Blog:Fix Limit 2014

• vickolay
      vickolay
      Bronz
      Registrace: 13.01.2011 Příspěvky: 250
      Zdravím všechny :f_biggrin: ,
      Poslední cca rok a půl jsem hrál 6 maxy turba a superturba na všech možných sajtách, nedařilo se mi úplně nejlépe, přesto jsem si dokázal nahrát celkem solidní sumu € na svůj studenských život bez potřeby brigád apod. Postupem času mi však sng už lezly krkem a přišlo mi, že jsem dost stagnoval.
      Po čase jsem se nakonec rozhodl, že přejdu na FL nicméně přechod trval delší dobu než jsem čekal :D Nakonec jsem se stylově na štědrý den rozhodl, že neni na co čekat a do nového roku s novým formátem.
      Začal jsem hrát na pokerstars stakes 0.05/0.1$ s bankrollem 300BB (30$).

Zatim jsem odehrál něco přes 3K hand s nejspíš pořádnym hotrunem, jelikož o hře toho moc nevím a snažim se zezačátku dost studovat.
      Graf:

Staty:

Počáteční bankroll: 30$
      Aktuální bankroll: 56,24$
      Počet hand:3234
      Zatim jsem shlédl videosérii renesence nicméně se pokusím co nejdřív shlédnout další videa.
      Teď k otázkám.
      Jaký HUD jste používali na micros? Zatím používám jeden, co k sobě do blogu házel zizelevak, ale půlku z těch statů nevyužívám vůbec :/.
      Dále s jakým bankrollem začít hrát fl20, jestli stačí znovu 300B nebo spíš víc?
      Díky za odpověď, to je prozatím vše
      Všem gl :heart:
  • 24 odpovědí
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 462
      Zdar,
      to jsme se museli u stolů potkat, také se v těchto u vodách plácám. Jinak Ti to chpdí super, o tom žadná. :)

Já mám rád vše na očích, tak že se mi HUD rozrostl v opravdové monstrum a to mám ještě několik statů v úmyslu přidělat, ale není čas...

jinak 300BB by mělo stačit, ale v případě, že přejde run, tak se musíš se poctivě vracet.
    • gersiL
      gersiL
      Bronz
      Registrace: 06.12.2012 Příspěvky: 2,028
      ahoj, urcite si ted nelamej hlavu se slozitym hudem, dulezite je tam mit par zakladnich statu a zbytek si rozkliknes prez pop up.

preju hodne stesti a blog budu sledovat.
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Registrace: 07.05.2009 Příspěvky: 900

Ahoj tenhle je můj minimalistický používaný i na FL200, ne vždy na velikosti záleží :f_biggrin:
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      wenaaa původně napsal

Ahoj tenhle je můj minimalistický používaný i na FL200, ne vždy na velikosti záleží :f_biggrin:
      Těší že chceš pomoct ale předpokládám že netuší co které číslo znamená :)

Jinak pro začátek asi takhle,
      lajna jedna preflop staty:
      VPIP, PFR, 3Bet Preflop, Hands
      lajna dva:
      steal/fold to steal + WTSD/W$SD

Až to dostaneš do krve přidej si contbet flop/turn a fold to contbet flop/turn. Možná ti někdo poradí lépe ale na začátku jsem tam taky nakydal spoustou statů a pak raději hrál bez nich :f_biggrin:
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Registrace: 07.05.2009 Příspěvky: 900
      madjazz původně napsal
      wenaaa původně napsal

Těší že chceš pomoct ale předpokládám že netuší co které číslo znamená :)

Jinak pro začátek asi takhle,
      lajna jedna preflop staty:
      VPIP, PFR, 3Bet Preflop, Hands
      lajna dva:

Až to dostaneš do krve přidej si contbet flop/turn a fold to contbet flop/turn. Možná ti někdo poradí lépe ale na začátku jsem tam taky nakydal spoustou statů a pak raději hrál bez nich :f_biggrin:
      tak to nebylo o pomáhání, je to v podstatě standard, jen sem chtěl ukázat, že se dá hrát i s malým hudem

ale mám to takhle
      jméno/her
      vpip/pfr/3bet/steal/foldtosteal
      aggr%/foldtocbetflop/WTSD/WSD
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Já věděl že jsem na něco zapomněl Aggresivita, jsem to bral po paměti.

