Hraje tu někdo na APPLE počítačích?

• 17 odpovědí
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      Registrace: 01.03.2011 Příspěvky: 716
      co potrebujes vedet?
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Ahoj, vlákno přesouvám do Salónku.

Příště doporučuju postnout rovnou i otázku, problém pak rychleji vyřešíš. :)
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      Registrace: 20.03.2013 Příspěvky: 970
      To je právě rovnou otázka :f_biggrin: chci nejprve vědět jestli tu někdo takový je, až pak mám pár témat který bych chtěl probrat :D

rosta1972: na čem hraješ? :)
    • rosta1972
      rosta1972
      Bronz
      Registrace: 01.03.2011 Příspěvky: 716
      jak pise MaloHp...napis otazy a ja ti zkusim pomoci.
      Jestli si chces jen pokecat o Mac tak posli PM :-)
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      tak určitě mě zajímá jaký software používáš, protože ten výběr není nějak široký....

A teď plánuju koupit nové železo, ale nejsem si právě jistý jaký aby to bylo co nejvíc poker friendly :f_biggrin:
    • alpynus
      alpynus
      Bronz
      Registrace: 12.03.2011 Příspěvky: 4
      než som sa dal na fulltime poker, pracoval som ako webdizajnér a ostal mi mbp "13 early 2011 a 27" thunderbolt display.

dlho dlho som hrával s os x na pokerstars a používal som software pokercopilot 3, kým som čakal na release pokertracker 4 pre os x. po vydaní releasu pt4 pre os x som s ním hrával asi 4 mesiace, kým som si nepovedal, že skúsim zoom. lenže pt4 pre os x nepodporuje zoom, tak som si cez bootcamp rozbehal win 7.

a keď som už mal win 7, tak som si tam zriadil aj table ninja II a všelijaké iné pokrové softy (pokerranger, pokercoach etc.), ktoré na os x vôbec nie sú, čím sa úroveň mojej hry posunula omnoho vyššie.

no a momentálne tiež zvažujem kúpu nového hw, rozhodujem sa medzi imac 27" a mac mini, pretože lepšie železo som na pc trhu nenašiel, ale každopádne tam os x budem mať len na okrasu a windows bude moja hlavná platforma.

ak to ktokoľvek myslí s pokrom vážne, windows je nuts. nevraví sa mi to ako os x nadšencovi ľahko, ale je to tak.
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      Ja sem před 5ti lety switchnul z win na osx a při predstave ze bych se měl vracet mi vstávají vlasy hrůzou :(

Je pravda ze s tím softwarem to není nějak extra růžové. Díky bohu za PT4. Nic jinýho zatím nepotřebuju.

Pokerstars i FullTilt mají klienta pro osx. Bohužel ani jedno nemám sparovany s psgy, takže občas musím použit některého klienta od iPokeru. Bud pres crossover nebo na virtualizovaných windows. Bohužel díky tomu nemám HH v PT4. Equilab jsem taky rozjel na osx a icm trainery mám taky v těch win. Ale je to jen virtualizace, pevnou instalaci před boot camp delat nechci, protože win jsou pro me jen nutné zlo pro některé věci. Nedokážu si představit ze bych cely poker life vedl pravé na nich :( i když na rovinu souhlasím s tím ze osx nebudou asi nikdy tak poker friendly jako win.

Je to o hledání kompromisu i když s velice omezenými možnostmi.

Jinak teda ted premejslim o koupi něčeho přenosného, a to buď iPadu nebo macbooku, spis ke studiu mimo domov než hraní, ale ještě si to musím nechat projít hlavou.
      Zajímalo me jestli tu vůbec někdo na osx hraje a rad bych rozvedl diskuzi na toto téma :f_biggrin:

P.S. Omluvte chyby a diakritiku, píšu z telefonu.
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      alpynus původně napsal
      no a momentálne tiež zvažujem kúpu nového hw, rozhodujem sa medzi imac 27" a mac mini, pretože lepšie železo som na pc trhu nenašiel, ale každopádne tam os x budem mať len na okrasu a windows bude moja hlavná platforma.
      Tak pokud budeš používat Win tak je zbytečný platit za apple hw ne?
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      swag a preference...

taky mi to přijde zvláštní, ale lidi sou různí; já když si něco kupuju, tak je to kvůli tomu co to umí a k čemu mi to je...
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      MaloHp původně napsal
      swag a preference...
      co znamená swag co se všude dneska píše? :D

Kdyby PT4 zavedl cloud dalo by se o Windows uvažovat.
      Navíc ale nevím jestli by konfigurace mého iMacu stačila, přeci jen je optimalizovaný pro OSX. Nezajímám se o to protože skoro vůbec nehraju hry.
      (iMac 21,5" mid 2011, 4x2,7 GHz Intel Core i5, 12GB RAM 1333MHz, HD 6770M, 1TB HDD, OSX 10.9)

Když bych se nerozohdl pro koupi dalšího stroje tak asi určitě přidám SSD disk.
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      Tak nakonec objednán Macbook Air a iMac půjde do světa. Ted jen sehnat externí monitor :f_cool:
    • dnsskyline
      dnsskyline
      Bronz
      Registrace: 25.09.2013 Příspěvky: 3
      Na Macbooku hraju ale bohuzel chybi mi table ninja ;(
      snad bude brzy nejake reseni ;)
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      tak virtualizuj windows, TN sice nemám ale kvůli iPokeru tak mám win a hraju.
    • Wintrell
      Wintrell
      Bronz
      Registrace: 21.06.2011 Příspěvky: 28
      Taky hraju na MacBooku a tyhle problémy s Win aplikacema nefunkčníma na OsX řeším přes CrossOver aplikaci, která v podstatě simuluje Win prostředí (ale není to Virtual Machine jako takovej, není potřeba spouštět paralelní systém). Je pravda, že nevím, jak moc to bude funkční s databázovým programem (Tracker zatím nemám), ale neměl by být imho problém :)
      edit: odkaz http://www.codeweavers.com/products/crossover-mac/ :)
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      PokerTracker je i pro osx takže to není problém, normálně ho používám, ale takovýho table ninju prostě nenainstaluješ, a na ipoker hernách si taky nezahraješ pokud nebudeš mít win, i když přes crossover jsem je rozjel, ale pak to zase nešlo s PokerTrackerem. Ale přes crossover mi zase běží equilab od psgy, takže se na osx dá hrát, ale s určitými omezeními ;)
    • Wintrell
      Wintrell
      Bronz
      Registrace: 21.06.2011 Příspěvky: 28
      Jojo, já na tom z pokeru mám právě equilab :) A na iPokeru hrát zřejmě nebudu, takže mi to tolik nevadí.. a navíc není takovej problém si pustit virtual machine a hrát na windowsu v macu, i když je to možná už zbytečně moc překombinovaný :)
    • Caanigia
      Caanigia
      Bronz
      já mám virtualizovaný win a tam hraju na ipokeru a mám tam i pokertracker, takže pohoda :) na osx hraju jen na pokerstars .com i .fr, full tiltu a 888 ;)