winrate na nl50zoom

• med2videk
      med2videk
      Bronz
      Registrace: 10.11.2011 Příspěvky: 91
      Docela mě pobavil graf jednoho rega :) 50k hands

Jako může mít heater, ale ta WR je prostě obrovská. A už podle redline je jasný že je to crusher. Asi se mu moc líbí 100USD/hr na nl50, mbn :)

Hraje dost zvláštně, například 3b MP má 12% (skoro všichni regové mají 2%). Co mě nejvíce zarazilo - ve všech pozicích 3betuje VŠECHNY PP, a calluje s nimi 4bety a CB (i proti nitům).

Má někdo představu jaká je possible winrate na nl50/nl100 zoomu u nejlepších regů?

3betuje někdo z vás nízké/střední PP IP proti regům? Nebo například BB proti EP?
  • 17 odpovědí
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      skoro všichni regové mají 2%

kde sa takto hraje? tam sa musím presťahovať :s_evil:

btw, to je SH aleob FR?
    • smash123321
      smash123321
      Bronz
      Registrace: 19.01.2009 Příspěvky: 284
      Podle mě na tom zoomu umí dobře table selektovat. :f_p:
    • Petik33
      Petik33
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 27
      ja na něj mam 180k hand a ma winrate 12,5bb/100 (i podle ev)
      hraje dost zvláštně, cbetuje 77% a to hraje 28/23,minraisuje ze všech pozic a přijde mi, že šileně overbluffuje
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      je to SH aleb FR? ak by sa na zoome v SH tam málo 3betovalo, tak by som to tam šiel pozrieť. v poslednej dobe hrajem veľmi rád proti nitom
    • N3bojsa
      N3bojsa
      Bronz
      Registrace: 03.06.2012 Příspěvky: 202
      you cannot win if you fold :f_biggrin:
    • honzass
      honzass
      Bronz
      Registrace: 31.08.2013 Příspěvky: 107
      FR to není určitě, tam nikdo na pade víc než 6bb/100 nemá
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Keď je taký dobrý tak prečo nejde vyššie?
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Bronz
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,765
      Fiskantes původně napsal
      Keď je taký dobrý tak prečo nejde vyššie?
      Asi mu tam trhaj prdel :D
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      a nebo ma jednoduse lepsi hodinovku tady... nebo musi cashoutovat a nema roll na shoty.... duvodu muze byt spousty :)
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,446
      Ono to s agresí asi na drtivou většinu regů bude fungovat. Sice ti regové ví, že týpek ovebluffuje a je hyperaggro, ale jednou ho callnou, on to zrovna má, prohrají celej stack a nasraní už se bojí proti němu hrát. Podle mě je ten jeho styl naprosto skvělej, protože netlačí jen na leaky jako takový, ale tlačí na moneyscared přístup a tlačí regy out of their comfort zone, kde se regové prostě bojí bluffcatchovat a callovat tři streety s marginální handou, když proti drtivé většině pole takhle callovat nemusí.

Co jsem tak slyšel, tak na stovce už se ziskovost 3barel bluffů a aggro hry preflop dost snižuje a všichni jsou víc stations. :s_evil: Proto možná nechce hrát výš.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Tak na stovke už sa asi proti takej nonsense agresii ľudia dokážu adjustnúť :)

Ale i na vyšších limitoch sú podobní hráči kt. hrajú úplne nepochopiteľne a majú huge winrate, napadá ma sinkinspa na PP, ktorý 3betuje hypermergnuto z každej pozície, calluje 4bety, minraisuje cbety v 3bet potoch a robí všetko možné len nie to čo by malo byť teoreticky blízko k optimu :D
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,446
      Fiskantes původně napsal
      Tak na stovke už sa asi proti takej nonsense agresii ľudia dokážu adjustnúť :)

Ale i na vyšších limitoch sú podobní hráči kt. hrajú úplne nepochopiteľne a majú huge winrate, napadá ma sinkinspa na PP, ktorý 3betuje hypermergnuto z každej pozície, calluje 4bety, minraisuje cbety v 3bet potoch a robí všetko možné len nie to čo by malo byť teoreticky blízko k optimu :D
      No právě, ale zas pak přijdou na řadu ještě větší agresoři jak píšeš a ti dokážou z comfort zone i regy na vyšších limitech. Je to asi součet dobré hry postflop a vytváření tlaku na slabší range soupeřů. Osobně mi něco takovýho chybí a měl bych na tom zapracovat, nedostávám ostatní mimo jejich zaběhnutý scénáře a nestavím je tolik před těžký rozhodnutí. Asi i proto nemám winrate 15bb na 100 :f_biggrin:
    • lacomelisko
      lacomelisko
      Bronz
      Registrace: 23.03.2011 Příspěvky: 90
      imo, takmer potsize betmi blafuje/resp. drawuje, ak by ste s nim hrali :) for value dava menej.
    • med2videk
      med2videk
      Bronz
      Petik33 původně napsal
      ja na něj mam 180k hand a ma winrate 12,5bb/100 (i podle ev)
      hraje dost zvláštně, cbetuje 77% a to hraje 28/23,minraisuje ze všech pozic a přijde mi, že šileně overbluffuje
      Dík za info :)

xpravda: na zoomu se 3betuje myslím dostatečně, ale zrovna MP proti EP si opravdu spousta hráčů jede 1-3%, pochybuju že na FR to bude jiný.

Fiskantes: JJ, taky jsem si vzpomněl na sinkinspa, když jsem koukal na tohohle hráče :D věci mezi nebem a zemí. Já myslim že tihle lidi maj prostě superior postflop skill, handreading a odhadování tendencí soupeřů. Proto to crushujou, ikdyž dělaj divný věci, který jim pravděpodobně snižujou WR.

Jinak mi ten merged 3b z MP/CO připadá super, teď s tím trochu experimentuju. Ale na vyšších stakes si to neumim moc představit, kvůli oslabení flat range...
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      na 888 je jeden reg, ktorý hraje 20/18, cbet 40% (ch/f po missnutom cbete 80%) a fold to cbet 60%

winrate na 100k hands 8bb/100...
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,320
      nuz niektori ludia maju ten doom switch v spravnej polohe kludne aj 500k hand ;)
    • med2videk
      med2videk
      Bronz
      xpravda původně napsal
      na 888 je jeden reg, ktorý hraje 20/18, cbet 40% (ch/f po missnutom cbete 80%) a fold to cbet 60%

winrate na 100k hands 8bb/100...
      haha :)