Filipov Blog FL10 6-max

• filip212121
      filip212121
      Bronz
      Registrace: 15.11.2013 Příspěvky: 35
      Zdravím, Mám 18 rokov pokru sa venujem od 15 mám prečítané nejaké články ale pri no limite zvyknem zle dorovnávať all-in a to ma dostáva do straty tak som sa rozhodol pre FL. Túto noc som hral 3 hodinovú session na 1 stole FL10 a dole postujem graf.
      Dávam si cieľ zlepšiť svoju hru na FL, študovať a do 1 mesiaca sa dostať na FL20
      Bankroll: 30$
      Herňa: Pokerstars
      Limit: FL10 6-max
      Graf:
  • 4 odpovědí
    • nike09
      nike09
      Bronz
      Registrace: 10.08.2012 Příspěvky: 236
      At se ti daří nadále, hlavní je držet se základních videí a tabulek preflop hand a měl by si tento limit v pohodě porážet, nic víc tam snad není potřeba. GL ;)

Jo a stáry máš tracknutý nebo ne? Na FL10 by díky statusu tady šlo hrát i na ipokeru.
    • filip212121
      filip212121
      Bronz
      Ďakujem :) .. No tracknúť som ich dával ale nezadal som pri registrácii kód pokerstrategy tak uvidím či mi začne pripočítavať SP. A ako to myslíš s tým ipokrom? Nepochopil som to celkom
    • filip212121
      filip212121
      Bronz
      Takže pridávam update:
      Hral som zase 3 hodinovú session tentokrát 2 stoly vizerala celkom dobre ale ku koncu ma prestalo triafať a nevychádzali mi handy ako AA,KK,QQ a nič ma nedokázalo trafiť a keď trafilo river všetko obrátil proti mne ku koncu som hral už iba 1 stôl lebo som pocítil tilt z toho že ma nič netriafa.
      Session skončila -1,95$ a idem si dať radšej pauzu nech prestanem tiltovať a večer hrám zas :)
      Graf:
    • nike09
      nike09
      Bronz
      Registrace: 10.08.2012 Příspěvky: 236
      Protože pokud začínáš FL, tak by bylo dobrý vidět stříbrný videa tady na pokerstrategy. Ale pokud nemáš tracknutý stáry a hrál bys vyšší limit FL50+, tak na ipokeru nejedenou žádný stoly. Tím že hraješ ale FL10 tak tam dost stolů jede, a tím by sis mohl nahrát status a podívat se na videa. Protože nás tu je dost lidí, co tu máme status bronz jen kuli tomu, že na ipokeru není traffic na vyšších limitech a nemáme tracknutý stáry.