BLOG: Flitsflop a jeho honba za lepšími zítřky

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Konečně je to tady!

Po dlouhé době, co jsem tady na pokerstrategy jsem se rozhodl, že si konečně taky založím blog (ikdyž ještě vůbec nevím, co to obnáší :D ), protože bych se tento rok rád pokusil o dosažení statusu supernova na Pokerstars.
      V krátkosti něco málo o mě:
      Jmenuju se Petr, je mi 21 let a momentálně studuju na ESF v Brně v předposledním semestru na bakalářovi, takže píšu bakalářku a začátkem léta mě čekají státnice. Doufám, že všechno stihnu :D Ale jak se říká, člověk by si neměl dávat skromné cíle a snažit se dosáhnout všeho co by chtěl.

To by bylo v krátkosti o mě. Rád bych ten blog měl hezký, spousty obrázků a videí a dalších grafických efektů, ale bohužel vůbec nevím, jak se to tady všechno dělá, tak kdyby měl někdo nějakou poučku, tak sem s ní :D .

Co se týče mojí pokerové historie, tak sem poker objevil jako spousta lidí v dnešní době tak, že ho začali hrát kamarádi ve škole na střední a já se taky přidal. V začátcích jsem byl neskutečná fish, hrál jsem stylem tight passive a žádné výsledky jsem neměl. Potom mi kamarád řekl o portálu pokerstrategy, kde můžu získat dolary na hru zdarma, což se mi náramně zamlouvalo a hned sem se je pokusil získat. Naštěstí jsem test udělal a byl jsem odměněn prvními 50$ na Partypoker. Asi nemusím říkat, jak to dopadlo? :D Naskočil jsem okamžitě na sng za 6 dolarů a na nich se nějakou dobu plácal. Potom jsem hrál deepstack turnaj, kde jsem obsadil nakonec 3 místo a získal nějakých 150 dolarů. Ovšem osud to tak chtěl a já dalším hraním sng jsem posléze o všechno přišel.
      Další můj krok byl, když mi kamarád poslal 5 dolarů a já začal hrát na Pokerstars pod nickem Flitsflop sitka za 1,50. V té době jsem vůbec nestudoval a jen hrál a několik měsíců se jen tak plácal a hrál co mě napadlo. Potom přišel rok 2013 a já zaznamenal několik tref v MTT turnajích - v řádech několika stovek dolarů a hned nato jsem vyhrál 3,50+R sitko, což mi vyneslo mých prvních 500$ na které jsem byl náležitě pyšný. Bohužel v důsledku žádného studia a nedodržování bankroll managementu se v zápětí dostavil silný tilt po řadě porážek, který vyvrcholil točením hyper turbo kvalifikačních sitek do SM za 74 dolarů ?( :D . Během chvíle jsem byl na nule a přemýšlel co dál. Věděl jsem, že takto to dál nejde a proto jsem se rozhodl vložit si 150$ a začít od začátku a pečlivě za pomoci studia. To bylo zhruba v dubnu tohoto roku. Od té doby se mi dařilo a během chvíle jsem se dostal z 3,50 sitek až na 30$ six maxy. Tam jsem se dlouho neohřál protože jsem potom přešel na MTT sitka, kde následoval velký downswing a část bankrollu sem vybral. Momentálně mám dostatečný bankroll na 15$ sitka a před sebou velkou challenge.

Během tohoto roku bych chtěl nahrát status supernova na Pokerstars a dostat se na 60dolarové six maxy.

Doufám, že vás ten dlouhý a nudný příběh hned od mého blogu neodradil a najdu si mezi váma spoustu kamarádů, s kterýma budeme společně moct studovat a zlepšovat se v naší hře, což jistě zanedlouho přinese i tížené ovoce :)

Nevím, kolik času budu mít během ledna, protože mám zkouškové a měl bych se věnovat bakalářce, ale budu vás průběžně informovat o tom, jak se mi vede :)

Všem přeju hodně úspěchů v tomto roce a ať vám to točí!!! :s_love:
  • 73 odpovědí
    • FakyCZ
      FakyCZ
      Bronz
      Registrace: 28.11.2011 Příspěvky: 472
      Gl GL!

