Váš názor na můj HUD pro micro CG

• Hannibal92
      Hannibal92
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 132
      Potřeboval bych poradit jestli by něco důležitého chybí, nebo něco nedůležitého přebývá v HUD pro micro CG.

Line 1: name (short), VPIP, PFR, AF, Hands
      Line 2: F Cbet, fold to F Cbet, T Cbet, fold to T Cbet, R Cbet, fold to R Cbet
      Line 3: Fold to Raise After F CBet,Fold to Raise After T CBet,Fold to Raise After R CBet, ATS, fold to steal
      Line 4: 3bet total, fold to 3bet, note

děkuju.
  • 6 odpovědí
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Registrace: 20.08.2010 Příspěvky: 1,063
      Ahoj mne tam chýba :

RFI zo vsetkých pozícií, squeeze, limp/fold, SB fold to BB steal

+ asi by som vylúčil Line 3 (na tu budeš potrebovať veľkú vzorku hand)
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      souhlasim s michalelem, nemít dnes v hudu RFI je chyba, ten třetí řádek je naprosto zbytečnej (zas tak často to používat nebudeš, takže to bude stčit v pop upu, zato RFI použiješ při každé handě)
      chybí ti tam chech/fold , WTSD

edit: ty hraješ nl2? Tak to tam nech jen ty nejzákladnější staty, protože na tom limitu není nikdo, kdo by hrál stejně danou situaci
      podle mě bohatě stačí pro tento limit VPIP, PFR, 3b, ft3b,CbetF,ftCBF, RFI(na všechny pozice a počet hand, thats all
    • Hannibal92
      Hannibal92
      Bronz
      takže ani ATS a fold to stela nenechat?
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      moj nazor je ze pre micro je dolezity len prvy riadok
      4 riadok je tiez pouzitelny

na micro mas tolko superov ze pochybujem ze na niektoreho z nich mas nejaku vacsiu vzorku ktora by uz bola pouzitelna cize niektore cisla mozu byt zavadzajuce nakolko su na velmi malej vzorke
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Registrace: 20.08.2010 Příspěvky: 1,063
      ATS budes mat v podstate pri RFI (pri BU a SB to uz nie je RFI ale steal)

a fold to steal by som tam tiez nechal
    • Hannibal92
      Hannibal92
      Bronz
      Děkuj za názory, večer ho upravím :) . Jen teda ještě pro info, vzheldem k tomu, že jsem RFI úplně nějak odignoroval, co bych si měl odnést/jaká by měla být moje reakce na hodnotu RFI protihráče? Pokud to dobře chápu, tak mi RFI řiká přibližně s jakou range bude soupeř raisovat před flopem jako první (oper-raise?)? Moje reakce by tedy měla být taková, že po jeho raisu bych se měl zapojit do hry pouze s kartama o kterých si myslím že porazej karty z jeho range? A ještě jeden dotaz, když si tam mam dát RFI pro všechny pozice, tak jich tam mam mít 9 případně 10 když hraju FR?