BLOG: Restart,then learning, then money, then Cyprus.

• Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752

Zdravím komunitu,nechal jsem si smazat svůj blog a zakládám tento. Zjistil jsem, že nemá cenu naskakovat do rozjetého vlaku, za tu dobu co hraju online poker už mám v hlavě tolik pomatených konceptů, že už ani vlastně nevím jak se to hraje,takže chci po vzoru Cornieho začít úplně od píky, a dát tím svému pokerovému vzdělávání správný směr. Nechám tedy stars a stars.FR na chvíli ležet, a začínám pěkně na NL2 ;)

Budu hrát na tracknuté herně, tudíž, budu pomalu sbírat SP, drtit články a videa a postupně se snad dostanu dál. Jak to bude probíhat?

:diamond: Budu se držet a inspirovat Cornieho blogem.
      :diamond: Budu updatovat blog, abych měl přehled o svým výsledcích.
      :diamond: Budu začínat na NL2 FR na WH ( na NL10 FR+ už tu asi není dostatečný trafic, takže potom mě asi čeká buď změna herny, nebo přechod na SH

:heart: FR vs SH: Už jsem SH stoly zkoušel, ale prostě se tam zatím něják necítím, ikdyž jsem viděl Twinova videa, včetně Game planu a spoustu sessions rewien, tak pořádně nevím za jaký konec to chytit. Zatím tedy budu hrát FR, minimálně dokud neclearnu FDB (160$) a zněj si nejspíše zaplatím Coaching od Mosamba. MYslím, že bych prostě potřeboval alespoň pár hodin s někým, kdo mě chytne za ručičku a ukáže mi základy.

:heart: Plány na tenhle týden už nebudu hrotit, protože je polovina za námi, budu se zatím držet jen plánů na jednotlivé dny.

dnes: (9.10.2013)
      :diamond: nastavit hernu (automatické doplňování atd)
      :diamond: 3 basic články ( když už od píky, tak od píky)
      :diamond: Session+ analýza ( baví mě hrát si v Equilabu, i když stoho nejsem moc moudrej

AD. Grafy: nevím, jestli si pamatuju acc na na picodle,ale imageshack už snad funguje, zatím nemám moc co ukázat, na ipokeru sem odehrál jen pár hand abych si to osahal.
      O dlouhodobých cílech a o Kypru se zmíním někdy příště ;)
      Tak zatím a GL u stolů žraloci :s_cool:
  • 2 odpovědí
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Zatím tedy budu hrát FR, minimálně dokud neclearnu FDB (160$) a zněj si nejspíše zaplatím Coaching od Mosamba. MYslím, že bych prostě potřeboval alespoň pár hodin s někým, kdo mě chytne za ručičku a ukáže mi základy.

Dobrej nápad,já to udělal taky a vůbec nelituju. :f_thumbsup:
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      Heh zapoměl jsem ti na blogu odepsat, no asi ze zase budem vídat, protože ten trafic na FR není moc dobrej.

Jinak co se včerejšku týče:

:diamond: články: done
      :diamond: session : done ,ale hrál jsem hrozně dlouho, a dost špatně.

Teď musím jít máknout na baráku. tak možná večer. GL a čau ;)