PCA - doprava, rady apod.

• 7 odpovědí
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      kup letenku co najskor, neskor ide strasne hore

priprav sa psychicky na vecere/obedy za 80 usd :D

ja tiez hram kvaldy sem tam, snad sa podari trafit aj tento rok :) grats btw
    • yegon
      yegon
      Stříbro
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 3,045
      gratz a uzi ci to

ja som siel cez usa a predtym som sa zdrzal 4 dni v miami - ked uz sa clovek trepe tak daleko tak je dobre sa pozriet aj po okoli - akurat teda treba vybavit papiere na vstup do USA ale oplati sa to - z miami to na bahamy lieta stale - ako autobus :)
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 609
      gratulujeeeeem :) ))
    • mic223
      mic223
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 138
      díky hoši...

No ja zatím spíš uvažuju, že poletím na Bahamy přímo z Londýna, přes Ameriku se mi moc neche...

Akorát bych se ještě zeptal, jestli na tom Paradise Islandu je aspoň nějaký normální market, kde by se třeba dalo za nějaké rozumné peníze koupit vodu apod...

Jako ještě nějaký oběd za 80d bych někdy i přežil, ale prý se tam prodávaj 2 deci vody za 4d, to mi teda připadá už dost no...

A ještě bych měl dotaz ohledně těch dalších věcí v hotelu, jako je akvapark, marine exhibit apod... to je v ceně pokoje nebo se to platí zvlášť?
    • yegon
      yegon
      Stříbro
      atrakcie su vacsinou zadarmo okrem veci kde potrebujes asistenciu staffu ako potapanie alebo delfiny

market je asi az v meste co je trochu dalej, za lacnejsie sa da najest v pizerii v pristave jacht priamo v atlantise

kazdopadne v tom package co si vyhral by malo byt 1000USD otvoreny ucet na tvoju izbu, myslim ze tie peniaze sa vybrat nedaju takze ich bdues musiet minut a prave na taketo veci sa to fajn da

my sme ani moc neobedovali tam, sme sa napraskali na ranajkach tak ze nam to stacilo do vecera :)
    • mic223
      mic223
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 138
      jo, tak tech 1000d tam je, akorat ze jak jsem videl ty ceny, tak jsem se zacal bat, ze to absolutne nebude stacit :-D

A ty snidane jsou teda v cene nebo ne, protoze jsem z toho trochu zmateny...

A kdyz se chci na ty delfiny jen podivat ze brehu, tak to je teda volne pristupne bez poplatku, jo? Jen kdybych se s nima chtel koupat, tak musim zaplatit, jestli tomu rozumim dobre... Ptam se jen proto, ze moje sestra uvazovala, ze by jela se mnou a ze by vzala maleho sebou, tak aby nemuseli pokazde platit, kdyz by se chteli jit podivat, jak tam delfiny plavou :-D
    • yegon
      yegon
      Stříbro
      tych 1000 by ti malo nejako vyjst

ranajky sa platia, myslim ze stali okolo 25USD ale bufetove cize ako hvorim ranajkovali sme o desiatej a bol to zaroven aj obed

delfini maju vlastne jazierko, myslim ze je to ohradene zo vsetkych stran a neda sa k nim len tak dostat ale je tam kopec akvarii a jazierok s rybami ktore su volne dostupne takze o zabavu bude postarane