hobby

• symat100
      symat100
      Bronz
      Registrace: 31.03.2013 Příspěvky: 270
      Caute všetci .
      Poslednú dobu som mal dosť blbé obdobie v osobnom živote aj v pokri .
      Okrem toho , že som začal citát mental game tak som sa nad sebou dosť zamyslel ,čo a ako zmeniť.
      Zistil som ,že poslednú dobu žijem iba akoby stroj. Pokru som sa začal vážnejšie venovať podchytený
      touto skvelou komunitou od Augusta keď som začal hrať nl5 kde som bol aj v septembri.
      Boli nejaké výsledky tak od Októbra hrám na nl10 a vyzerá to sľubne ,že od Januára by som mohol hrať nl25.
      Píšem ako stroj preto ,lebo od toho Augusta žijem život ráno od 8mej do 18tej práca potom
      večer poker a spanie. Hra ma baví stále viac ,ale proste som prestal chodiť von medzi ľudí
      a čo ma trápilo viacej prestal som hrať hru ,ktorej som venoval posledné tri roky asi 3 hodiny denne
      a bol som aj 2 na Majstrovstvách Slovenska a to šípky. Bolo to aj tým že som si nevedel zadeliť čas
      a nemal som ani chuť hlavne po zlých sessionoch ,ale popritom mi to neuveriteľné chýbalo.
      Od minulého týždňa som si povedal že dosť a začal som poctivo trénovať ráno pred robotou a zisťujem ,že sa mi potom hra oveľa lepšie večer poker. Toto vlákno zakladám z cieľom ,že sa budem
      deliť o moje úspechy v tomto krásnom aj keď podceňovanom sporte. Budem veľmi rad za každú reakciu ,ako vy vypínate od pokru a tiež ak napíšete aké ešte máte záľuby.

V prilozenom videu je uplne najvyššia uroven na akej sa hraju šípky v PDC profi
      organizacii.

Zatial čau a každému GL pri stoloch aj v iných činnostiach .
  • 3 odpovědí