Zdravím,

Už delší dobu de potýkám s problémem importu hand history MTT turnajů na Bwinu. Požívám HEM2. Zajímalo by mě jestli máte někdo podobý problém, nebo to tak má nastavený bwin a nejde to změnit. Každopádně všechna historie MTT turnajů se ukládá dost zvláštním způsobem, a to tak, že po každém přesunu na jinej stůl se vytvoří nový soubor Hand history. Hem2 replayer se s tím většinou srovná, ale stává se že není naimportovaný všechno(třeba začíná hand history až od 3tího levelu, nebo není kompletní). Když zkusím přehrát nějakou history v universal replayeru, tak to musím pouštět po částech, případně to hodí že v hand history nejsou žadný handy. Občas se taky stane že universal replayer načte jen pár hand z historie a zbytek se nezobrazí (respektive na spodní liště, kde jsou jednotlivé handy, tak se zbytek polí zobrazí začerněně.) Tak jestli máte někdo podoubnou zkušenost nebo máte aspoň tušení jestli je chyba na straně bwinu, Hem2, nebo špatný nastavení, tak mi dejte vědět. Nemám vůbec tušení co s tím :f_confused: . Budu rád za každou radu :)

PS: nevěděl jsem přesně do jakýho tématu to vložit, tak poprosím o případný přesun, pokud spamuju na špatným místě. :D