doplnenie k dotazniku

• rastog
      rastog
      Bronz
      Registrace: 11.08.2011 Příspěvky: 701
      Zabudol som napisat do dotazniku jednu vec ktora mi tu chyba. Hadam to niekto precita a posunie tam kde ma.

Chyba mi tu prehlad, hlavne nezaujaty, udalosti vo svete online pokru. Zaujatost pokerstrategy vidim v tom, ze zamerne sa radsej venujete herniam ktore maju v ponuke. Rozumiem tejto strategii (ma to zmyslel), ale ja ocakavam ze pokerstrategy bude mat ambiciu byt tym najlepsim "informacnym zdrojom" zo sveta pokru. Mozno ze taku ambiciu nemate - co by bola skoda.

Napr. opalov blog (dakujem ti opal) prinesie naozaj zaujimave info. Bohuzial nie je to casto, ale i tak je to super.
  • 2 odpovědí
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Ahoj,

feedback u nás nezůstane nepovšimnutý. Toho se nemušíš bát :s_evil:

Tvoji ideu posunu Machymu, který sídlí v centrále a bude ti schopen adekvátně odpovědět.

Co se mého názoru týče, PokerStrategy se snaží být hlavně edukační web sdružující komunitu. Zpravodajství v určité míře funguje, ale určitě nehraje prim. Samozřejmě, že opak by byl hezký, ale z mého pohledu je to nereálné. Rok od roku se systém zpravodajství zlepšuje, ale obávám se, že takové jak si to představuješ to bohužel nebude.
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Ahoj rastog,

díky za feedback ještě jednou, jsme rádi za všechny podněty a hlavně, že i uživatelé chtějí, aby PokerStrategy.com bylo lepší a lepší :f_grin: .

Navázal bych jen krátce k tomu, co napsal už Malo přede mnou. PokerStrategy.com je globálně především pokerová škola a komunita - a v těchto dvou oblastech máme ambice a chceme být těmi nejlepšími! A snad se nám to i daří, i když stále je co zlepšovat.

Neznamená to, že se nechceme zlepšovat i v dalších oblastech jako je pokerové zpravodajství, ale není to priorita - hlavní mise. Snažíme se vždycky poskytovat ty nejdůležitější informace, které se ve světě pokeru dějí.

Některé názory a pohledy, které například napíše Opal ve svém blogu, jako jednotlivec a uživatel je často za hranicí toho co mi jako společnost můžeme vydávat, takže v tomhle směru to pro nás není jednoduché.

Měj se a gl
      Machy