tímto stylem budeš mít na účtě za chvilku jednu velkou 0!!!
    • 33asy
      33asy
      Bronz
      Účel tohohle threadu je hlavně pobavit, pro crying a bragging posty jsou tu thready jiné. Že na NL200 jsem za fishku a že jsem s tím AK měl štěstí dobře vím. Chválit mě nemusíš, udělal jsem to sám, protože vím, že to za mě nikdo neudělá :f_grin: .
      Spíš se zamýšlím nad Tvým příspěvkem. Kdyby se nějak vyjadřoval k tématu, řešil jak co zahrát... ale takto mi z toho vychází jen to, že internetový hrdina, si léčí své mindráky.. :) a to neber ve zlém.
    • duckys
      duckys
      Stříbro
      Registrace: 05.11.2011 Příspěvky: 138
      Já souhlasím s trpaslíkem, nechápu význam tohoto vlákna, kdybys sem dal obrázek, jak si na matech vytočil ze stovky pětikilo, vyšlo by to nastejno ;)
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Je to v salóniku borci, tak čo. :)

Pobavte sa, naučte sa niečo a zaspamujte to tu :f_biggrin:
    • 33asy
      33asy
      Bronz
      4 duckys:

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      Já ti gratuluju. Vedle toho, že je to zkrátka štěstí, tak je to i bomba, která hodně potěší. Paráda!

Jenom si dej bacha, ať už se to neopakuje, příště už by to vyjít nemuselo. :)
    • 33asy
      33asy
      Bronz
      Díky. Když jsem druhý den zapnul PC, první věc co jsem udělal bylo vypnutí auto-post blindu :f_biggrin:
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,384
      Heh, no pěknej luckbox, ale určitě si na to dávej pozor, tyhle adventures většinou dopadají bustnutím bankrollu :s_thumbsup:
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Hlavne, že si zarobil. :P Teraz len tie peniaze správen využiť na štúdium a ono to pôjde.
    • duckys
      duckys
      Stříbro
      To neberte z mý strany jako nějaký hatování, jen mi prostě nepřijde funny, když fishka díky velkýmu lucku vyhraje pot, který si nezaslouží. Nelíbí se mi, když se jí to povede proti mě, ani proti komukoliv jinýmu, takže ve mě tenhle thread vyvolává spíš soucit s těmi, co prohráli...
      Opravdu nevidím nějaký důvod ke gratulacím a není to o tom, že ti ty peníze nepřál. Jen je prostě přeji borcům jako např. Matusko či Opal, který na sobě dřou a opravdu si je zaslouží... ;)
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      I ryba si občas zaslouží vyhrát. Kdyby tomu tak nebylo, tak jsou z pokeru šachy. Je to prostě přirozená věc.
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      A teď jsi představ kolik peněz jsi mohl mít, kdybys to 42o nefoldnul
    • duckys
      duckys
      Stříbro
      Však jo, ale tleskat jí nebudu ;)
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      duckys původně napsal
      Však jo, ale tleskat jí nebudu ;)
      To chápu :s_thumbsup: Taky netleskám, ale členům komunity každou výhru přeju :f_biggrin:
    • Nohyhovina22
      Nohyhovina22
      Bronz
      Registrace: 01.09.2012 Příspěvky: 79
      Proc ho hned mate za fish? Copak neco na tom dvoukile zahral nejak spatne? Nerekl bych. Jinak problem techto shotu je prave v pomeru radosti vs zklamani. Kdyz se to dvakrat vydari, tak to clovek bere tak nejak, ze to tam melo byt. Na druhe strane jakmile se to nepodari, tak se clovek citi dost hrozne.
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 609
      Pinny1990 původně napsal

To chápu :s_thumbsup: Taky netleskám, ale členům komunity každou výhru přeju :f_biggrin:
      Aj ja sa pripajam, malo to stastny koniec (v samotnom texte si to predsa sam vycital). Uz len tu sumu spravne vyuzit a pokracovat tam kde herna este fungovala pred zamrzmutim.
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Nohyhovina22 původně napsal
      Proc ho hned mate za fish? Copak neco na tom dvoukile zahral nejak spatne? Nerekl bych. Jinak problem techto shotu je prave v pomeru radosti vs zklamani. Kdyz se to dvakrat vydari, tak to clovek bere tak nejak, ze to tam melo byt. Na druhe strane jakmile se to nepodari, tak se clovek citi dost hrozne.
      Copak neco na tom dvoukile zahral nejak spatne? - LOL Nr. 1

techto shotu - LOL Nr. 2 (shot je něco jiného, než hrát s jedním BI)

Nemyslím, že bychom ho měli nějak sepsout, prostě se nalil a udělal kravinu a má to štěstí, že mu to nezruinovalo bankroll.
      Vyjadřovat se ale k tomu, jak co "zahrál" asi fakt nemá cenu.

@33asy:
      Díky. Když jsem druhý den zapnul PC, první věc co jsem udělal bylo vypnutí auto-post blindu
      Tohle taky není OKish imo. Jen si prostě nesedej na limit, kde nemáš co dělat.

Chci upozornit, že svůj příspěvek vůbec nemyslím zle. Mám komunitu rád a nelíbí se mi, když se kdekoliv rozeběhne trolling.

Just my two cents.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Hahaha, nice shot :f_biggrin: Príspevok pobavil, nechápem prečo to tu všetci berú tak smrteľne vážne, i sám OP si predsa uvedomuje že to čo spravil bola blbosť (missclickol v lobby, postol blind tak chcel dokončiť orbit a zdrhnúť) a dal to sem ako perličku, chcel sa proste podeliť s komunitou o asi jeden z najzaujímavejších pokerových zážitkov aký kedy mal.

Play and let play!
    • 1
    • 2