Blog: Cesta k úspěchu.

• Metanik
      Metanik
      Bronz
      Registrace: 18.04.2013 Příspěvky: 97
      :s_o: Vítejte na mém blogu :s_o:

Něco o mě:
      Jmenuji se Jiří Říha, je mi 22 let a studuji na ČVUT obor ekonomika podnikání. Mezi mé záliby patří fotbal, který hraji již od 3 let a vlastně všechny míčové sporty. :tongue:

Poker
      Poker hraji asi 2 roky. Dříve jsem hrál na facebooku Zinga, takže mám mnoho zkušeností :D :D Pak jsem pokračoval na Pokerstars a Fulltilt. První vklady jsem prohrál, než jsem našel tuhle stránku, kde jsem se dozvěděl strategie a studoval samotnou hru. Preferoval jsem dříve SnG, ale poznal jsem, že v této variantě opravdu nebudu moct hrát. :f_confused: (z důvodu stálého klesání bankrollu a neporážení micro limitů)

Proč zakládám tento blog ? :s_cool:
      Myslím si, že založením blogu zlepším svou hru, motivuji se k hraní a studii. Dále komunikace s ostatními hráči, dostávání rad a tipů.

Dříve jsem hrál SnG, ale po několika tiltech a prohraných vkladech jsem se rozhodl, že s tím přestanu a přesunu se na variantu Cash game. Budu hrát micro stakes, 0.01/0.02. Každý týden budu dělat reporty a sdělovat výsledky mého tažení. Podle bankrollu se budu posouvat i napříč vyšším limitům.

Budu rád za každou vaší radu. Grafy zatím nebudou, jelikož nevím přes jaký software(nejlépe neplacený) to budu moct dělat.

Cíle pro tento týden:
      :club: Nastudoval články o mindsetu, zredukovat tilt
      :club: Nastudovat CashGame strategii
      :club: Pomalu ale jistě začít hrát CashGames
      :club: Zhlédnout videa

Dlouhodobé cíle:
      :diamond: Vytvořit si stabilní bankroll
      :diamond: Vycleanovat bonus na fultiltu
      :diamond: Postovat handy do hand judge fora
      :diamond: Splnit výzvu "učíme se vyhrávat"

12.11.2013
      profit: $23.71 :f_cool:

BTW: Jsem vždy otevřen všem tipům a radám.

Přeji všem hodně štěstí ke stolům i do života.
      Jdem na to !!
  • 1 odpověď