Tyradiel/Woogywuddle cesta na NL200

• Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      Něco o mě zde.

Poker:
      Za celou dobu hraní jsem hodně střídal všechny herní styly protože jsem se nemohl vůbec rozhodnout co je nejlepší, ale myslím si že už jsem se usadil na NL BSS kde už hraju nějakou dobu a nemám vůbec nutkání přejit na jiný herní styl oproti turnajům se mě zdá že je to míň varianční což su rád.

začínal jsem s 50$ na pokerstars momentálně mám kolem něco málo přes 140$ a vložil jsem si 30$ na iWinner kťvůli clearování abych dostal peníze na produkty od holdem manageru (vlastně jsem vložil 50 neboť prvních 20 sem prohrál neboť jsemse vratil dom opilej a rozfofroval je :D )

Hraju podle pokerstrategy NL FR tudíž hraju NL5 na pokerstarech a NL2 na iWinner. Co se týká studia postupuju podle blogu od cornieho a jeho challenge 50$ - 10000$.

Trošku jsem si ještě uprvil bankroll management neboť jsem hodně nad EV křivkou že přeskakuju na vyšší limit pouze když mam jak EV tak net won nad požadovanou částkou.

:club: původní BR: 50$ pokerstars 50$ iWinner
      :heart: Aktuální bankroll pokerstars: 148.01$
      :spade: Aktuální bankroll iWinner: 27.76$
  • 5 odpovědí
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Dneska jsem hrál docela dost neboť celej týden nemám školu. Dnes se mi hodně dařilo zase jsem stoupl nad EV křivku o něco víc z čehož mám strach abych pak neměl velkej pád neboť v dlouhodobým měřítku by se měli zas protnout :s_cool: .

Co jsem si všiml je že je hodně velkej rozdíl mezi NL2 a NL5 neboť hraju už podle open-raise pro pokročilý od pokerstrategy a na NL5 jsem si už našel co mě osobně vyhovuje a už trošku odbočuju od tabulek ikdyž ne moc protože většina věcí mi vyhovuje. Na NL2 se mi moc nedaří je to možná proto jak psal cornie že na NL2 jde obírat lidi ABC stylem podle basic článků a na NL5 je to bodovej zlom kde už lidi sou chytřejší a začínají blafovat. Samozřejmě na iWinner hraju chvilu a díky tomu že tam neni takovej traffic takže tam nemám moc volume a mohlo to být aji blbý období uvidíme časem :)

:club: původní BR: 50$ pokerstars 50$ iWinner
      :heart: Aktuální bankroll pokerstars: 168.02$
      :spade: Aktuální bankroll iWinner: 23.97$
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Tak tenhle víkend nic moc se nepovedl. Začátek byl výbornej ale následoval sešup jako obvykle :) ale nejsu vůbec zklamanej neboť vím že občas to prostě nejde ikdyž jsem na sebe naštvanej neboť jsem se dostal do tiltu a zbytečný chyby sem dělal. Jediný štestí že jsem to dohnal zpátky. :s_cool:

Druhá věc proč sem to možná podělal je že si snažím zapínat víc stolu najednou a nejsem na to zatím zvyklej ale snad to půjde.

Každopádně jak jsem na tom. :f_biggrin:

:club:P ůvodní BR: 50$ pokerstars 50$ iWinner
      :heart: Aktuální bankroll pokerstars: 168.81$
      :spade: Aktuální bankroll iWinner: 25.48$
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Ahoj rozhodl jsem se že jsem budu psát jen pondělky ať to není přeplácaný a občas když se stane něco nečekanýho jako např přestup nebo tak :f_biggrin: .

