[PLO] Lc1302 Plo Blog

• lc1302
      lc1302
      Bronz
      Registrace: 04.08.2013 Příspěvky: 18
      Ahoj,
      na radu zkušených jsem se rozhodl založit blog. Nikdy jsem nic podobného nepsal,tak možná nějaký ten pátek potrvá než to jako blog vypadat bude.

Jmenuji se Lukáš, je mi 35 let. Poker v online podobě hraji asi 10 let. Vlastně si vzpomínám, že na PS jsem PLO50 hrál asi v 50-ti lidech pořád dokola nějakou dobu. Od té doby se ovšem hodně věcí změnilo. I když jsem asi odkojen omahou , tak vlna Holdemové většiny mě časem strhla hrát více tuto pro mě nezajímavou hru s dvěma kartama na ruce( OMG jaká nuda). Ale co ve vás jednou je, dřív nebo později překoná vaší vlastní obranu a pak přijde ten památný den a vaše skutečné já vypluje na světlo v plné své kráse. Za tento den považuji 30.9.2013 Je to den, kdy jsem dlouhé holdemové a PLO turnaje vyměnil za rychlou akční Cash game.
      Tento den jsem se rozhodl, že svůj současný Bankroll 1700 USD na PS začnu rozmnožovat v PLO 50. Ne že by to byl uplně supr Bankroll pro tento limit,ale důvěra ve vlastní hru a touha co nejdříve dosáhnout nějakého rozumného statusu na PS mi nedávala příliš moc na výběr.
      Dnes je 21.10.2013 a přináším svůj první graf, složený převážně s PLO50 zoom. Tento graf představuje mých prvních 50 000 hand.

Jak je z mého úvodu asi znát, mám už něco za sebou. Nejsem typický online hráč. Nemyslím si , že má hra bude lepší tím, když budu používat desítky anglických slovíček. Raději se na hru koukám selským rozumem. Rozum ve hře je podle mě to nejdůležitější pro dlouhodobý úspěch.

Věřím, že pro začínající hráče bude můj blog užitečný a že pro ty zkušené bude zas užitečný oboustraně.
      Tak pro začátek jsem se asi vykecal dost a v budoucnu se vám budu snažit pravidelně přinášet ukázku své hry.
      Hodně štěstí ve hře
      LC1302
  • 5 odpovědí
    • McLovinek
      McLovinek
      Bronz
      Registrace: 18.12.2010 Příspěvky: 28
      Pěkné... To je můj trenér!
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Ahoj, tak tě oficiálně vítám :)

Jsem zvědav na pokrok a určitě budu sledovat updaty :)

GL a ať to točí!
    • lc1302
      lc1302
      Bronz
      Přináším graf druhých 50 000 hands. Bohužel se mi ztratily všechny předešlé handy z HM,tak nemohu udělat celkový 100 000 hands graf.
      V každém případě došlo u mě trochu k vystřízlivění,neboť mě na PLO50 potkalo asi 5ti denní DOWN.Období,kdy prostě nevyhraji nic,nevytočím nic. Neskutečně dlouhá řada nevytočených her ,ve kterých mám 60-80% Equity nebere konce. No a když se k tomu přidá i nevytočená 92,9 equity na flopu, tak i ta nejsilnější nátura asi propadne trochu v beznaděj.
      Obdivuji svoji myš,která je asi nesmrtelná a navíc se naučila i lítat :)
      Tahle pro mě neskutečně dlouhá série neschopnosti vyhrát samozřejmě přináší i výrazné zhoršení hry a vyvolává snahu vše dostata do olinu a točit a točit.
      Naštěstí jsem dokázal se alespoň sebrat a opustit PLO50 a šel jsem na PLO25. Ztráty se snížily,ale stále zůstvaly.Můj den začínal pravidelně tím,že jsem projel 5-6BI a pak to celej den zpravoval a štasten skončil na -1BI.
      Zlom nastal kolem 28k hands,kdy jsem začal mít nulové denní výsledky. Zkusil jsem tedy ještě jeden krok zpátky a zavítal na PLO10.Tam už následoval obrat,následny postup zpět na PLO25 občas mixovaný PLO50.
      Nyní mohu alespoň porovnat tyto tři limity.
      PLO10-hra na klasických stolech je dá se říci pro trochu ostřílené hráče úplně easy. Je jen otázka času kdy vám ryby peníze odevzdají úplně sami.
      PLO10/zoom-o něco složitější než klasické stoly,,o pár regů více,,ale i tak dobře hratelný limit
      PLO25-klasické stoly-pole už značně silnější,dost často tu najdete hráče z PLO50,tak je potřeba si hledat ty lepší stoly.Ale rybník stále dostačující na to aby jste si na ty dárky i tak počkali.
      PLO25/zoom- už dost těžká hra, bez velmi kvalitních statistik to bude docela náročný boj.
      PLO50/zoom-zde už nečekejte,že vám někdo bude házet prachy vidlema,to se stane opravdu spíše výjmečně.MAximalně se dostane do situace 60/40. Takže kdo nemá fakt zmáknutý equilab,,tak určitě nedoporučuji hrát tento limit,kde se winning bude odvíjet až po delší trase díky Equity ve váš prospěch.
      Celková druhá etapa 50k hands se nakonec zastavila na cca -420 dolars. Na raku jsem ovšem zaplatil 1650 dolaru,,takže dá se říct že jsem v tomto pro mě zatím nejtežším období investoval jen čas(moře času).
      Poznámka k raku: vše mluví za vše i v tom,že jediný limit kde jsem měl pravidelně winning vyšší než muj rake je limit PLO10.
      DNes 18.11.2013 jsi jdu testnou do Prahy na to jejich mistrovstvi , či co to je PLO za 5400,-,,,tak pak dám info,jak mě tam nějaka rybka oškubala :D

GL
      LC1302

• boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Ahoj, škoda, že jsi dostal shit run, ale fajn, že jsi nasbíral zkušenosti na různých limitech a sepsal jsi to :)

Snad se bude do budoucna dařit lépe!
    • lc1302
      lc1302
      Bronz
      Tak výlet do Prahy na turnaj v OMaze se stal jenom výletem. Startovní pole 41 lidí nepřineslo celkem nic pohledného k vidění.Drtivá většina holdemáku,které když trefilo eso,tak se šli umlátit k smrti. Mě celkem rychle 2x nepodržel river a tak jsem spadl na 1/2 stacku. Když už jsem myslel že ze z toho vyhrabu přišla pro mě záverečná hra s KK87 jsem na flopu 885 vyhrotil hru do olinu proti k mému spokojení do AJJ2,,neuspokojující river J,ovšem nebyl asi tím nejštastnejsim.
      Mrzi me to 2x,nebot pole hráču a tím i hra byla docela k pobavení. VojtaR,to hral jak nejakej freerol,asi ho zamrzelo že udělal špatnej deal a jeho konik vyletel prvni :D . Novotny ten byl pruhledny jak zrcadlo. Presne poznate na jeho sázce co ma,,klidne mohl mit otocene karty :) ,vyslo by to na stejno

LC1302