Cesta tam a zasa spat

• MaxxiMaxx81
      MaxxiMaxx81
      Bronz
      Registrace: 26.11.2013 Příspěvky: 20
      Prisiel cas na zalozenie mojho blogu o tom ze aj bez akejkolvek investicie a za pomoci PS a to nie len clankov ale aj jeho teamu sa da slusne zacat :)
      Po vzore Cornieho som sa zarigistroval na na jednej z herni cez PS kde som obdrzal po ukonceni testu mojich prvych 15eur. Ako som uz spominal v predstaveni nachadzam sa v spanielsku takze aj vybrana herna je s priponou ES co ma moc netesi, lebo som celkom obmedzeny "nie dusevne aspon zatial o tom neviem :D " ale co sa tyka vyberu ci uz stolov alebo protihracov :P Za moju domovsku hernu pre Cornieho vyzvu som si teda zvolil poker770.es.
      Zaciatok bol trosku komplikovany nakolko herna na cash games nema full ring a nema limity 0.01/0.02 , takze zacinal som a chvilku urcite budem pokracovat na stoloch 6max NLH 0.02/0.05 evri .
      Zaciatocny kapital poskytnuty od PS sa mi podarilo za cca 3 dni upravit s pociatocnych 15evri na nieco cez 30evri co zodpoveda cca 50 kolacom :D takze som mal kapital na zacatie Cornieho vyzvy HURAAA :tongue:
      Dnes prisiel den D ked na stoloch 6max 0.02/0.05 NHL zacinam vyzvu a aktualne stiahnutou trial verziou PT4 cez PS ,"neni kampital na full verziu :D zatial" .
      Prve vysledky a grafy sa tu budem snazit davat cca obtyzden , uvidime ako to vyjde hlavne casovo , nakolko sa este venujem mojej raci ktoru mam zial stale na plny uvazok :P
      Obcas sa budem do blogu snazit davat aj nejake ine info s mojich tzv. oddychovych session na stoloch s pokerstars kde rekreacne na oddych hravam S'n'G fifty50 ze celom sranda hehe.
      Mimochodom kvoly tejto vyzve som si zaobstaral novy comp "dali sme mu meno Guru ;) " , lebo polovicka mi pindala ze nema kedy skuknut svoj FB ?( .
      Tak zatial to ude asi tak vsetko a spolu s Guru sa Vam budeme pravidelne hlasiti s nasho Kralovstva :spade:
  • 1 odpověď
    • MaxxiMaxx81
      MaxxiMaxx81
      Bronz
      Registrace: 26.11.2013 Příspěvky: 20
      Tak kedze prvy tyzden mam za sebou bolo by najlepsie si urcit nejake tie ciele ci uz do buduceho tyzdna a ci nieco dlhodobejsie.

Ciele na tennto tyzden:
      :spade: dufam ze sa mi podari a zlozim bronzovy test s ucime sa vyhravat
      :spade: bezpodmienecne via studovat mental game
      :spade: nejak zapracovat na variaciach lebo to co moj graf znazornuje po tyzdni vyzera skor ako na husenkovej drahe , takze je cas sa skludnit :evil:
      :spade: urcite aspon taky vysledok na konci tyzdna ako teraz

Dlhodobe ciele:
      :spade: urcite dokoncit tuto vyzvu
      :spade: ucit sa, ucit sa, ucit sa

No a teraz pekne na zaciatok.
      AKo a preco by ste sa mohli docitat niekde tu ked som sa predstavoval . Opat sa budem asi opakovat, PS mi dalo jednoducho sancu z nicoho a to doslova z nicoho dosiahut az na vrchol "teda pevne verim" po registracii cez PS som po par prietahoch ohladom dokladov na veryfikaciu "asi to vacsina z Vas pozna :evil: " som od tutok PS dostal prvych 15 euro depozit. Samozrejmemedzitym som si precital dolezite clanky co by sa mi mohli hodit s basic sekcie t.j. vsetky =) . Potuzeny entuiazmom,15eurovym bankrollom a novym pocitacom som zasadol k stolom 0.02/0.05 NLH SH co bolo spociatku nieco ako boj s veternymi mlynmi , ale podarilo sa. Asi po 3dnoch som svoj Bankroll zdvojnasobil a prisiel cas zacat toto moje vlakno.
      s pociatku som si myslel ze aky som ja kral ze "ako ich ja budem davat dolu" no a potom prisiel pad na hubu v podobe tiltu , a opat hore a opat tilt . Ano niektore casti grafu su sposobene variaciami ale vacsina bol uplne zbytocny tilt a pravdu povedat som mohol byt uz trosku inde. Zmena oproti poslednemu tyzdnu nebude dufam len v mojej hre , ale aj to ze s bankrollom ktory mam budem starovat uz aj druhy stol "doteraz to bolo vysedavaie iba za jednym"
      Samozrejme ze dufam , ze sa sem dostanem castejsie ako za jeden tyzden a pokusim sa nejako castejsie upedateovat tento blog.
      Graf

Zaciatok vyzvy: 04.12.2013
      Pocet tyzdnov vo vyzve: 1
      Herna: Poker770
      Typ hry: NL5 SH

Hand za minuly tyzden: 3851
      Profit za minulý tyzden: 27,26 $
      Bonus od PS: 13,75$
      Profit spolu: 41,01$

Bankroll na zaciatku vyzvy: 42,12$ (30,63 eur)
      Sucasny Bankroll: 83,13 $

Profit celkom: 41,01$
      Hand celkom: 3851