6maxy hrajes turba nebo hyper turba?:) a vidim ze je tu dalsi clovek ktery hraje 6maxy a zaroven ho lakaj mtt, takovejch je nas tu vic :f_biggrin:
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Díky díky,
      hraju 6max turba :) Tak třeba v budoucnu něco oba trefíme ;)
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Ahoj,

super, že si sa rozhodol blogovať, ale presúvam vlákno do sng sekcie, kam patrí. :f_biggrin:

Veľa šťastia.
    • Kamenice
      Kamenice
      Diamant
      Registrace: 09.07.2012 Příspěvky: 630
      Ahoj, přeju hodně štěstí a určitě budu sledovat.

Momentálně hraješ 15ky nebo 30ky? Taky studuju v Brně, tak kdyby jsi měl někdy čas, tak můžem zajít na jedno.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Momentálně hraju 15tky, ale už snad nebude dlouho trvat a měl bych přejít na 30tky. Tak to je super, určitě bych s tebou někdy skočil na jedno ;) Kde tam studuješ a kde bydlíš?
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Shikamaru917 původně napsal
      Ahoj,

super, že si sa rozhodol blogovať, ale presúvam vlákno do sng sekcie, kam patrí. :f_biggrin:

Veľa šťastia.

Díky :) ... promiň, nějak sem se asi překliknul, ještě, že tady ti moderátoři jsou :D
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Tak po delší době se zase hlásím s nějakým novým příspěvkem :D Věci se mají asi takto: teď v lednu mám ještě zkouškové a během února musím vypracovat celou praktickou část bakalářky, což znamená, že na poker asi moc času nebude. Na přelomu jara a léta budu mít státnice, což taky nevím, kolik času na poker bude a o prázdninách chceme s přítelkyní vyjet do zahraničí na několik měsíců.
      Když sem si zvážil pro a proti, které by mělo dosažení supernovy přes všechny tyto věci, tak mi došlo, že honit se za ní a zanedbávat ostatní věci by asi nebylo nejlepší a jak říkáme my kolem pokeru EV+ :D
      Proto nejspíš tento rok supernovu neudělám, budu hrávat jak mi to vyjde časově nižší volume a zaměřovat se budu spíš na zlepšování svojí hry obecně.
      Ve čtvrtek sem měl svůj první coaching s playeremSVK a všem vám ho moc doporučuju! Peťo (PlayerSVK) má úplně jiný náhled na sng než většina lidí a koučů tady na pokerstrategy a coaching byl naprosto vyčerpávající. Dozvěděl jsem se spoustu nových informací např. k tvorbě rangí 3bet,4bet, jak zjistit, jakou range by jsme měli defendovat na BB, SB atpd. Hodně mi to pomohlo a proto se chci teď hlavně zaměřit na to, abych tu strategii dostal do krve :s_biggrin:
      Takže budu hrávat na míň stolech - řekněme něco kolem 8-12stolů by mohlo být fajn a maximálně se soustředit na všechny spoty, dělat si poznámky na hráče atd.

Vzhledem k tomu, že nebudu moct pořádně multitablit a sbírat rake se pokusím umístit na penězích v Battle of the Planets v nízkém i vysokém orbitu. K tomu, aby tohle bylo možné, tak si musím vybrat formát, kde máte víc času na to, projevit svojí edge nad rekreačníma hráčema a nespoléhat pouze na točky. Takový formát je např. 12,18 man 6max non turbo nebo 18 a 27man non turbo fullringy.
      S tímto formátem mám už velké zkušenosti, protože velkou část bankrollu sem získal právě tady. :s_evil:

Pokud by se něco razantně změnilo a já měl dostatek času, tak pojedu na supernovu, ale prozatím tomu nedávám moc velké naděje.

