BLOG: Rybár

• MonteryOneSK
      MonteryOneSK
      Bronz
      Registrace: 12.09.2013 Příspěvky: 34
      Zdravím. Chcel by som vás uvítať na mojom blogu.

Volám sa Martin mám 19 rokov pochádzam z BA ale už rok žijem v Rakúsku u starých rodičov kde som sa prestahoval kvôli štúdiu. Poker hrám takmer 3 roky. Dostal som sa k nemu pri dlhých nudných večeroch s kamarátmi. Časom ma tá hra chytila až veľmi a začal som sa o ňu zaujímať viac do hĺbky. Najskôr som začal hrať len tak online na sociálnej sieti a neskôr som natrafil na pokerstrategy.com. Tu som využil no deposid a tak som sa zamotal do toho ozajstného sveta online pokru. Bohužial ten bankroll veľmi dlho nevydržal. V tom čase som narazil v televízii na program PartyPoker premier league a zase ma to tak nakaplo, tak som si už spravil vlastný deposid na PartyPoker. Tam som hrával až do nedávna kde som sa rozhodol že chvíľu od pokru by som si mal dať pauzu. Po čase som sa k nemu vratil, ale nebolo to ako dakedy. Bolo to asi tým že mi chýbala motívácia a preto som sa rozhodol skúsiť písať blog. Mojím cielom je skúsiť začať znova. Rozhodol som sa pre hernu PokerStars, s ktorou nemám až také skúsenosti (hrával som tam sem tam micro SnG a limit holdem) ale kvôli traficu myslím že je to herňa na ktorej je dobré začať. Môjim plánom je začať s 25$ bankrollom a od začiatku hrať NL2 Full ring. Mojim cielom je vypracovať na lepšieho hráča aký som a samozrejme porážať limit a dostať sa čo najdalej. Takže to je na začiatok všetko.

Úlohý na tento týždeň (Do Piatka 3.1.2013)
      1. Odohrať aspoň 1500 hand.
      2. Nahrať tu aspoň 2 handy.
      3. Nerobiť zbytočné hlúposti.
      4. Skončiť v pluse hoci aj pár centov.
  • 3 odpovědí
    • Pompi3
      Pompi3
      Bronz
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 384
      Zdravim Martine, vítám tě a přeju hodně zdaru. Hezký úvod, jen u těch cílů si dej pozor na ten poslední cíl - být v plusu, protože to může být ošemetný, jelikož když to nejde, tak to prostě nejde a tímto cílem by jsi se mohl dostávat zbytečně pod tlak a zbytečně tlačit na handy, které k tomu nejsou a mohlo by to být ještě horší.

Přeju hodně štěstí a velkou jízdu, zdar
    • MonteryOneSK
      MonteryOneSK
      Bronz
      Takže v prvom rade by som vám všetkým zaželal štastný nový rok a nech sa vám všetkým darí pri stoloch aj v osobnom a pracovnom živote. :)

Pred zajtrajším repport som sa rozhodol tu postutnúť môj graf, aj ked trocha smolný z dnešnej session ( NL2 zoom FR). Session sa začala dobre, no ku koncu som prehral 2-krát pre flop all in s AA. Najskôr proti AKo (flop K, river K ) a potom proti 86s (flush- na river došla krížová karta) čo som tak trochu nepochopil

• MonteryOneSK
      MonteryOneSK
      Bronz
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BU:
      $1.06
      SB:
      $2.18
      BB (Hero):
      $1.96
      UTG1:
      $2.84
      UTG2:
      $2.38
      MP1:
      $3.14
      MP2:
      $2.05
      MP3:
      $4.79
      CO:
      $4.46

Preflop: Hero is BB with T, T.
      5 folds, CO raises to $0.06, 2 folds, Hero calls $0.04.

Flop: ($0.13) 6, T, A (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.08, Hero raises to $0.16, CO calls $0.08.

Turn: ($0.45) 3 (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.20, Hero calls $0.20.

River: ($0.85) 2 (2 players)
      Hero bets $0.82, CO folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.85.

Myslíte že som mu mal dať raise aj na turnu, a menší bet ako o veľkosti potu?