BLOG: Deník žraloka

• Chancell
      Chancell
      Bronz
      Registrace: 02.12.2013 Příspěvky: 12
      :club: Vítejte na mém blogu.:club:

:f_o: -> :f_frown: -> :f_p: -> :f_cool: -> :s_o: -> :s_biggrin: -> :s_cool:

Pokusím se zde popsat svou cestu od naprosté rybičky až po (jak doufám) zkušeného grindera. Nebudu tomu dávat nějakou větší formu, pouze se sem pokusím přispívat po každé session (nejlépe tedy každý den) a v každém postu si zhodnotím co bylo dobře, co bylo špatně a vytyčím cíle na kterých budu v nejbližší době pracovat. Poprosím vás, abyste mi do toho klidně vstupovali a kritizovali vše co bude špatně. Chci se dostat co nejrychleji nahoru a konstruktivní kritika mi k tomu jen pomůže ;) Děkuju

Počáteční bankroll: $50,14
      Aktuální bankroll: $44,68
      Herna: PokerStars
      Limity: NL2
      Úspěchy:
  • 2 odpovědí
    • Chancell
      Chancell
      Bronz
      Registrace: 02.12.2013 Příspěvky: 12
      Tákže vkládám první report a hned na začátek to není nic slavného. Hrál jsem asi hodinu a za tu dobu jsem nedostal skoro žádné hratelné handy - a když už ano, tak soupeř položil a když nepoložil, tak chytil set do 57os (to se opravdu stalo :D ). Myslím si že jsem hrál celkem dobře, ale asi mi opravdu nepřálo štěstí. Snad to zítra bude lepší a budu moct pracovat na postflop hře a postnout i nějaké zajímavé handy do fóra.

Bankroll: $44,68 ( - $5,46)
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Bronz
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,765
      Ahoj,
      Fajn ze mas blog ;)

Pridam ti trosku studia, mrkni se na mental game ;)

[INVALID EMAIL]

Jinak GL, at ty limity rychle proletis :s_p: