Pokora, vytrvalost, vize, adrenalin..

• X3merr
      X3merr
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 817
      Přeji příjemného večera pánové i vám dámy.

Rozhodl jsem se vrátit k pokeru ke hře, o které jsem říkal, že se k ní už nikdy nevrátím. To by, ale byla velká škoda.

Tímto bych se také rád před celým fórem oficiálně omluvil pokerstrategy za své nečestné jednání. Měl jsem špatné obdobý a bohužel jsem ho nezvládl jak bych měl.

V tuhle chvíli hraji nl 4 střídavě MSS a BSS.
      Začal jsem každý den po sesion vybírat 25% ze zisku téhož dne. Rozhodl jsem se k tomu, protože jsem velmi dlouho hrával poker o vysoké častky a pořádně jsem si znich moc neužil. Proto jsem si řekl, že 25% není moc a růst bankrollu to příliž neovlivní a já z těch peněz něco budu mít.:)

Dost se ted soustředím na hru proti fishkám, ale stále mi dělájí problémi bad beaty co následují v krátkém časovém horizontu za sebou.

Rád bych s vámi sdíle skvělou motivační písničku.
  • 6 odpovědí
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Ahoj, je fajn mít tě zpět.
      Proč hraješ nl4? Kdybych se někdy vrátil k pokeru, níž než nl10 bych rozhodně nehrál a i o tu desítku bych nejradši vynechal
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      Ahoj Dneska už shotuju nl 10 s MSS.
      Začínám od nejnižších limitů pravděpodobně kvůli hrdosti :)
      Svůj bankroll jsem znovu začal stavět na gala pokeru kde dávali 10 dolarů když u nich budeš hrát.

Mám pocit, že bych do pokeru neměl vkládat peníze pouze je vybírat.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      X3merr původně napsal
      Mám pocit, že bych do pokeru neměl vkládat peníze pouze je vybírat.
      Hehe, toto bude sen mnohých ľudí. :f_biggrin:

Tak veľa šťastia :s_thumbsup:
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      Dnešní shot na nl 10 se bohužel nepovedl hrál jsem dohromady 10 stolů a z toho 3 Fr nl10 bohužel jsem chytal luxusní badbeaty hlavně na těch třech stolech...

Nu asi jsem rozlítil pokerového boha proto dnes rituálně zavraždím křečka spolubydlícího nad oltářem. Snad tato krvavá rituální magie příznivě nakloní boha :s_evil:

:D :D

Porážka je jen dočasný stav mysli a já se kurňa nevzdám grrr...

Musím říci, že práce na svém mindsetu se vyplácí. Ačkoliv jsem zažil několik emocionálních výkyvů dostal jsem se vždy rychle zpět do normy...
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      Právě pracuji na svém mindsetu a rád bych se s vámi podělil o dvě dobré techniky z NLP, protože ty techniky vám pomůžou.

1. Vytěsnění negativních myšlenek
      1. Zavřete oči ,představ te si, že máte před očima filmové plátno. Vybavte si negativní myšlenku/vzpomínku (třeba špatný mindset ze ztrátového dne), co nejvíce barevně i se zvukem
      2. filmové plátno se vzpomínkou se vám vzdaluje před očima postupně se vytrácí barva, zvuk utichá.
      3. vzpomínka už téměř není vidět musíte se soustředit, abyste ji vubec viděli.
      4. vzpomínka je malinká, jako miniaturní částečka prachu a vy jí snadno vymetete z hlavy.
      5. Pokud se vám vzpomínka vrátí zopakujte postup, až si ho z automatizujete a bude vám to trvat maximálně 10 vteřin.

Dobrá nálada
      1) Zavřete oči ,představ te si, že máte před očima filmové plátno. Vybavte si legrační vzpomínku, u které se úsmíváte jen co na ni pomyslíte. Představte si ji co nejvíce barevnou, přidejte zvuk, doslova se vžijte do toho okamžiku.

2) Vnímáte jen okamžik, kdy jste štastní. Usmíváte se, vedle plátna je páka s nápisem LEGRACE. A vy za ni pomalu taháte vzpomínka je jasnější, zvučnější až je páka uplně dole.
      V hlavě se vám ozve hlas. ZÁBAVA MŮŽE ZAČÍT.

Doslova si okamžik prožíváte ještě jednou.

Snad vám to pomůže, tak přeju úspěšný rybolov :s_love:

Daniel
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      Poslední dobou dost zápasim s nl 10 stále ji shotuji bohužel zrovna na vyšším limitu mám špatnej run. Dneska jsem teda i docela bouchnul a musel sesion vypnout. Skončilo to tak, že když jsem dělal zápis ze sesion do sešitu a propiska přestala psát(ikdyž byla nová), tak sem na ni vrčel a uplně ji rozmlátil :D

Občas si říkám jak je to vtipné, když se mnou takhle hážou emoce. Tohle bych řekl, že za poslední měsíc a něco byl můj uplně první tilt.

Dále bych se chtěl podělit o další věc, která mi funguje na zlepšení nálady.
      1. Zázpívat si nebo zabroukat oblíbenou písničku
      2. zahrát si na hudební nástroj

Zdá se to jako hloupost, ale zkutečně to funguje,protože takhle veškerou frustraci a negativní energii vydáte ze sebe ven.

Gl guys and ladys .

Léta páně 6 prosince

Daniel :s_love: