Blog: No hard work, no results

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj, rozhodl jsem se založil novej blog k shrnutí co se stalo a co se bude dít. Dřív jsem jeden měl, ale nikam to nevedlo. Začínám pěkně poctivě, od začátku a přidal jsem se do Cornieho výzvy :f_cool:

Hrávám 6max CG na netracknutých stárech a stále se plácám na microlimitech. Výjimečně i nějaký MTT, ale zatím bez trefy :f_biggrin:

Shrnutí minulého roku:
      graf v bb

graf v $

Největší chyby:
      :spade: nedodržování BRM
      :spade: minimum studia a rozboru hand
      :spade: nesoustředěnost při hraní (poslouchání hudby, fb, ...)
      :spade: malý volume
      :spade: stále jsem se vracel k ZOOMu - ne tahle varianta není pro mě a nechci se ji věnovat!
      :spade: několikrát jsem se nesmyslně honil za VPP (k čemu proboha na micro ...)
      :spade: celkově špatný přístup k pokeru - proto taky tyhle výsledky :f_biggrin: , když se zamyslím, kde jsem za tu dobu mohl být ... :f_mad:

Takže jak dál ?
      Poker
      :club: dál se budu věnovat 6max CG - normal stolům, startovní roll 200$
      :club: BRM (pro microlimity) - nahoru při 30Bi, zpět po prohraných 10Bi
      :club: výsledky budu kontrolovat 2x týdně (pondělí a čtvrtek), z HEMu jsem odstranil všechny nepotřebný záložky - používám pouze Session by day bez bb/100 apod.
      :club: reportovat budu na začátku každého týdne a měsíce + určovat si cíle

:diamond: před každou session projít warm-up a 5 hand v HJ fóru
      :diamond: hrát co nejvíc koncentrovaně (4-6 stolů)
      :diamond: zpětně procházet všechny svoje handy, kde jsem prohrál/vyhrál 25bb+ a postovat do fóra
      :diamond: každý den se věnovat aspoň 30 minut teorii
      :diamond: tableselectovat - používám TST
      :diamond: crushnout microstakes asap :f_cool: :s_biggrin:

Real-life
      :club: 5x týdně workoutovat, popř. běh, plavání, ...
      :club: vylepšit jídelníček - to by neměl být problém, už teď jsem docela spokojenej
      :club: zábavy/hospody/oslavy - omezit na minimum, 1x za 14 dní by mohlo stačit :fdrink:
      :club: zbytečně nemrhat časem a snažit se ho co nejlépe využít
      :club: četba - tak 2 knížky za měsíc bych mohl dat
      :club: job - od začátku roku jsem nezaměstnaný, takže hledat prácu ... s kámošem už dlouho plánujem odjet za prácou do Brna/Prahy --> pořešit!

No co mě napadlo, to jsem napsal :f_biggrin: pro začátek snad stačí ... přeju všem ať se daří u stolů! :f_thumbsup:
  • 33 odpovědí
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      1. týden

Začátek výzvy: 3.1.2014
      Počet týdnů ve výzvě: 1
      Typ: NL5 SH

Hand za poslední týden: 3574
      Profit za poslední týden: +42,81$
      Bankroll na začátku výzvy: 200$
      Současný Bankroll: 242,81$
      Profit celkem: +42,81$
      Hand celkem: 3574

Graf

Volume je menší, chvíli mi trvalo, než jsem se vzpamatoval po silvestru a celkově z prosince :f_biggrin: Ale s výsledkem jsem spokojen.

Plán na tenhle týden:
      :diamond: silver status! nemůžu postovat do fóra ... asi přikoupíme
      :diamond: odehrát 12k+ hand
      :diamond: zprovoznit skrill!
      :diamond: splnit další úroveň v "Učíme se vyhrávat"
      :diamond: studovat, analyzovat a workoutovat :)
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      silver nekupuj, stačí 9-10 dní uhrát 1SP..
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Neru79 původně napsal
      silver nekupuj, stačí 9-10 dní uhrát 1SP..
      Máš rech, udělal jsem to jak píšeš :f_thumbsup:

2. týden

Začátek výzvy: 3.1.2014
      Počet týdnů ve výzvě: 2
      Typ: NL5 SH

Hand za poslední týden: 12395
      Profit za poslední týden: +57,16$
      Bankroll na začátku výzvy: 200$
      Současný Bankroll: 299,97$
      Profit celkem: +99,97$
      Hand celkem: 15969

Zhodnocení minulého týdne:
      :diamond: silver status! nemůžu postovat do fóra ... asi přikoupíme - splněno - depositnul jsem na poker 770
      :diamond: odehrát 12k+ hand - splněno
      :diamond: zprovoznit skrill! - splněno
      :diamond: splnit další úroveň v "Učíme se vyhrávat" - nesplněno - měl sem to v plánu včera, ale usl jsem X(
      :diamond: studovat, analyzovat a workoutovat - studium - 3 videa, 20 kapitol v Online cash game od Dustiho Schmidta, analýza - splněno cca ze 2/3 .... workouty 4/5, ale spokojenost

graf není komplnetní, chybí mi tu handy z 770ček

:heart: dělá mi radost redline, připadá mi, že mám hru celkem pod kontrolou
      :heart: roll mám rozdělenej mezi stáry a 770čky, proto se ještě na nl10 nechystám
      :heart: celkově jsem toho mohl ale pro poker udělat mnohem víc
      :heart: v sobotu a nedělu jsem to nevydržel a kontroloval jsem průběžný výsledky

Plány na tento týden:
      :diamond: volume - 3 dny odehrát 6 hodin +
      :diamond: studium - 5 videí, přečíst 30 kapitol (Online cash game)
      :diamond: analýza - postnout 20 hand, procházet svoje handy v HEMu + handy v HJ fóru
      :diamond: splnit další úroveň v "Učíme se vyhrávat"
      :diamond: 4-5 workoutů

Udělal jsem si novej denní plán:
      :club: na začátku dne studium
      :club: pak analýza
      :club: prokládat to malými grindy na 770čkách (speed poker)
      :club: cca druhá polovina dne only grind na stárech (převážně na večer a v noci) + mezi sessiony procházet handy v HJ fóru

:gl: všem :f_thumbsup:
    • Zajic
      Zajic
      Bronz
      Registrace: 30.12.2009 Příspěvky: 346
      To vypadá celkem kulitivovaně! Taky jsem teď přemýšlel, co by se stalo, kdybych se před dva a půl rokem nerozhodl vybrat roll a skončit s pokerem... ale asi to smysl mělo, nezačal bych tolik zajímavejch jinejch věcí, teď se můžu věnovat všemu.. hodně štěstí a najdi job
    • Wdoomek
      Wdoomek
      Bronz
      Registrace: 31.07.2011 Příspěvky: 376
      Zdarec preju GL za stolama :) na speed pokeru 770 se ted obcas potkame :f_biggrin: .
    • Liposkate
      Liposkate
      Bronz
      Registrace: 17.01.2012 Příspěvky: 109
      At se daří trochu se v tobě vidím, mám to podobně jak ty :) takže at najdeš job a at se daří jinak Dusty Schmidta sem taky četl a je to super knižka
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Ahoj, omlouvám se že sem se neozval dřív, nějak nebyla nálada ...

@Zajic: Díky, jojo je potřeba zjistit co člověka baví a věnovat se tomu, u mě zatím vede poker :)

@Wdoomek: Dík, doufám, že sme se potkali, rozdával sem peníze jedna radost :D ať se daří

@Liposkate:Dík, jojo knížka je docela fajn, pohodový čtení. V každé kapitole Dusty něco rozebere a celkem nabádá lidi k přemýšlení - "když soupeř udělá to či ono, co je pro nás nejlepší? Jak bude reagovat když raisneme? Když pouze dorovnáme?" ... zatím si ju chválím

Jinak NEVER GIVE UP !!

... rádoby smysluplnější report coming soon ...
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Tááák po dlouhé době sem něco napíšu ...

Od posledního reportu to jde stále od 10 k 5.

graf

Snížil jsem počet stolů z 6ti na 4. Potom jsem byl nucen sejít zpátky na nl5. Hra mě vůbec nebavila, ssny byly krátký a bylo jich čím dál míň. Navíc byly tou dobou samý akce - šibřinky, plesy, oslavy, zábavy, ... a jelikož mě poker nebavil tak sem nevynechal jedinou akci :evil: , tím docela utrpěla hra ale hlavně volume.

Před cca 3 týdny jsem se nějakým způsobem vrátil do formy. Začal jsem denně analyzovat a studovat. Vypracoval jsem si podrobně preflop range. Cítím, jak se mi hra posunula o dost dopředu, skoro bych i řekl, že hraju teď nejlepší poker vůbec. Bohužel to tak ale výsledkově vůbec nevypadá X( :f_biggrin: .

Momentálně se mi roll opět přibližuje k hranici sejít na nl5 (ještě mám cca 4bi k dobru). Rozhodl jsem se teď ale změnit přístup k pokeru - a to tak, že na prvním místě bude volume, pak mental game (tu jsem hodně zanedbával), pak time management (začal jsem poctivě pročítat průvodce raketového vystřelení produktivity), nakonec analýza a ve volnu i trochu teorie.

To by prozatím stačilo, ještě si tu sepíšu cíle na tento týden:

:diamond: odehrát 25 hodin
      :diamond: prostudovat 4 články mental game
      :diamond: pročíst 4 články průvodce raketové vystřelení naší pokerové produktivity
      :diamond: 2 teoretický články (popř video/coaching)
      :diamond: 3x workout
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Ahoj,

jenom v rychlosti ... minulej týden hodnotím cca 75%.

Opět sem skončil v mínusu a tenhle týden začal úplně stejně.

Už na to vůbec nemám náladu, dám pauzu a mrknu se po jiných variantách - omaha, fix limit, sng .... třeba mě z toho bude chytne, nebo se vrátím zpátky na kešku.
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Ahoj,

rozhodl sem se začít aktivně blogovat :f_cool:

V rychlosti shrnu co se dělo po posledním burnoutu:

:spade: v dubnu sem moc nehrál, občas nějaká keška, občas turnájek
      :spade: v červnu už sem jel převážně kešku nl10 - z cca 167$ sem udělal nějakých 475 $. První 2 týdny sem jel zodpovědně 4-5 normal stolů, pravidelně analyzoval atd. V druhé půlce června sem dostal nápad - udělat si na stárech goldstar a přesedlal ke 4tablení zoomu - goldstar sem získal, profit taky nahrál ale progress žádný
      :spade: Ze začátku června sem moc nehrál, nějak sem ztratil chuť (zbytečně sem to přepískl zoomovačkou na konci května). Ale už sem se dostal zpět do tempa a jedu co to dá :f_cool: . Hraju teď 3 stoly zoom a zatím mě to takhle vyhovuje.
      :spade: Připojil sem se k propbetu č. 2 (80 hodin) - touto dobou bych měl mít odehráno 40 hodin ale mám půlku :facepalm: . Ze začátku měsíce sem to hodně podcenil. Ale teď budu mít víc volna a mohl bych to tedy stihnout :)

:club: Za poslední měsíc a půl sem se skillově hodně posunul - snažím se analyzovat svoje handy, pravidělně chodit na coachingy, občas nějaký to videjko/článkek
      :club: Vypracoval sem si nové range (verze 3821 :f_biggrin: ), vytiskl a dal si je na nástěnku
      :club: Začal sem teď opravdu hodně pracovat na svojí mental game - průběžně sem pročetl všechny mindset články a teď jedu mental game of poker (díky pinny :f_thumbsup: ). Každý článek si pročtu několikrát, udělám si z něj výpisky a poté všechno přepíšu do sešitu. Už teď vidím pokrok :)
      :club: Přestal sem řešit krátkodobý výsledky (ikdyž v červnu sem cca 100 down.), nehledím do cashieru a hlavně se už vůbec nedívám na grafy (dám si max jednou za týden). Většinou sem měl v hemu nakliknutý active session a sledoval jak se to právě vyvíjí :facepalm:

:heart: Rozhodl sem se začít abstinovat. Měsíc sem to vydržel, pak sem si řekl, že budu pít. Víkend sem byl v lihu. Ukradli mi kolo, zbytečně sem propil xxx a jinak se nic moc hezkýho se nestalo - k ničemu celý. Po zpětné rychloanalýze sem se rozhodl přestat pít úplně (výjimečně na nějakou dobrou zábavu/akci zajdu, když tam budou holky, dobří lidi a hlavně až budu mít zásluhy!). V sobotu mám sice narozky, ale vidím to max na pivko s rodinou u grilu nebo tak něco. Vypnu telefon a zdar :f_biggrin: . Ono se to nezdá, ale podle mě je ten chlast strašný zlo ...
      :heart: Začal sem opět cvičit Instanity Workout - už sem u 4. týdne. Začal sem to trošku kombinovat s domácím silovým workoutem, přece jenom na svojich 181cm a 69kg nepotřebuju jet full cardio.
      :heart: Pořád si dávám záležet na tom co jím. A je to měsíc od měsíce lepší a lepší :) spolu s pravidelným cvičením a žádným pitím je to největší paráda - mám víc energie, líp spím, pořád lepší náladu, chuť něčeho dosáhnou a prostě :f_love: :f_love:

:diamond: :diamond: :diamond: Cíl na tento měsíc - odehrát 80 hodin a dostat se do produktivní formy :diamond: :diamond: :diamond:

Tento týden:
      :diamond: Odehrát min 25 hodin
      :diamond: Zúčastni se coachingu
      :diamond: Zpracovat 4 články mental game of poker
      :diamond: Pravidelně analyzovat handy

To je asi prozatím vše :f_wink:

:heart: :heart: :heart: :heart:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Ahoj,

trochu sem missnul report za minulej týden, možná trochu úmyslně. Nebylo o čem psát. Měl sem velký plány a splnil sem je tak na cca 30%. Od pondělí do čtvrtka sem byl dlouho v práci, pátek - bowling, večeře + 3 plzničky pak filmek. V sobotu sem nikam nechtěl jít, nakonec se ukázalo, že je poblíž dobrá akce, takže sem nakonec vyrazil do terénu a pak ke kámošovi na grilovačku. Žádná velká divočina, naopak to hodnotím hodně kladně ;)

Tenhle týden sem chtěl dohnat ztrátu. Za pondělí a úterý sem odehrál 16 hodin na dvou stolech zoomu. A pak přišel zlom. Uvědomil sem si jakou chybu zase dělám ... a) úplně nesmyslně se za něčím honím (teď propbet, předtím gold status, dřív nějakej bonus, ...), b) hraju zoom - už sem to tu dřív psal, zoom pro mě prostě není ... ať dělám co dělám tak hraju cca 19/16/5, to by zas tak nevadilo ale ze hry si nic neodnesu, progress žádnej ...

Takže sem se vrátil k reg stolům a rovnou na nl16. Roll na to mám ideální. Oprášil sem starý dobrý TST a těch fishek :f_love: . Hraju 4-5 stolů. Mám dost času si všechno promyslet a hlavně začínám hodně přemýšlet v rangích.

Akorát ten propbet prohraju :fouet: :fouet:

PS: Dnes mi přišla sms od alza.cz s bonusovým kódem na slevu 500kč :banana: . Prý u nich rád nakupuju, ale objednával sem si z tama věci jen jednou tak nevím :f_biggrin: . No hned toho využiju a koupím si SSD disk když si to všichni tak vychvalujete :) , protože chtít něco serióznejšího od hemu na nervy ...

• Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,446
      Dohánět propbet na poslední chvíli není sranda no :f_biggrin:

Každopádně doporučuju zvážit všechny pro a proti a rozhodnout se trvale zda chceš hrát zoom nebo normal stoly. Není nic horšího než pendlovat mezi oběma variantami podle toho jak se zrovna daří - vlastní zkušenost.

GL do dalšího měsíce :s_thumbsup:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Díky ;)

Naštěstí sem se brzo uvědomil a propbet vzdal. Lepší než "nesmyslně grindit". Ale neboj se, tenhle měsíc už to dám :f_cool: btw třeba mi za těch 25 dol dáte někdo v budoucnu coaching :s_evil:

No a jednoznačně vedou reg stoly před zoomem :f_love: , takže tak.

Jinak dneska skvělej den. Vstal sem už v 7. Šel sem spat dřív, dal sem si totiž večer insanity a to byla chybka. Nemůžu cvičit navečer, pak už se neproberu. Ráno lítačky po venku. Asi 2 hodiny jenom se psama. Dokonce sem si lehce přišmahnul záda :D tak snad se vyspím :D . Pak cca hodina off table, 2 hodiny grind a Insanity workout.

