hodnocení hand

• Aronnn
      Aronnn
      Bronz
      Registrace: 22.08.2012 Příspěvky: 979
      Ahoj,
      právě mi bylo v otázkách pro začátečníky potvrzeno, že do fóra pro hodnocení hand mohu vložit pouze 10 hand denně X( . Dnes jsem si nechal poslat HH turnajů, který jsem odehrál za poslední dobu a myslel jsem, že když jsou ty Vánoce a čas, že budu trochu trénovat. Tohle omezení mě dost omezuje. Nešlo by to nějak zrušit?? Zdá se mi to trochu nesmyslný a neopodstatněný omezovat někoho ve studiu. Hlavně je to proti duchu PokerStrategy, který těží z kvalitních hráčů a nikoliv z masy začátečníků. Díky za reakci!!!!
  • 3 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,161
      Čau,
      reviews by si mal robiť pravidelne, napostovať 30 hand raz za mesiac ťa ďaleko neposunie.

Podľa mňa ten limit dáva zmysel. Hráči tým postujú handy pravidelne, takže sám poster dostane odpoveď veľmi rýchlo a pre judga je to imo výhodnejšie, pretože práca sa mu nenakopí (predstav si, že celý mesiac nič a odrazu pribudne 150 hand...).
    • Aronnn
      Aronnn
      Bronz
      Registrace: 22.08.2012 Příspěvky: 979
      Já na vyhodnocení hand nijak nepospíchám. Spíš mi jde o to, že když se k takový práci jednou za čas dokopu, tak chci jednotlivý turnaje projet od začátku do konce. Např. v půlce turnaje mi dojde kapacita 10 hand a já se k tomu budu vracet třeba za týden až budu mít čas a náladu. Hlavně na tom našem československým fóru se mi zdá jakýkoliv omezování naprosto zbytečný, protože to tu nijak přeplněný rozhodně zatím není :)

edit: možná by stačilo jenom tu kapacitu zvýšit.
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

no imho už tady padly dostatečné argumenty pro tohle pravidlo, ale já bych ještě dodal jednu věc...

další důvod pro toto omezení je i solidarita, HJ je taky jenom člověk a bylo by pro ostatní nefér kdyby někdo napostoval třeba 50 hand do HJ fóra a ostatním by se potom prodlužovala doba vyhodnocení jejich handy...

doporučuju ti postovat handy pravidelně a pak si taky procházet handy ostatních, vyhodnocené i nevyhodnocené... ;)