BLOG: 100x ZOOM - Do or die !

• fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Registrace: 19.10.2011 Příspěvky: 33
      Ahoj ! :s_cool:

Rád bych všechny přivítal u mého nového pokerové BLOGU ve kterém bych vám chtěl přiblížit své pokerové začátky, svůj současný život a PŘEDEVŠÍM mou cestu, na kterou jsem se právě vydal. :s_ugly:

Malé představení: ( časem o sobě budu prozrazovat více v příspěvcích :s_evil: )

:f_cool: Mé jméno je Radek.
      Jsem 19 letý ''student'' VŠ ekonomicko-správní v Brně na oboru Podniková ekonomika a management, kam jsem se dostal, protože mě jinde nechtěli :f_cry: .
      Původem jsem z Bruntálu , což většině zřejmě nic neřekne.
      Miluju Svou rodinu, psa, pátky, motorsport, auta ( hlavne VW :s_love: ), hezké dívky ,alkohol,studování ( jen něčeho),PC hry, TOP GEAR atd. mohl bych tu psát do nekonečna :D .....a samozřejmě miluju poker, ale držím si trochu distanc, nechci být tzv. Poker degenerate :s_confused: miluju principy té hry, miluju to jako prostředek k zisku peněz zábavnou formou a místo k porovnávání schopností.

[SIZE=16][U]Tímto začíná má cesta[/U] z NL10 zoom na NL100 zoom (jak se dá vyčíst z názvu blogu :f_p: )[/SIZE]

:spade: Mým cílem je: z pokeru jako přivýdělku ke kapesnému udělat poker jako stabilní zdroj příjmu a svobody.

Trocha mé pokerové historie:

:heart: S pokerem už mám nějáké zkušenosti. Začal jsem hrát asi před 2 lety, kdy jsme s kámošema hráli home games a poker jsem nesnášel, protože jsem mu vůbec nerozumněl a nebavilo mě hrát celý večer ''karty'', když můžu někde jinde pít, bavit se s holkama atd. :f_biggrin:

:diamond: Ovšem když jsme hráli asi potřetí a měl jsem dobrý run (aniž bych věděl, že něco jako hot run existuje) mě hra nadchla a začel jsem hrát na FB zynga pokeru, abych se naučil pořádně pravidla a začel porážet kámoše, co se mnou hráli. Jednu dobu už jsem byl na zynga fakt shark s výhrama v milionech :s_cool: :s_cool: :D

:club: Později jsem si všiml jména Martin Staszko, zkoukl jeho působení na WSOP , kde skončil 2. a láska k pokeru byla na světě. :s_love:

- > Začel jsem si číst pokerové weby, hrát freerolly atd. až se mi podařilo získat pár dolarů na pokerstars, ze kterých jsem udělal $100 hraním $1.50 fullring SNG , pak bustnul, zase udělal $100 ,pak potrefoval pár MTT, měl jsem asi $400 a zas bustnul atd. atd. Však to znáte ty začátky =)

:heart: Minulý rok jsem běhěm letních prázdnin jsem se pokeru začel věnovat více.
      Na začátku prázdnin jsem na PS byl 3. v The Hot $3.30 či jak se to jmenoval...nějáké turbo a vyhrál jsem asi $600 , ze kterých jsem asi 90% cashoutnul a utratil během dvou měsíců za benzín (díky bohy :D ) a zbytek prohrál až k $20 v MMTéčkách.

:spade: Tak jsem se rozhodl přejít na NL2 fullring a začít na své hře makat...

-Za asi 3 dny už jsem měl $70 , koupil jsem nějáké pokerové knížky, udělal si studijní a hrací plán atd. atd.

-Šlo to vážně skvěle. Rychle jsem skákal nahoru limitama a za 3 měsíce už jsem hrál NL25 a z $20 jsem udělal $1000.

:spade: -!Jénže!...pak jsem dostal downswing, do toho začel mít problémy s láskou :s_love: :s_biggrin: ,nedostatek peněz a celkově hrozný mindset.

-Pokaždé, co jsem sednul ke stolu jsem hrál strašně špatně, neměl vůbec myšlenky na poker, neměl motivaci vzdělávat se, posouvat se a postupně jsem BANKROLL rozložil cashoutama a špatnou hrou až na asi $100.

ŠPATNÝ MINDSET,NEDOSTATEK MOTIVACE,PROBLÉMY MIMO POKER=BUSTOOO!

! Netrácím naděj..! :)

Vím, že předpoklady k dosažení mého cíle mám.

:heart: Tak jsem se do toho pustil znovu a momentálně jsem se dostal z NL5 ZOOM na NL10 - Běhěm týdne z $80 na $250 :s_love:

Současný BR: $302 a hraju NL10 ZOOM 6max

Jdu do boje znova a tentokrát tvrději!

Více napíšu příště, myslím ,že už jsem toho napsal dost.

Podrobně rozeberu svůj plán, v jaké situaci se nacházím a možná ještě další věci, co mě napadnou.

Tak se zatím mějte hezky a GL u těch zelených stolů! :)

+Něco pro dobrou náladu takhle při večeru: :s_grin:

• 35 odpovědí
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Registrace: 31.05.2007 Příspěvky: 949

Tezil jsi bahno? :f_biggrin:

vitej a gl za stoly. :f_cool:
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj,

super shrnutí, budu sledovat!

Třeba se potkáme někdy i tady v HJ fóru, kde ostatními makáme na naší hře, určitě doporučuji se tam podívat a občas postnout nějakou handu :)

GL u stolů
    • MichaelPasek
      MichaelPasek
      Stříbro
      Registrace: 05.05.2013 Příspěvky: 189
      Pěkný úvod, přidej si mě na Skype : wostrof, Hraju taky zoom 10
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Věděl jsem, že aspoň někdo bude vědět, kde je Bruntál. :s_biggrin: :s_biggrin:
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Katrisone původně napsal
      Ahoj,

super shrnutí, budu sledovat!

Třeba se potkáme někdy i tady v HJ fóru, kde ostatními makáme na naší hře, určitě doporučuji se tam podívat a občas postnout nějakou handu :)

GL u stolů
      Ahoj,

díky :s_grin: , určitě budu HJ fórum hodně využívat. Chtěl bych každý den nahrát min. 2 handy. V současnosti pracuju na své 3bet/4bet spot hře, takže si označuju tyto handy+nějáké další zajímavé a budu je tam přidávat :f_grin:

Ovšem mám trochu problémy se statusem na PStrategy, protože nemám muj account na Starsech tracknutý a v současnosti mi žádná herna z nabídky PStrategy nevyhovuje,takže nemám kam přejít :( . Možná si udělám nějáký sranda učet na PKR jen abych nahrál body na PStrategy, nebo tak něco.

Určitě se na HJ brzy potkáme, zatím se měj a GL.
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Registrace: 31.05.2007 Příspěvky: 949
      Tak ja jezdim kazdorocne na Mezinku si zabehat :D
      Silazni strela pro me neni.
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Ahoj všichni ! :s_grin:

Teď pojedu domů z Brna a pak Vám sem zase něco napíšu, tak doufejte , že budu mít dobrou cestu a nezaseknu se někde na slavné dálnici D1, nebo tak něco. :s_biggrin:

Večer vám prozradím něco víc o své motivaci dosáhnout svého cíle, svém plánu a mé svízelné situaci. Myslím, že je na co se těšit. :f_cool:

Zatím se mějte a sledujte dál můj blog.

• fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Zdravím všechny čtenáře!

Tak jsem konečně dorazil domů po únavných 150km s neslušnými lidmi na cestě.Asi nikdy nezažiju klidnou cestu. :s_biggrin:

:heart: Jak už jsem sliboval v předešlém příspěvku, dnes bych se chtěl trochu zmínit o tom, co mě vede k dosažení mého cíle a dalších věcech.

MOJE MOTIVACE:

V pokeru jsem se to rozhodl někam dotáhnout, protože už mě nebaví dělat na různých brigádách za pár korun na hodinu, dřít se jako idiot a pak těžce vydělané peníze za týden utratit. Stejně tak mě nebaví žádat o peníze mé rodiče a taky se tomu poslední dobou vyhýbám, jak jen to dokážu. Navíc mám dost velkou spotřebu peněz. Rád jezdím autem (které má velkou spotřebu :s_cry: ), rád piju (kvalitní alkohol), nerad se omezuju a dopřávám si to, na co mám zrovna chuť a náladu.

Jen bych rád dodal, že pocházím z dobře situované rodiny, čehož si velmi vážím a jsem vděčný svým rodičům za to, jak se o mě doteď starali a starají. To, že žiju v takovém prostředí má své klady i zápory. Na jednu stranu v tom vidím motivaci dosáhnout toho samého, avšak na stranu druhou to znamená, že na mě není takový tlak a že když si nedokážu vydělat, tak mě rodiče podrží, takže to z té motivace zase něco ubírá. :s_mad:

Každopádně věci se mají tak, že rodiče mě budou živit jen dokud budu studovat, nebo si hledat práci, nebo pracovat....Jakmile nebudu dělat nic, tak se o sebe budu muset starat sám. Přispívat na domácnost, vydělávat si na své potřeby a vše ostatní. Rodiče bohužel poker neberou jako zrovna duchaplnou a hodnotnou činnost, takže kdybych řekl, že když mě vyhodí ze školy, tak budu půlroku do dalších přijímaček vydělávat pokerem, tak by mě zřejmě zabili, nebo možná ještě něco horšího. :s_cry:

Takže by bylo super se na škole udržet a pokud by to nevyšlo, tak v lednu už být na NL25, tak bych si dokázal vydělat na živobytí a něják ten půlrok přežít.

V případě, že by škola nedopadla, by to u nás doma vypadalo asi takhle: :s_biggrin:

ŠKOLA?

Ve škole to se mnou nevypadá popravdě moc dobře.obor,který dělám mě moc nenadchnul a to z toho důvodu, že jsem si tuhle školu vybral pouze jako zálohu,když ostatní nevýjdou, což se naneštěstí i stalo.

Měl jsem přihlášku na práva v Brně, kam jsem se nedostal !PŘÍSÁHÁM, ŽE JE TO PRAVDA! o jedno jediné místo. Brali 625 lidí, já byl na místě 626-627. To byl neskutečný badbeat, ze které jsem se dlouho vzpamatovával, protože v tom, že chci jít na práva jsem měl jasno už řekněme od dvanáctého roku mého dosavadního života.Dál jsem měl přihlášku na Masarykovu Univerzitu na obor Psychologie. Tam mi stačil výsledek přijímaček, ale pro změnu jsem nezvládl oborový test z psychologie+biologie :s_confused: . Psychologie mě hodně baví, ale biologii jsem na gymplu nesnášel a taky jsem to podle toho celé pos*** :s_cool: .

No a tak jsem na ekonomce na Masarykově univerzitě. Nejdřív jsem si myslel, že by to nemuselo být zas tak špatné, ale to se jeví jako špatná myšlenka...jediné, co mě ve škole baví je předmět psychologie pro ekonomy a právo, což mi je dost k ničemu na tomhle oboru. :s_biggrin: Moc mě nebaví předměty jako mikroekonomie, finance a ekonomická geografie :s_mad:

ŽIVOTNÍ DOWNSWING, NEBO JEN MENŠÍ SÉRIE BAD BEATŮ?

Tento rok se celkově zatím zdá být jedním velkým downswingem a deziluzí, která nemá konců.

Ale jak se říká v pokeru: Jednou ten downswing příjde.

Snažím se něják si uspořádat život, najít hodnoty, najít sám sebe a především najít ve svém životě rovnováhu.

Poslední rok je pro mě opravdu špatný.
      Jsem ve svém nitru neskutečně rozporuplný a jsem v nějákém kritickém období, kdy nevím, co je pro mě dobré, co špatné, co bych měl dělat a co naopak ne a ještě do toho jsem začel obrovsky prokrastinovat s čímž se teď snažím bojovat! - Jen tak mimochodem: Tenhle blog jsem plánoval už asi před 2 měsícema, takže vidíte, jak je ta prokrastinace rozsáhlá. :s_biggrin:

Rozhodl jsem se tedy na sobě začít pořádně makat, snažit se naučt na zkoušky, které budu mít v lednu, protože vyletět ze školy po prvním semestru zřejmě není zcela optimální stav a navíc bych zklamal rodiče. Hlavně to však musím udělat pro sebe, vzdát se bez boje není vhodné a nejspíše bych na sebe nebyl hrdý.

Také jsem se rozhodl (a o tom je přeci celý tento blog) udělat můj čas strávený u pokerových stolů hodnotným a prospěšným. Už mě nebaví lítat nahoru a dolů, odpalovat buy-iny, protože mám špatnou náladu a pak rebuildovat.

!ČAS TO ZAČÍT BRÁT SERIÓZNĚ!

:spade: Tak, to by stačilo. Už mi začíná přicházet, že se tady akorát moc vykecávám, a že by čtení těch plků mohlo být nudné.

Teď něco stručně k mému plánu a tím bych to pro dnešek ukončil a vrhnul se na session :s_love: .

Takže můj plán

Bod č.1 : Udělat si plán :f_biggrin:

-Nebojte...to byla sranda. :)

-Něco málo přichystáno mám.

Plán na tento měsíc je věnovat se jednomu velkému tématu, které představují 3bet a 4bet spoty ve kterých teču v současnosti rozhodně nejvíc.

:club: Nejprve jsem se rozhodl věnovat se nějákým základům a matematice.
      Tudíž jsem se rozhodl spočítat si jak často bych měl 3betovat preflop z jednotlivých pozic a jakou range, jak často defendovat 3bety a jestli callem, nebo 4betem vs. jednotlivé pozice a sizingy a s jakou range.

:club: Dále jsem si za cíl dal to, že každý den na HJ forum nahraju alespoń 2 handy na téma 3bet;4bet + semtam i něco jiného, když natrefím na nějákou vyloženě zajímavou handu. Prioritou však jsou handy 3bet/4bet.¨

Menší problém je, že s mým statusem zatím mužu jen do anglického HJ fora na NL10+. V CZ sekci bych potřeboval silver status. O některé handy se však podělím i tu na blogu :s_grin:

:club: Další část mého plánu je, najít si toho co nejvíce o 3bet spotech na výukových stránkách...zkouknout videa na toto téma, přečíst si články, diskuze na fórech atd. vše, co najdu na téma 3bet a 4bet spots.

:club: Poslední částí je analýza regů z NL10 v tom , jak často 3betujou, defendujou vs 3bet a jejich liny v těchto spotech.

-Tento způsob učení jsem si osvojil po prolistování knihy The Mental Game of Poker od pana Jareda Tandlera, kde jsem se dozvěděl, že nejefektivnější je, začít pracovat na tom, v čem jsme nejhorší a mezitím postupně zlepšovat to, v čemu už jsme dobří. Je to vlastně logické, ale moc lidí to zjevně nevyužívá.

:diamond: Každý měsíc bych si chtěl udělat takovýto plán na nějáké velké téma k tomu se snažit zdokonalovat i další věci v mé hře sledováním coachingů, pomocí HJ fora atd.

To by byl studijní plán na tento měsíc

HRACÍ PLÁN NA MĚSÍC PROSINEC

:heart: Co se týče hracího plánu, tak to bude trochu náročné, protože budou svátky, různé akce (s alkoholem - ten není pro poker moc dobrý), navíc 18.12, či tak něják pojedu do Rakouska do Alp+ musím začít konečně studovat na zkoušky ve škole, takže časově to bude náročné.

:heart: Nicméně, chtěl bych odehrát alespoň 35 000 hand.

:heart: Mít winrate 5-8BB/100 hands

:heart: Vybudovat si sebevědomí k přestupu na NL25.

:heart: Hrát nejlépe každý den A game a udržovat si dobrý mindset
      -to bohužel nejde vždy :s_frown:

HERNÍ PLÁN+STUDIJNÍ PLÁN NA TENTO TÝDEN

:club: Odehrát 10 000 hand

:club: Stabilizovat se na NL10, kam jsem před 3 dny přešel

:club: Zakončit týden v kladných číslech a udržovat A game - trochu result oriented, ale myslím, že to je OK :s_biggrin:

- Co se týče spočítání si 3bet spotů pre-flop, tak s tím už jsem hotov, už jsem si spočítal jak často 3betovat,defendovat atd, teď už si jen upravuju range

:spade: Teď mám v plánu, jak jsem již výše zmiňoval přečíst si články, zkouknout videa a probrat s hráčema věci na téma 3bet a 4bet spoty

:spade: Každý den na HJ forum nahrát 2 handy+

:spade: Podívat se na záznamy coachingů od Pleno1 a BogdanPS z minulého týdne...-Ano, vykašlal jsem se na ně, tak se na ně musím podívat teď. :f_biggrin:

:spade: Podívat se na alespoň 2 coachingy na PSGY živě.

Táák. Myslím, že toho na tento týden mám až až, tak abych se dal do práce.

DĚKUJI ZA POZORNOST GL A DOBROU NOC!

Pro mě tímto začíná session, takže držet palce

+Song na zlepšení nálady =)

PS:: Važte si toho, že na tom blogu zatím tak pracuju, je jen otázka času, kdy mě to přestane bavit a blog bude chátrat, formát příspěvků se bude zhoršovat atd. :f_cry: . Ale ne, buďme pozitivisti. Snad mě to bude pořád takhle bavit, záleží na tom, jaká bude odezva !

2.-Chtěl bych se omluvit za svou výřečnost a za to, že to může vypadat, že se tady potřebuju vykecat a vybrečet.

Nechápejte mě špatně.Jsem prostě jen detailista a nemám rád polovičaté věci a tak se snažím vždy sdělit co nejvíce je možné. :s_biggrin:

3. Pokud někomu vadí GIFY s tematikou seriálu TOP GEAR, tak máte smůlu! :s_evil:

Samozřejmě si dělám srandu, jen ten seriál mám hodně rád, ale samozřejmě tu budou i jiné gify a obrázky. Jen se mi to teď hodí k tématu. ;)
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      fishermanek původně napsal
      Bruntál není zas tak malej, aby ho někdo neznal, ne? :f_biggrin: Jinak good luck, ať to točí.
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Pinny1990 původně napsal
      fishermanek původně napsal
      Bruntál není zas tak malej, aby ho někdo neznal, ne? :f_biggrin: Jinak good luck, ať to točí.
      Tak není to uplně nejmenší město, ale přeci jen 19 000 obyvatel, nebo tak něják není zrovna moc :D .

Díky, musí to jít.
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      AHOJ,DOBRÝ DEN, DOBRÉ RÁNO...

Tak session je za mnou a i když to ze začátku vypadalo dost bledě a byl jsem až -2,4BI jednu chvílí, tak nakonec dopadla dobře!

Jednu session jsem hrál už odpoledne.V té jsem skončil v plusu s $11,08 a winrate 8,96bb/100 po 1237 handách odehraných za 110 minut.

Sice dopadla tato session slušně, ale štve mě, že v jednu chvíli už jsem byl dokonce +$25 a pak po jednom prohraném 3bet spotu začel tiltovat. :s_mad: Tak to nakonec bylo jen těch $11.

Věnovat se chci, ale té, co jsem hrál po napsání článku výše.

Zde je shrnutí session:
      Hands:2685
      Minut:208
      Winrate:8,08bb/100
      NET WON:$21,27

BR na začátku týdne: cca $264
      Současný BR:$334,39

pozn. : Zeleně označené položky znamenají, že tyto statistiky korespondují s mým plánem.

Pár slov k session:

Začátek session byl dost zlý. Začel jsem hrát dost unavený a roztěkaný po té cestě domů a hrál jsem dost agresivně proti hráčům bez readů, takže jsem párkrát dostal zbytečně call, když jsem bluffoval. Měl jsem i dobré nápady, ale vybral jsem si nevhodné hráče, kteří nedokázali foldnout range, kterou jsem targetoval.

Samozřejmě jsem dostal i pár bad beatů, jako každou session, ale kvuli tomu jsem tenhle blog nezakládal, o bad beatech vám tu s dovolením psát nebudu, protože to je ztráta času mého i vašeho. :s_cool:

Nicméně musím uznat, že jsem udělal i dost chyb, kdy jsem hrál nesmyslnou line a snažil se sebrat něják pot na turnu, či riveru, když jsem neměl co reprezentovat.

Na druhou stranu jsem v dnešní session opět, jak se mi poslední dobou daří, udělal množství dobrých callů s bluff catcherama a někdy i s High card a celkově jsem dost dobře četl hru a exploitoval nesmyslné lajny za což se musím poplácat po rameni :s_grin: .

Zítra (resp. dneska, ale dneska říkám až po tom, co ráno vstanu :D ,znáte to) vám sem dám pár hand, o kterých si myslím, že jsou zajímavé.

Zatím ahoj, je 4:41 ráno takže si přečtu pár stránek do předmětu psychologie pro ekonomy a jdu spát :s_biggrin:
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Ahoj všichni

:spade: Tak dnešek se zatím nevyvíjí moc dobře :s_confused:

:club: -Za prvé mám docela špatný mindset a něják začínám přemýšlet nad tím , v čem všem mám leaky, čemu všemu nerozumím v pokeru a jaké mám mezery, takže dneska nemám tak velkou sebedůvěru a chuť hrát. :s_mad: .

-Začínám o svých schopnostech trochu pochybovat, ale musím se z toho něják vyhrabat a nabrat správnou motivaci a sílu. :s_wink:

:club: - Za druhe se mi nějákým způsobem vymazala database PostgreSQL k HEM2, takže jsem přišel všechnu HH a označené handy na review.

-Takže se omlouvám, ale dnes vám sem nic nepřidám a ani nemám co dát do HJ fora :s_cry: .

Ok, je čas se vzchopit a dát se do práce.

Jedno motivační video s jedním z mých idolů- možná to lidem nic neřekne, ale pro mě je to hodně motivující. :s_cool:

"You only really learn by doing it, I believe." - Ayrton Senna

R.I.P
    • Urvutiburvu
      Urvutiburvu
      Bronz
      Registrace: 21.02.2013 Příspěvky: 236
      Cau,dobrej blog, budu sledovat :s_cool:
      mame podobny cile , a taky valcim na zoomu, beztak se potkáváme :f_biggrin:
      tak hodne stesti , ale ne proti me :f_biggrin:
      píšeš, že máš confidence tilt, počti si o tom u pinnyho v mental game blogu:)
      asi bych ti doporucil nesledovat tolik vysledky, jelikoz tech par tisic hand co odehrajes na zoomu za chvili neznamena celkem nic , osobně s tím mám taky problém a rozhod sem se nesledovat cashier ani net won staty dokud neodehraju volume co sem si urcil :)
      glgl :)
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Urvutiburvu původně napsal
      Cau,dobrej blog, budu sledovat :s_cool:
      mame podobny cile , a taky valcim na zoomu, beztak se potkáváme :f_biggrin:
      tak hodne stesti , ale ne proti me :f_biggrin:
      píšeš, že máš confidence tilt, počti si o tom u pinnyho v mental game blogu:)
      asi bych ti doporucil nesledovat tolik vysledky, jelikoz tech par tisic hand co odehrajes na zoomu za chvili neznamena celkem nic , osobně s tím mám taky problém a rozhod sem se nesledovat cashier ani net won staty dokud neodehraju volume co sem si urcil :)
      glgl :)
      Čus, díky ;)

Pamatuju si, že jsem tě potkal na zoomu, ale už nevim, jestli NL5, nebo NL10. Jaký limit teď hraješ? Já jen vyclearuju bonusy a jdu asi na NL16 standard stoly...pujde to rychlej než NL10 zoom a pak NL25 zoom.
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Tak takto zatím vypadá můj graf z NL10...kéž by to tak vydrželo ještě aspon 2 dny, pak budu mít Roll na NL16. :f_biggrin:

-Sice je to malej vzorek, ale cítím se na NL10 teď už sebejistě a dokážu hráče exploitovat. Dneska jsem měl v první části session dost špatnej run, ale dotáhl jsem to na non-showdown winnings.

-Pak mě trefil hot run jak jde vidět v grafu, kdy jsem chvilu byl +10BI, bohužel jsem pak prohrál 200bb s AA<AKs, kdy protihráč s AKs trefil flush a celkově to pak zas přestalo chodit, netrefovali mě vubec flopy a draws jsem skoro nikdy nezkompletoval.To zase jde vidět na propadu non-showdown winnings.

Každopádně i tak si nemohu stěžovat.Nemám komu. :s_biggrin:

• arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902

Pěkný čtení,jinak.....zdraví tě Rýmařov :D
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Čau, díky :)

Rýmařov mám rád :) .

Dnes přidám konečně nějáké handy + shrnutí miunlé session
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Ahoj

Tady je shrnutí 2 posledních session. Ze včerejška a dneška. :)

Včera:
      Hands:5610
      Čas:5,5 hodin
      Winrate: cca 15bb/100
      NET WON:$73,36

Včerejší sesion byla dost sick...prvních 2000 hand jsem byl break even, po tom ,co jsem prohrál 2 BI kvůli badbeatum-nejdřív klasika AA vs KK,a pak 4bet spot ,kdy mě ryba callnula s 86o a na riveru ji přišla straight 2-6. :s_biggrin:

V další části jsem chytl HOT RUN ,kdy jsem v jednu chvíli byl až 10 BI v plusu, ale pak jsem prohrál AA vs AKs za 200bb, protože hráči s AKs došla flush.

Tady 2 handy, které mi nejvíc utkvěly v paměti :f_biggrin:

Největší výhra v jedné handě:

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $17.30
      SB:
      $10.00
      BB:
      $10.26
      MP2:
      $19.21
      MP3:
      $17.02
      CO (Hero):
      $16.29

Preflop: Hero is CO with Q, J.
      2 folds, Hero raises to $0.30, BU calls $0.30, SB folds, BB calls $0.20.

Flop: ($0.95) 9, T, K (3 players)
      BB checks, Hero bets $2.10, BU calls $2.10, BB raises to $9.96(All-In), Hero raises to $15.99, BU calls $13.89.

Turn: ($42.89) 8 (3 players)

River: ($42.89) J (3 players)

Final Pot: $42.89.
      Results follow:

BB shows a pair of eights(6 8).
      Hero shows a straight, king high(Q J).
      BU shows three of a kind, tens(T T).

Hero wins with a straight, king high(Q J).

Suckout dne: Proti nějákému tight hráči bych i ty KK možná vyhodil, ale preflop raiser byl hráč se kterým jsem už měl během session dynamiku a vyhrál od něj asi 2 BI, tak jsem si říkal, že by mohl být frustrovaný. Navíc to byl dost agro hráč, který přehrávál PP atd.

Přehrát handu

Known players:
      BU (Hero):
      $15.09
      SB:
      $11.26
      BB:
      $5.88
      MP2:
      $10.10
      MP3:
      $18.19
      CO:
      $10.76

Preflop: Hero is BU with K, K.
      MP2 folds, MP3 raises to $0.30, CO folds, Hero raises to $1.00, SB folds, BB raises to $1.80, MP3 raises to $3.00, Hero raises to $15.09, BB calls $4.08, MP3 calls $12.09.

Flop: ($36.11) A, 4, 9 (3 players)

Turn: ($36.11) 7 (3 players)

River: ($36.11) 8 (3 players)

Final Pot: $36.11.
      Results follow:

Hero shows a flush, ace high(K K).
      MP3 shows three of a kind, aces(A A).
      BB shows a flush, ace high(A Q).

Hero wins with a flush, ace high(K K).

A ještě jedna hezká handa, aneb když to točí :f_cool: :

Přehrát handu

Known players:
      BU:
      $5.20
      SB:
      $5.55
      BB:
      $20.20
      MP2:
      $9.68
      MP3:
      $20.43
      CO (Hero):
      $15.88

Preflop: Hero is CO with 5, 7.
      MP2 folds, MP3 raises to $0.30, Hero raises to $0.80, 2 folds, BB calls $0.70, MP3 calls $0.50.

Flop: ($2.45) 8, 6, 3 (3 players)
      BB checks, MP3 checks, Hero bets $1.20, BB raises to $3.00, MP3 folds, Hero calls $1.80.

Turn: ($8.45) J (2 players)
      BB bets $3.30, Hero calls $3.30.

River: ($15.05) 9 (2 players)
      BB bets $13.10, Hero calls $8.78.

Final Pot: $36.93.
      Results follow:

Hero shows a straight, nine high(5 7).
      BB shows three of a kind, nines(9 9).

Hero wins with a straight, nine high(5 7).

Dnešní session:
      Hands:3224
      Čas:3 hodiny
      Winrate:10,54/100bb
      NET WON:$33,99

Dneska jsem ze začátku session hrál docela špatně a navíc byl card dead. Zbytečně jsem hrál loose proti short stackum a dostaval cally s lepšíma handama a pohyboval jsem se pořád +-1BI. Až v poslední asi hodině a půl jsem se začel trochu dostávat do zajimavých spotů a vyhrál něco přes 2 BI, tak to dopadlo takhle :)

V této session jsem si žádnou handu neoznačil, protože se nedělo nic vyjímečného , co by stálo za zveřejnění. Po většinu času jsem nedostával zaplacené dobré handy anebo jsem byl poražený na turnu/river.

[SIZE=16][B]BANKROLL NA ZAČÁTKU TÝDNE:$264
      CURRENT BANKROLL:$450,80[/B][/SIZE]

Děkuji za pozornost, zatím se mějte.
      :s_grin:
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Ahoj všichni

Omlouvám se, že jsem teď delší dobu na BLOG nic nenapsal, protože jsem neměl čas a ani něják moc náladu.

V pátek a sobotu jsem byl na chatě a hrál jsem až v noci z neděle na pondělí, kdy se mi zrovna moc nedařilo a skončil jsem 5 BI v minusu.

Včera jsem tu ztrátu dohnal a jde to zase pěkně nahoru a taky půjde ! '*ťuk,ťuk'* :f_biggrin:

Dnes v noci, nebo zítra přes den přidám další příspěvek se shrnutím minulého týdne a minulých session + něco navíc :)

Teď jdu hrát, zatím ahoj
      :s_cool:
    • 1
    • 2