cash out casti bankrolu

• matuuss
      matuuss
      Bronz
      Registrace: 04.11.2011 Příspěvky: 67
      Chcel by som sa opytat, kedy by bolo bezpecne vybrat si cast svojho bankrolu?
      dost casto sa mi stava, ze ak vyberiem cast svojho bankrolu tak pride dost velky downswing (mozno je to len mojim mindsetom)

:diamond: povedzme teda, ze by som potreboval cashoutnut nejakych 500$ aky by som potreboval minimalny bankroll aby to neohrozilo moj limit, ktory hravam, aky tam potrebujem mat winrate ??

:club: alebo bol by som rad ak by mi tu niekto hodil nejaky priklad, kto robi pravidelne cashout, kolko vybera a pritom si hrava svoj limit (len prosim nedavajte tu priklad na NL100+, ale len nieco ako NL25)
  • 2 odpovědí
    • padrinoooSVK
      padrinoooSVK
      Bronz
      Registrace: 10.05.2012 Příspěvky: 221
      Podla mna velmi jednoducho:
      Vyber tolko, aby ti v herni ostali dostatocne prostriedky, s ktorymi sa ti bude hrat dobre. Neviem aky pouzivas bankroll management, ale urcite na NL25 by si si mal nechat minimalne 40BI, teda 1000$. Samozrejme ak nechces prejst na nizsi limit a rebuildovat bankroll.
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      Pokud ten svůj limit porážíš, tak podle mě stačí nechat 25 BI ... Pokud shootuješ či si nějak BE, tak klidně těch 40 BI, případně i 25, ale po pádu o 5 BI jít o limit dolů.

Defacto nemá smysl na herně držet víc peněz, než kolik ti stačí pro komfortní bankroll management. A komfortní bankroll management máme každej jinej.

Já si třeba nedávno troufnul až moc, nechal jsem na herně jen něco přes 1k na NL50. No a musel jsem dolů na NL25, protože jsem prohrál 13 BI.

Kdybych žádnej cashout nedělal, tak hraju normálně dál NL50 a na bankrollu to nějak extrémně není poznat, ale takhle jsem musel o limit dolů. Záleží tedy jak moc současnej limit ničíš a zda máš ambice jít o limit výš. Každej cashout logicky shootování nového limitu oddaluje ... já teoreticky mohl shootovat NL100 a místo toho se plácám na 25ce :f_biggrin: