Neúspech je klúčom k úspechu :)

• PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Registrace: 23.03.2013 Příspěvky: 612
      Zdravím komunitu a všetkých skvelých ludí, čo sa tu nachádzajú.

Ahoj,

volám sa Bobo a je mi 19, som zo Slovenska, zo Záhoria. Poker už hrajem dlhšie a v tejto komunite sa pohybujem zhruba 2 roky (áno bol som tu ešte ako neplnoletý :f_eek: ) . Síce by som mal mať za 2 roky nazbieraných dosť skúseností, opak je pravdou. Bolo to dosť chaotické a mával som aj pár mesačné prestávky ( aj pol roka :f_mad: ). Vtedy som začínal s hračom Diamond horVeech Diamond , ktorý ešte vtedy drtil NL5 a ja NL10. Narozdiel od neho ja som sa nikde nepohol a preto ma to o to viac mrzí keď vidím ako sa mu neskutočne darí. Nejaký kapitál som ešte mal skovaný, keby náhodou zatúžim po pokri, tak skúsim ešte takú poslednú šancu niečo dokázať . Sám som zvedavý, hlavne na seba, ako sa k tomu postavím a či sa budem tomu venovať tak ako treba.

A som ešte fanúšik trance/hause hudby. :f_love:

• 8 odpovědí
    • horVeech
      horVeech
      Black Member
      Registrace: 03.03.2013 Příspěvky: 518
      subscribed ! :P moc ses teda zatim nerozepsal, je treba zacit konecne makat
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Tak predstavenie úspešne za mnou a teraz k tomu ťažšiemu, samotná hra a všetko okolo toho. :)
    • horVeech
      horVeech
      Black Member
      Registrace: 03.03.2013 Příspěvky: 518
      jsem rád, že jsi vzpomenul trance :D , ale hardwell taky někdy musí být, přiští rok ultra music festival v Splitu a pak Zrče, Malta a na zimu na Bali? :f_biggrin:
      go go go ! !

zas tak neskutečně se mi nedaří, ještě nebyl 20k month, ale listopad zatím vypadá dobře, tak snad to prolomím :D :D

• TheDandis
      TheDandis
      Bronz
      Registrace: 23.10.2012 Příspěvky: 179
      Cau prajem GL a odkial zo zahoria presne ?
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Ahoj, diky aj tebe, presne z Jablonice pri Senici :)
    • PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      horVeech: Fuu, už to maš pekne naplánované :D tolko akcií bude ešte aby bol aj kapitál na ne. 20 k mesic ?? to nemá ani váš prezident :D
    • ratikejt
      ratikejt
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 96
      Servus budem držať palce nakoľko sa zdá že máme podobné záujmy :D . Oby dvaja pochádzame zo Záhoria, resp minimálne tu teraz žijeme, na hudbu máš podľa mňa tiež dobrý vkus a samozrejme poker, ja sa síce venujem fulltimovo MTT ale v tomto prípade to prežijem a budem sledovať progress. GL

one time

• PriceOfSuccess
      PriceOfSuccess
      Zlato
      Zdravim všetkých,

takže dám sem nejaký malý update ako sa darí pri tých stoloch a aj niečo z real life.

Začnem asi výhrou 100 dolarov v Učíme sa vyhrávať, ktorá ma nesmierne potešila o to viac, že v podobných veciach ( tombola, šťastných 10 a pod.) kde sa výherci losujú sa mi velmi nedarí a mám v tom asi celoživotný downswing :f_biggrin: . Takže dúfam, že 100 dolárov mi pomôže sa čim skorej dostať na vyššie limity :) .

Čo sa týka hry pri stoloch tak to nieje zasa také ružové, robím vela chýb, označujem každu ruku ktorá sa mi nezdá takže po sessions ich mám označenych niekedy 15 + a keďže do HJ ide len 10 na den tak musím vyberať tie ktoré sú naozaj zaujímavé od tých menej. Čo ma mrzí je práca mimo stoly, kde okrem HJ, prezeraní označenych hands nerobím nič iné. Čo som začal znovu hrať som videl asi 2 videá iba a tak 20 minut s twinovho coaching ( vždy si spomeniem že je až keď je skoro po ňom) takže si to niekde radšej poznačim. Ciele si ešte nebudem dávať žiadne lebo neviem ako to časovo všetko výjde ale k tomu sa určite tiež dopracujem.

V real life to mám teraz docela zaujímavé. V piatok ma čaká stužková takže mám trochu trému zo stresu z obleku a všetkých tých formalít okolo toho. Nacvičujem( skorej nenacvičujeme) nejaké trapné programy, chystáme všetko takže chodím domov neskorej a potom to má za následok aj čas strávaný pri stole.

Podobné posty do blogu som nikdy nedával, mal som raz blog ale to bolo skorej ako výsledkový kalendár bez ničoho. Tak dúfam že okrem gramatických chýb to nieje velmi chaotické a neprehladné, keď budú nejaké výhrady rád prijmem každu kritiku, smelo do toho :) .

Handa na pobavenie, teda aspoň pre mňa kedy každu street rozmýšlam pol hodinu nad tým ako tam dostať všetky jeho peniaze a pri tom tam idú tak ľahko. :f_biggrin:

ratikejt: Diky za sledovanie, určite si vítaný a ešte zo záhoria s UMF na krku , radosť :f_grin: One time :f_thumbsup: tiež si to hovorím a je to aj motivácia zároveň.

Prima Network $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2355090
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with 9 :diamond: 9 :club:
      2 folds, Hero raises to $0.25, SB raises to $0.85, 1 fold, Hero calls $0.60

Flop: ($1.80) T :heart: 9 :heart: 9 :spade: (2 players)
      SB bets $0.90, Hero calls $0.90

Turn: ($3.60) T :club: (2 players)
      SB bets $1.65, Hero calls $1.65

River: ($6.90) K :heart: (2 players)
      SB bets $3.70, Hero raises to $7.20, SB calls $3.50

Final Pot: $21.30
      Hero shows 9 :diamond: 9 :club:
      SB shows T :diamond: T :spade:
      SB wins $20.24
      (Rake: $1.06)