Jak funguje PT4

• Dasik10
      Dasik10
      Bronz
      Registrace: 09.10.2011 Příspěvky: 117
      Zdravím, chci se zeptat.

Hraju 6max turbo a teď jsem hrál BvB push na min raise ze SB s AKs, měl jsem 12BB SB 10,5BB blindy 100/200. Soupeř call s T7o což se nemusím vyjadřovat. Točku jsem prohrál. Nicméně když se podívám na křivku do statistik, tak moje křivka allin equity klesla a to samé net ajdusted. Pochopil jsem to tak, že pokud jsem lepší, tak by měly tyto křivky růst a opačně ne?

Další otázka, dá se někde nastavit abych věděl, jak často soupeř pushuje třeba s 15BB+ 10-15BB a méně jak 10BB? Viděl jsem třeba u icegeorge, že ten se na takovou statistiky koukal během session. Ale ten myslím neměl PT4, tak jestli se dá někde tato statistika přidat aby se zobrazovala nebo jsem si třeba této statistiky ještě nevšiml. Díky moc
  • 1 odpověď
    • Shamway99
      Shamway99
      Stříbro
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,288
      Cau,
      ty filtry si nastavíš v menu/hud/options. Můžeš filtrovat podle velikosti stacku nebo počtu hráčů u stolu.

Ta EV křivka... ono to není tak přímočarý, že když jdeš do točky s lepší equity tak adjusted graf jde nahoru. Např máš flip o 2000 chipů a equity 60, tak ti jakoby patří 1200. Ale to není nic moc, po takovým prohraným AI asi pujde graf dolů, i když jsi do toho šel s lepší equity.