Edit:
      lajna jedna:
      Jmeno/hand
      lajna dva preflop staty:
      VPIP, PFR, 3Bet Preflop, Aggr (takhle to mám proto, že se to v tomto tvaru nejčastěji dává do HJ fóra)
      lajna tři:
    • vickolay
      vickolay
      Bronz
      Díky všem za rady a ukázky hudů, od každýho sem si něco vzal a zatim jsem s hudem spokojenej :D
      Včera sem si dal pár větších sessions a skončilo to propadem asi o 60BB takže do nového roku vstupuji s rollem lehce přes 50$.A jelikož tu máme nový měsíc napíšu si sem pár cílů na leden.

Leden Goals
      :spade: Minimálně 30K hands
      :spade: Zvládnout svoje první zkouškový
      :spade: 30 hand do HJ fora
      :spade: 10 FL videí
      :spade: 12x Fitko
      :spade: Přechod na FL20

Jinak bych všem rád popřál vše nejlepší do roku 2014, ať je pro všechny tento rok rokem progresu a ať se všem daří samozřejmě i v RL :heart:
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Ahoj.
      Tak bych tě rád přivítal v naší komunitě. Doufám že se ti tu bude líbit a vydržíš u nás déle než do prvního downswingu.

Jinak pozor na cíle, které tak úplně nejsou v tvé režii. Mít plán na přechod o stakes výš je fajn, ale nedávej si to jako pevný cíl, protože ho nemusíš být schopen splnit. Poseká tě variance a ten přechod se může povést třeba až příští měsíc. S tím nic neuděláš. :)
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Zdar zdar, koukám další člen našeho stádečka tak snad tady najdeš co hledáš a FL se ti zalíbí natolik, že už se ti nebude chtít odcházet :) Ať se ti daří a když cokoliv tak pokračuj v kladení dotazů, rádi pomůžeme. GL a nezapomeň dneska na trénink :P
    • vickolay
      vickolay
      Bronz
      Celý den jsem se těšil na dnešní couching a pak jsem ani za boha nedokázal zprovoznit justin tv. Dokonce ani na jednom ze 3 PC. Nepomohla ani instalace nejnovější ovladačů :f_mad: :f_mad:

Krátce k lednu. Zatim jsem nahrál něco přes 1800 hand a nahrál přes 90BB. Suma sumárum jsem dosáhl na 300BB na Fl20 tak hurá na to :f_biggrin:
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
      Já na něj zase pro změnu zapomněl a došlo mi to až pár minut před koncem, když jsem si všiml Strixsra na podezřele nízkých limitech...

Nevím zda to víš, ale coachinky můžeš sledovat i ze záznamu LINK sice to není ono, ale alespoň něco.
    • vickolay
      vickolay
      Bronz
      jarvan původně napsal
      Nevím zda to víš, ale coachinky můžeš sledovat i ze záznamu LINK sice to není ono, ale alespoň něco.
      To sem nevěděl a je to určitě lepší než nic,díky :)
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      vickolay původně napsal
      Celý den jsem se těšil na dnešní couching a pak jsem ani za boha nedokázal zprovoznit justin tv. Dokonce ani na jednom ze 3 PC. Nepomohla ani instalace nejnovější ovladačů :f_mad: :f_mad:
      Můžeš specifikovat problém? Taky jsem něco podobného řešil a pomohla pitomost.
    • vickolay
      vickolay
      Bronz
      madjazz původně napsal
      vickolay původně napsal
      Můžeš specifikovat problém? Taky jsem něco podobného řešil a pomohla pitomost.
      Jednoduše, když chci spustit tu justin tv app tak se mi to nenaloaduje nikdy.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Mě se to jen nehorázně sekalo. Pomohlo nastavení Quality na source nebo něco podobného, pak to běhalo normálně (internet ADSL 10MBit). Testni to na jakémkoli jiném tréningu.
    • Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      Registrace: 20.02.2011 Příspěvky: 1,154
      madjazz původně napsal
      Mě se to jen nehorázně sekalo. Pomohlo nastavení Quality na source nebo něco podobného, pak to běhalo normálně (internet ADSL 10MBit). Testni to na jakémkoli jiném tréningu.
      Pokud se ti nenaloaduje video, tak nemuzes zmenit quality..

Mne to taky vubec nejelo :f_cry: ADSL 20MB.
    • vickolay
      vickolay
      Bronz

FL10

FL20

Leden
    • jarvan
      jarvan
      Bronz
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

vítám tě mezi bojovníky fixlimitu :s_thumbsup: Přeji silné nervy a šťastný run! :s_cool: :f_biggrin:
    • 1
    • 2