Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Představení

• marty93
      marty93
      Bronz
      Registrace: 29.12.2012 Příspěvky: 115
      Ahoj,

já se jmenuju Martin a rád bych napsal něco málo o sobě. Poker jsem si vyzkoušel již před pár lety, a to jak online (freeroly na bet-at-home), tak doma s kamarády. Docela mě to bavilo, ale kromě těch úplně základních pravidel jsem o tom nic nevěděl.

Potom bylo dlouho nic, dokud jsem se nerozhodl založit si účet na Pokerstars a vložit si tam pár dolarů. Zkoušel jsem hrát heads upy, Sit and Go, samozřejmě freeroly. Něco jsem vyhrál, něco prohrál. Skončilo to nulou na mém účtě a tak se u mě poker zase dostal do ústraní.

No, před pár dny jsem se k pokeru zase dostal, zároveň jsem znovuobjevil Pokerstrategy (zaregistrovaný jsem už dávno), využil jsem nabídky peněz zdarma na poker 770 a po přečtení několika článků se pustil do CG NL2 a strašně mě to baví. Nejen to hraní, ale i čtení článků a sledování videí.

Takže důvod, proč se chci zapojit do zdejší komunity, je jasný. Využít velkého množství kvalitního obsahu těchto stránek, diskutovat o mé hře a pomalými krůčky se stávat lepším hráčem.
  • 2 odpovědí
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,451
      Čau, vítej v komunitě!

Snad tě bude poker bavit i nadále a budeš stoupat limity. Trošku by ti mohlo pomoci zapojení se do Učíme se vyhrávat, kde můžeš s trochou štěstí vyhrát $100, což je hezkej boost pro bankroll na NL2.

No a určitě nezapomeň jako "začínající" cash game hráč pročítat tento blog od Cornieho, který krásně navádí každého hráče, jak vybudovat bankroll téměř od nuly až k tisícům dolarů. Najdeš tam hromadu rad o pokeru, softwaru + i nějaký systém, jak se vzdělávat.

Do Cornie challenge se mimochodem můžeš taky zapojit. Více informací najdeš zde.

GL :s_cool:
    • hellokitty83
      hellokitty83
      Bronz
      Registrace: 01.08.2012 Příspěvky: 2,444
      ahoj marty, i ja te vitam a doufam,ze budes aktivne vyuzivat nase forum k zlepseni svoje hry :s_thumbsup:
      doufam,ze si konecne nasel svoji variantu,cg, to je to nejvic dulezite-hrat format, ktery nas bavi.
      preju ti hodne motivaci ke studiu a hlavne stesti u stolu :f_love: