PT4 Hand History

• vilo1070
      vilo1070
      Stříbro
      Registrace: 06.07.2013 Příspěvky: 208
      Ahojte, asi mám nejaké zatmenie mysle, ale uz vyse hodiny sa snažím nájsť v PT4 Hand History z iného dňa ako dnes. Dnešné Handy nájdem v záložke Play Poker a potom stačí prepnúť na View Today's Hands. Ale tam sú len Handy odohrané dnes. Ako sa ale dostanem k tým z predošlých dní???
      Už som ich aj všetky naimportoval cez Get Hands from Disk, ale samozrejme to nepomohlo, iba som ich pravdepodobne duplicitne natiahol. Ale zobraziť sa mi ich nepodarilo. Prebehol som si aj Guide na stranke PT, ale ani tam som to nenašiel.
      Viem že to bude asi úplne triviálne, tak sa vopred ospravedlňujem za takýto príspevok, ale už som stratil trpezlivosť. Ďakujem.
  • 4 odpovědí
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      musis is to do View Stats, tam si zvolit $ alebo T, $ pre CG, T pre SnG a MTT a potom vlavo si nastavis Date, kde si nastavis vcerajsi den, konkretny den, od - do a tak dalej a potom si najdes ruky v konkretnej session ci turnaji
    • vilo1070
      vilo1070
      Stříbro
      No CG mam prepnute a aj date mam nastavene na all date, takze by som mal vidiet vsetky handy. Grafy sa mi zobrazuju spravne za cele obdobie (mam v nich cca 5k hand, tzn. vsetky odkedy som nainstaloval PT), ale neviem sa dostat k jednotlivym handam. Ak kliknem na nejake miesto v grafe, tak sa mi v replayeri prehra konkretna handa, ale celu hystoriu hand vypisanu pekne pod sebou neviem nikde najst. Zobrazuje sa mi iba ta za dnesny den, ale nie vo View Stats, ale v tej vedlajsej zalozke Play Poker. Napriek tomu, ze mam zvolene obdobie all date, alebo aj od - do (ako si ty napisal). Pritom, ako som uz napisal, grafy mam za cele toto zvolene obdobie.
      Ja to asi nepozeram na spravnom mieste. V tom Play Poker asi maju byt iba tie aktualne nacitavane handy, ktore som odohral v ten konkretny den. Ale kde najdem celu historiu za cele zvolene obdobie? Musim stale asi prehliadat nejake tlacitko, ale uz ozaj neviem kde a ake... ?(
    • vilo1070
      vilo1070
      Stříbro
      No už som to našiel. Nenapadlo, že Graphs sa po prepnutí z Today na All Day refreshne sám, zatiaľ čo Results nie. Takže keď som prepol na All days, tak sa mi zmenil iba graf, ale handy v Results som mal stále dnešné.
    • vilo1070
      vilo1070
      Stříbro
      Navyše, ak mám otvorenú v dolnej tabulke dnešnú session, tak nestačí ani ten refresh po zmene na All date. Pod tabulkou s Handami je "Some of data on this page is filtered by... Remove all filters and return to root." Treba odkliknúť ešte aj toto, inak sa zobrazuje stále len dnešok, aj keď prepnem na All date a aj keď dám Refresh. Zaujímavé...