Ciao, doufám, že to není proti pravidlům fóra nebo tak něco. Co jsem přečetl principy tohoto fóra, tak by snad být nemělo. Nemám z toho žádnej profit, byt není můj, prostě jen potřebuju sehnat spolubydlící a vcelku to spěchá, tak hledám všude.

:club: :diamond: :heart: :spade:

Jedná se o byt 3+1, naprostý centrum Brna, nabízím neprůchozí pokoj.

Hledáme s přítelkyní pár, dvojici popř. 3 lidi dle financí, ale klidně i jednotlivce, když to utáhne. Fotky či prohlídku na požádání. Volné od prosince, možno se nastěhovat kdykoliv v průběhu prosince či ledna. Nejedná se o studentskou králíkárnu, ale o normální dlouhodobější bydlení.

Byt je prostorný, s vysokými stropy, nachází se na 4.podlaží, má více než 100m2 a dotyčný pokoj má 27m2. Byt je zrekonstruovaný - plastová okna, nová kuchyň (myčka, 2 lednice, obrovská pracovní plocha k vaření), odděleně nová koupelna i wc, parkety zrenovované a v pokoji nová plovoucí podlaha. V bytě je obyvák s dvěmi sedačkami, TV, stěnou a dalšími serepatičkami (plánujeme trochu obměnit). Obývací pokoj je samozřejmě společný, velice prostorný, odhadem 30m2 . V kuchyni je malá spíž a vstup na balkón s výhledem do dvora. Pokoj je nevybaven, ale nejspíš bude možnost po domluvě doplnit čím bude potřeba. Pokud máte nábytek svůj, tím líp.

Lokalizace v centru, doslova 2 minuty od hlaváku, Svoboďáku a vlastně všeho. Nejbližší MHD Zelňák asi 10 kroků od baráku. Na Maliňák a nádraží ani ne dvě minuty pěšky .

Pro dvojici: 4500kč/os./měsíc - tedy 9000 ... totéž samozřejmě platí i pro mě a přítelkyni
Pro trojici: 3200kč/os./měsíc - tedy 9600 ... když nás bude víc, logicky bude i o něco vyšší spotřeba, proto ty dvě stovky "navíc".

V bytě bude britská kočka.

Jakýkoliv info, otázky či cokoliv můžete pokládat buď tady, případně si mě můžete přidat do přátel a napsat mi zprávu.