Tenhle týden byl takovej dost zvláštní nějakou dobu zkouším hrát 9 stolů naráz ze začátku jsem měl trošku problém že jsem občas na nějakým stole hodil sit out z nečinosti a to jsem ani nevěděl co jsem tam měl za karty.No prostě fishka :f_biggrin: . Na moje štěstí začátečníka to nikdy nebyly karty co bych hrál jinak hrál nebo možná jedna či dvě ale třeba v horší pozici nebo sem si pak ulevil že přišel špatnej flop atd. Naproti tomu už si myslím že jsem si na to zvykl sit out už nepadá skoro vůbec jen občas když se dostanu do velkýho potu a snažím se vymyslet co udělat dál neboť si nejsu jistej zda mám nejlepší karty nebo tak, ale už jsem se to naučil trošku kontrolovat tím že sit out se mě stane jen tak že vidím co je tam za karty a vím že bych je nehrál tak se na to tolik nesoustředím ale už mě ty karty neunikají takže je mě to jedno. Hlavní důvod proč jsem takhle na ten počet stolů přešel takhle zbrkle je že potřebuju denně alespoň 27 VPP na starech abych na konci roku dostal VIP stellars v hodnotě 50$. Sice se to zdá málo ale občas nemám celej den čas na poker a musím to dohánět druhej den.

Druhá taková trošku zvláštnost tohoto týdne byla že jsem na začátku většiny sessions se dostal hodně - někdy během dvou hodin -20 ale často se mě to po pauze otočilo a během hodiny jsem udělal třeba 22 tak jsem skončil +2 nebo jsem to stáhl že jsem nikdy neměl víc než -3 což je nic :f_cool:

No postup je následující ikdyž na iWinner musím trošku zapracovat a hrát nějak opatrněji jak su zvyklej na tu NL5 dělám tam chyby že furt vidím malej pot. Ale zas je dobrý že na pokerstars nevybírám bonusy jen za deposit který mě na účet skáčou sami ale za FPP si nic nekupuju a stellars si zatím nechávám takže mam nějakou rezervu asi 80$ ale ty si šetřím jako nutnost kdyby náhodou přišel swing nebo kdybych na iWinneru neuspěl a musel jsem si HeM2 koupit tak uvidíme.

:heart: Aktuální bankroll pokerstars: 201.68$
      :spade: Aktuální bankroll iWinner: 18.56$
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      No měl jsem hodně blbej týden z velký části je to moje vina. Stalo se pár věcí kvůli kterým jsem měl hodně špatný mindset a nedokázal jsem si dát pauzu. Další věc co mě shodila byla že jsem se rozhodl začít se učit i SH a to mě vůbec nešlo ale dost v tom byla i smůla celej týden jsem každej den šel pod EV a hodně jsem i chytal KK do AA QQ do AK a prohrál jsem atd. nicméně teď kvůli VPP se vracím na FR a do konce roku budu hrát tuhle variantu a SH možná po večerech jeden stůl pre-flop pode twinna dokud si nezvyknu neboť je tam tolik situací na který nejsem zvyklej a u dvou stolů už dělám chyby. nicménně jsem sletě asi o 75 dollarů takže celkem smutný ale věřím že to půjde zpátky a do konce roku budu snad na NL10 FR a SH nl5 začnu an novej rok snad už drtit tak uvidíme.

:heart: Aktuální bankroll pokerstars: 155.56$
      :spade: Aktuální bankroll iWinner: 19.84$
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Tak po dlouhodobý pauze kvůli škole blbýmu mindsetu a totální nechuti hrát po tom co sem sletěl se opět konečně vracím v plné síle a s plánem dohnat VPP který mi utekly a stihnout 50$ reward :)

Dneska už jsem si zahrál jednu hodinku a strašně dobře mi padaly karty povedlo se mě párkrát přečíst totální bluffy a položit i AA proti setu který mi i dotyčnej ukázal a ušetřil jsem si pár $ a díky tomu všemu jsem za tu hoďku nahrál skvělejch 26,47$.

Jsem nadmíru spokojenej pauza mě prospěla a tohle na začátek byla skvěla motivace že by to mohlo časem takhle dobře jít. Snad se to nevrátí zítra do stejný žumpy jako to bylo před pauzou. Body na i iwineru nesbírám kvůli vpp na starech azačnu tam hrát až po 1.lednu s tím že strary jen 500 vpp na silvera a zbytek jen winner abych dostal tu 100 na producky od holdem manageru :)

:heart: Aktuální bankroll pokerstars: 168.47$
      :spade: Aktuální bankroll iWinner: 19.84$