BLOG: Jdeme na to

• Galasek8
      Galasek8
      Bronz
      Registrace: 27.12.2010 Příspěvky: 16
      Zdravím,

už před nějakým časem jsem se tady na pokerstrategy pokoušel o založení blogu, jehož životnost však byla minimální, a tak doufám, že tentokrát budu úspěšnější. Nebudu se asi nijak dlouze představovat, pokud to tu bude někdo sledovat a bude se chtít na cokoliv zeptat, tak není problém. Jen ve zkratce řeknu, že je mi 23 let, studuji poslední rok VŠ, teda snad poslední :) a poker "hraji" už možná nějakých 5 let. Během této doby jsem zažil několik dobrých momentů, ale nikdy to nebyla nějaká souvislá linie, která by dále stoupala. Hrál jsem klasicky mtt, nějakou dobu se věnoval i hyper HU sng nebo hyper 6-max sng. Zajímavé je, že cash game jsem zapnul maximálně tak dvakrát. Holt porazit široké pole hráčů v mtt a dosáhnout na nějaké dobré umístění bylo asi lákavější. Každopádně někdy minulý týden jsem zkusil cg (popravdě ani nevím co mě k tomu vedlo) a hrozně mě to chytlo, navíc jsem zjistil, že oproti HU sng nebo 6-max sng je to pro mě mnohem méně psychicky náročné. Momentálně tedy hraji NL5 a blog jsem založil z toho důvodu, abych se dokázal dále posunovat a zlepšovat svoji hru, která rozhodně není ideální i přes relativně dobré výsledky teď v začátku.

Chtěl bych se pokusit přidávat přispěvky několikrát týdně a krom toho také postovat nějaké handy. Ještě bych řekl, že použivám software PT4, zatím v trial verzi, tak sem občas dám i nějaký graf (snad - doposud jsem žádný software nepoužíval, tak s tím ještě nejsem uplně sžitý).

Na závěr nějaké cíle

Krátkodobé (v horizotnu několika týdnů)
      :club: zakoupit plnou verzi PT4
      :club: cítit se pohodlně na NL5 a následně přechod na NL10

Dlouhodobé (v horizontu měsíců)
      :club: dostat se na úroveň NL100
      :club: vydržet :)

Tak to je zatím asi vše :f_cool:
  • 6 odpovědí
    • Galasek8
      Galasek8
      Bronz
      Ještě doplním aktuální stav 108,93 e
      a zapomněl jsem zmínit, že hraju SH
    • FRDJ221
      FRDJ221
      Bronz
      Registrace: 24.03.2012 Příspěvky: 166
      Čau,
      pěknej blog. Přeju ti hodně úspěchů v cashce.
      Nevím jestli jsem to jenom přehlédl, nebo jestli to tam nemáš, ale zajímalo by mě na jaké herně hraješ? :)
    • Galasek8
      Galasek8
      Bronz
      Díky :)
      hraju na pokerstars.fr, nemám k tomu žádný speciální důvod, zkrátka jsem tam hrál mtt a posledních 35 éček se teda pokouším roztočit na cg :s_cool:
    • Galasek8
      Galasek8
      Bronz
      PokerStars - €0.05 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

MP: 99.6 BB (VPIP: 37.74, PFR: 20.75, 3Bet Preflop: 5.00, Hands: 53)
      Hero (CO): 229.8 BB
      BTN: 204 BB (VPIP: 14.09, PFR: 8.59, 3Bet Preflop: 1.65, Hands: 305)
      SB: 58.6 BB (VPIP: 24.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 25)
      BB: 102.8 BB (VPIP: 18.37, PFR: 18.37, 3Bet Preflop: 5.88, Hands: 53)
      UTG: 73.8 BB (VPIP: 33.33, PFR: 15.56, 3Bet Preflop: 5.56, Hands: 46)

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has Q:heart: Q:diamond:

fold, fold, Hero raises to 3 BB, BTN calls 3 BB, fold, fold

Flop: (7.4 BB, 2 players) T:spade: 5:spade: 5:heart:
      Hero bets 5 BB, BTN calls 5 BB

Turn: (17.4 BB, 2 players) 7:heart:
      Hero bets 13 BB, BTN raises to 34 BB, Hero calls 21 BB

River: (85.4 BB, 2 players) K:spade:
      Hero checks, BTN bets 60 BB, fold

Hero mucks Q:heart: Q:diamond: (Two Pair, Queens and Fives)
      BTN wins 80 BB

byl by někdo od té dobroty a poradil co nastavit v PT4 aby se místo počtu BB zobrazila reálná částka?
      a ještě jeden dotaz, nějak nemůžu najít kde je funkce spoiler?

a jinak co si myslítě o tom foldu? ten raise na T mi přijde hrozně silný, navíc se tenhle hráč projevoval celkem rozumně, ale těžko říct co by tam mohl mít, zkompletovaná flush na riveru mi přijde nepravděpodobná, spíš bych to viděl na A5s možná 55 co myslíte vy?
    • Galasek8
      Galasek8
      Bronz
      Tak během svátků nebylo na hraní moc času, ale ode dneška se do toho budu moct opřít, jelikož mám nohu v sádře, tak bude času až až...

aktuální stav 117 E
    • Galasek8
      Galasek8
      Bronz
      Tak je to přibližně týden, co jsem založil tento blog, proto se pokusím o takové menší zhodnocení mého dosavadního snažení. Odehrál jsem cca 13,5k hand což asi není žádné závratné číslo, ale byl to specifický týden vzhledem k probíhajícím svátkům. Co se týče samotné hry, našlo by se určitě více slabin. Jako jeden z hlavních problémů vidím určitě non showdown winnings line, viz graf č.1. Snažím se na tom pracovat a dnešní den se to myslím celkem daří, viz graf č.2.

Aktuální stav: 158 E (tento týden přišlo pár drobných za odehraná hyper hu sng v minulém měsíci)

Jinak budu rád za jakékoliv postřehy :f_cool:

Graf č.1

Graf č.2