Tak mi držte palce a já vás budu zase informovat o tom, jak se mi to daří! :f_love:
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Ještě jsem zapomněl napsat, že prozatím jsem v lednu odehrál opravdu malý vzorek, asi kolem 300sng z toho okolo půlka asi byla z six max turbo sng 15tek kde mě to teda neskutečným způsobem řezalo :D

Profit od začátku ledna cca -120$
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Po delší odmlce se zase hlásím s reportem a zhodnocením toho, co jsem zde napsal.
      V pátek mám poslední zkoušku, takže na hraní pořád není dostatek času. Odehrál jsem jen menší množství sitek.

V poslední době se zaměřuji na jinou strategii než jsem doposud hrával a zatím se velmi vyplácí. Odehrál jsem okolo 30ti 180tek 3,50+R a dostal jsem se na 4final tably (pokaždé s hromadou chipů). Naneští v HU jsem dostal pár suck outů a i přes velmi to, že protivníci byli velmi slabí jsem skončil 2. Potom ještě pár nevytočených flipů před FT.
      Každopádně s hrou jsem spokojený doufám, že do příštího reportu nahraju větší vzorek :D

GL a ať to točí :s_evil:
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Po delší odmlce se zase hlásím s reportem. Kdyby někdo věděl, jak změnit název celého blogu, tak mi dejte vědět ;) , protože bohužel nekoresponduje :(
      Co se týče pokeru, tak jsem se přesunul na MTT sng. Konkrétně 2 a 3 stoly 6max a fullringy regular speedy. Vzhledem k tomu, že každému z nás jde o profit, tak sem si pomocí shark scopu spočítal roi na jednotlivých variantách co jsem hrál a zjistil jsem, že i přes to, že 6max turba mě bavili a měl sem tam roi něco málo pod 6% na vzorku asi 3500 her, mi lepší vyjde hrát právě regular speed MTT. Důvod je samozřejmě profit :)
      Jediný nepříznivý fakt kolem toho formátu je, že traffic je tam poměrně dost slabý. Dopoledne je prakticky nemožné rozjet víc stolů a začít hrát se dá až kolem pozdního odpoledne a večer. :f_cry:

Pokud někdo hraje ten samý formát co já, tak klidně napište a můžeme se pobavit :s_biggrin:

Všem přeju úspěšný grind a do příštího reportu páčko! :f_love:
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      název vlákna se mění myslím tak, že dáš "upravit" svůj úplně první post a nahoře jak je "Předmět" to přepíšeš ;-)
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Díky moc, fakt to funguje! :D
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Včera jsem po delší době zase něco trefil. Tentokrát to byl 6max 500cap, kde jsem nakonec skončil 2 :)
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      nice... já si vždycky nadávám že hraju ty mtt... utopím tam spoustu prachů a nic z toho.. :D
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      NeznyDebil původně napsal
      nice... já si vždycky nadávám že hraju ty mtt... utopím tam spoustu prachů a nic z toho.. :D
      no já tam právě měl poslední dobou dost smůlu a měl sem BE období díky sitkům, kde sem to udržoval, tak aspoň taková malá náplast :D
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      NeznyDebil původně napsal
      vydrž a ono to půjde :s_biggrin:
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Tak dnešní posezení s Kamenice a XxlLuda se zdařilo, kdybyste se někdy až půjdeme příště chtěli někdo přidat, tak stačí napsat ;) PS: myslím tím hráče v Brně a blízkém okolí :)
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Je tu veľa ľudí z Brna, čo viem. :) Ak by si založil vlákno niekde v Kolosee tak nájdeš tých ľudí fakt dosť. =)
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Shikamaru917 původně napsal
      Je tu veľa ľudí z Brna, čo viem. :) Ak by si založil vlákno niekde v Kolosee tak nájdeš tých ľudí fakt dosť. =)
      ty to říkáš tak, jako by si byl taky z Brna :) . Já jsem zase nemyslel nějaký sraz 30lidí, stačí něco komornějšího. Aspoň si potom víc pokecáš ;) . Ale kdyby ses toho chtěl zhostit, tak do toho :s_cool: