Provedené změny ve fórech hodnocení hand

• Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj komunito,

rádi bychom vás informovali o posledních změnách v našich fórech pro profesionální hodnocení hand pro micro stakes a low stakes.

Basic a Bronzoví členové se mohou stále zapojit do diskuse, nicméně od této chvíle mohou vkládat handy pro profesionální hodnocení pouze členové se statusem Stříbro a vyšší. Zároveň stále mohou Basic a Bronz uživatelé číst a přispívat do fór, která byla do této doby Basic nebo Bronz. Nemohou jen zakládat nová témata (postovat své handy a využívat profesionální službu).

Pro uživatele, kteří vlastní status Basic a Bronz jsme vytvořili tot speciální diskusní fórum , kde můžete sdílet a diskutovat handy bez rozdílu statusu a omezení stakes. Tato fóra nebudou servisována profesionálním hand judge, budou čistě diskuzní na bázi uživatel - uživatel.

Naše služba hodnocení hand má usnadnit uživatelům se pokerově zlepšovat a tudíž generovat StrategyPoints pro naši komunitu. Poslední roky ukázaly, že poskytovat tuto službu zdarma všem uživatelům nemotivovalo drtivou většinu Bronzových a Basic uživatelů k generování StrategyPoints a tudíž netvořila ideální model.

Zároveň je nyní mnohem jednodušší získat vyšší status pomocí bonusových nabídek, bonusových StrategyPoints, promo akcí a velmi výhodnou možností v podobě nákupu vyššího statusu už od $5/měsíc.

Váš PokerStrategy.com tým
  • 8 odpovědí
    • vaclav040
      vaclav040
      Bronz
      Registrace: 07.02.2015 Příspěvky: 73
      existuje teraz nejaké iné obmedzenie na vkladanie hand ako max 10/denne/1 človek? Dnes som chcel vložiť a napísalo my MAX THREADS.
    • penguin13
      penguin13
      Zlato
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 905
      omezení je měsíční
      stříbro - 5 hand
      zlato - 20 hand
      platina - 50 hand
    • vilo1070
      vilo1070
      Bronz
      Registrace: 06.07.2013 Příspěvky: 245
      Ahoj Hucas,

prosim ta nedari sa mi nikde dopatrat ako teraz funguje HJ forum, resp. nasiel som iba hodnotenie hand pre vsetkych, kde ale asi hodnotia iba uzivatelia navzajom, vsak?
      Pises tu ale, ze prof. HJ budu hodnotit len pre statusstriebro+. Je taketo forum este niekde alebo sa aj toto uz zmenilo a prof. HJ uz vobec nehodonotia?
      Este mi prosim rovno napis ako je to s CG gymnazium - tam funguje hodnotenie HJ ci ani tam nie?
      Herna sa mi neda tracknut, takze si stale kupujem status striebro kvoli pristupu k materialom, ale zatial mi striebro stacilo a nechcem si kupovat zlato len preto aby som sa pozrel ci v gymnaziu funguje HJ forum.
      Dakujem.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      HJ už přes rok handy nehodnotí, je tady jen diskuse hand pro všechny.

Nicméně i tam pravidelně dostaneš rady od zkušených borců a určitě se vyplatí tam občas kouknout.
    • vilo1070
      vilo1070
      Bronz
      Dakujem za odpoved, len este pre uplnu istotu - HJ nehodnotia handy uz vobec nikde? Ani v akademii??? Lebo tam je uvedene toto:
      Cash Game Akademie s TLN - pokročilá pokerová škola pro cashovkáře. Sub-Fóra: Diskuze Hand v Akademii, Typické spoty, Analýzy, Video reviews, Ostatní témata Akademie, Kabinet
      Ci tym je tiez myslene iba diskusia k handam medzi hracmi?
      Ako potom ovplyvnuje moj status hodnotenie hands? Su tu nejake nove obmedzenia? Mam na mysli pocet hands mesacne (ako to bolo pred tym) alebo iba limit, z ktoreho mozem dat handu do diskusie?
      Btw. s tymi limitmi je to teraz ako? Vidim ze pre striebro v hodnoteni hand pre vsetkych je max NL50. Ako to potom ide dalej? V gymnaziu (status gold+) je tiez hodnotenie pre vsetkych, ale uz aj vyysie limity? V popise gymnazia (tak ako som tu uviedol popis akademie) totiz diskusia k handam vobec uvedena v subforach nie je. Znamena to, ze ak chcem diskusiu k NL 100 tak mi nepomoze ani status gold a gymnazium???
      Ospravedlnujem sa ten kopec otazok, ale dlhsie som sa postovaniu hand nevenoval, medzicasom sa to tu dost pomenilo a nepodarilo sa mi behom hodiny najst ziadne aktualne platiace pravidla. Tak ak som ich len prehliadol a je to tu niekde prehladne rozpisane tak poprosim niekoho o link.
      Dakujem.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      Handy sa už nevyhodnocujú nikde ani v akadémii (resp. nové príspevky tam dlhú dobu nie sú). Do diskusií pre všetkých si postni aj NL5k koľko krát denne chceš, tvoj status je irrelevantný.
    • vilo1070
      vilo1070
      Bronz
      Dakujem za info.
      Ale s tym nl5k si nie som isty - mne so statom striebro dovoli vybrat prefix iba nl50.
      Takze jedine ze by som postoval napr. handu z nl100 ale oznacil ju ako nl50.
      Tak si to myslel?
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      Áno.