Blog Refreshing

• refreshing14
      refreshing14
      Bronz
      Registrace: 09.11.2010 Příspěvky: 86
      Zdravim vsetkych milovnikov pokru .

Tak konecne som sa dokopal k vytvoreniu blogu. Ako spravny lenivy mlady clovek som to odkladal dost dlhu dobu :D . Volam sa Tomas, mam 24 rokov a pochadzam z vychodneho Slovenska. Pokru sa venujem zhruba 3 roky. Hravat som zacal spolu so SPLOUZIAKOM :D na vysokej skole freerolly a ako odporca hazardu som si povedal, ze do pokru nevlozim ani jeden cent . A co clovek chcel, ci nechcel, moje prianie sa vyplnilo :D . Je to asi otrepana fraza ale je to tak. Zacal som hravat freerolly a postupne cez NL4, 10, 20 aktulane hrajem CG 6-max NL30. To by bolo asi tak v skratke vsetko (dufam, ze bude este vela casu rozobrat ostatne veci dopodrobna ) a teraz k podstatnym veciam:

Moje ciele v pokri (priebezne budem doplnat) :

Short term :
      1) Aktualne hrajem Nl30 a moj ciel je koncom novembra zacat shootovat NL50
      2) Zacat hravat aspon 5-6-7-8 hodin denne
      3) Precitat knihu Poker jako byznys (zatial iba uvodna strana :D )

Mid term :
      1) Porazat Nl50, potom NL100 :D , to uz sa bude dat z toho vyzit a potom pokracovat na HSP :D
      2) Zacat exploitovat kazdeho hraca, ktory na to bude vhodny kandidat a osklbat ho o kazdy dolar

Long term (toto su asi iba moje sny, ktore chcem hranim pokru dosiahnut :
      1) Chevrolet Camaro 1969 od pana Chipa Foosa( s kamosom sme mali vybraty Mercedes SV12 od Brabusu :D ) takze beriem oboje :D

A moj zivotny ciel, kvoli ktoremu som poker zacal hrat a stale pri nom vydrzal, aj ked to niekedy nebolo lahke:D :

Nikdy v zivote nemusiet pracovat v nejakej firme, kancelarii alebo praci, ak to sam nebudem chciet !!!

Na zaciatok by to asi stacilo ale neodpustim su este par poslednych slov :

Aj ked som nikdy nebol aktivnym clenom , chcel by som sa podakovat celej komunite Pokerstrategy (ci uz coachom alebo clenom) za vsetky videa, treningy, blogy, ktore som mohol vidiet alebo citat. Je to neuveritelny prinos pre kazdeho hraca, ktory to s pokrom mysli aspon trosku vazne. Dufam, ze aj ja niekedy niekomu pomozem, a tak malou ciastkou splatim nekonecny dlh POKERSTRATEGY.CZ :D
  • 3 odpovědí