[PLO] Enjoy_us vs PLO

• McLovinek
      McLovinek
      Bronz
      Registrace: 18.12.2010 Příspěvky: 28
      Proč vubec píšu blog? Nikdy jsem na psaní nebyl ale potřebuji impulz aby se moje hra zlepšila a když budu pod vašim dohledem budu hrát lépe. Alespon si to budu myslet...

Vše je to jen o hlavě!

Ahoj, v krátkosti se představím... Jmenuji se Matěj je mi 24 a tím, že cspoker nevyplácí, tak jsem se po delší době (rok) vrátil na PS. Kdysi jsem na pokerstars hrával i nl25 ale být BE a dostavat mizerný RB mě přestavalo bavit. Po délších časech v turnajích jsem zjistil, že tohle taky není pro mě (nervy a obsazování 15 míst). Ikdyž si myslím, že nejsem špatný holdemový hráč rozhodl jsem se přejít a naučit se Omahu.

V současné době jsem pod dohledem svého osobního trenéra LC1302, který hraje PLO50 s krásným wining...

Začínáme! V cashiru svítí 25babek a je zbytečné to tiltnout na turnaji, tak začnu na PLO2 zoom 2stoly s budoucím přidáním stolů. Nebudu hrát vůbec nic jiného abych zbytečně nepálil peníze. Dokud se nedostanu alespon na 120dolarů, tak zůstanu na PLO2 pak půjdu výše na PLO5 a kdyz spadnu pod 100 vrátím se zpátky...

Později postnu první graf a budu se snažit často aktualizovat...
  • 8 odpovědí