V 5 mi zavolal kámoš, že oficiálně dostal kopačky, takže má navíc lístek na Klusa v Hranicích. Tak sme vyrazili. A musím říct, že naprosto skvělej koncert. Klusa osobně hodnotím na stupnici od 1 do 5 rovnou šestkou. Byl sem na něm včetně majálasů apod už po pátý. A jako vždycky špica. Tentokrát to bylo ale lepší. Byl to jen jeho koncert (+30minut před ním Sima Martausová) na menším nádvoří, tipuju tak 1200 lidí, ale těžko říct ty moje odhady :f_biggrin: , takže taková víc přátelštější atmosféra než třeba na majálesu v Brně. hodil bych sem i videjko z yt ať to mám komplet ale dneska už mi to stayfocusd nepovolí, tak pak :f_biggrin:

Teď si dám ještě 2 hodiny grindu.

Ať se daří :gl:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Ahoj,

včera sem dal nakonec jen půl hodiny analýzy. Takže sem dneska vstal o půl 8. Tenhle režim není špatnej, jít spat před půlnocou a vstat "normálně" :) . Ráno pořádná snídaně, chvilku lítačky po venku, pak ssn rev a s dobrou náladou sem se vrhl na grind. Po 20ti minutách hraní přišel burnout. Vypl sem stoly a šel sem běhat. Za necelej týden sem cca -150 $ a to pro mě znamená back to nl10. Teď mi ještě na 3 hodiny vypadl internet tak sem měl dost času přemýšlet.

Rádoby půlroční report ...
      Nevím. Mám z toho smíšený pocity. Na jednu stranu vidím, jak se pořád zlepšuju. Na druhou stranu nejsem schopnej vyhrávat. Dřív sem hrával jako fish, která si myslí, jak to umí a šlo mi to. Na konci minulýho roku sem se rozhodl to změnit, pracovat na svojí hře a posunout se výš. Sice sem měl období (od února do cca začátku května) kdy se mi fest nedařilo --> hodně malý volume a progress též minimální, ale i přes to vidím jak sem se skillově posunul. Ať už sou to value bety, kdy sem dřív vsázel tak "aby mi to nezahodili", winning by folding, pot kontroling a hlavně range. V těch sem si ujasnil co a jak hrát. 3b/f a 4b/f sem dřív neovládal a nevěděl sem jak hrát vs 3b, 4b. Teď už ani JJ, AK nehraju 4b/c pokud vím, že nedostanu light 5b (push) což na micros nedostanu skoro nikdy. Taky fold to steal sem míval přes 80 plus v mindsetu sem udělal taky velkej pokrok. Taky sem úplně přestal sledovat grafy, podle mě je to strašný zlo :D (asi na ně mrknu akorát na konci měsíce, to stačí) a cashier sleduju jen když je to potřeba, např. teď, když sem čekal jestli budu muset jít down s limitem.

I lifestyle mimo poker je lepší a lepší. Rád si píšu na papír/do sešitů svoje myšlenky, na co bych se chtěl zaměřit, atd a když se na to teď s odstupem času podívám, vidím změnu k lepšímu. Na to na co sem se chtěl před půl rokem/rokem zaměřit už teď dělám jako samozřejmost. Ať už je to spánek, jídlo, atd atd atd.

Takže ve zkratce, sem produktivnější, se skillem sem se posunu o dost dál, pořád se zlepšuju ale nejsem schopnej vyhrávat $$$$$$$$$. Snažím se nebýt result oriented, vždyť mě poker neživí ale i tak mě to vnitřně pořád strašně žere. Navíc když hraju jenom 4 fest vytableselectovaný stoly a vidím jak ti hráči hrajou :facepalm: :facepalm: :facepalm: . Často mě teď napadá, jestli to má vůbec cenu. VÍM, ŽE TO MÁ CENU a že budu schopnej hrát regulérně low stakes, ale teď prostě, nevím, ... aaaaaaaaa :sorry: za tenhle post

Půl roční graf dal sem si s ním práci !!
      lifestyle, produktivita, ...
      pokerskill
      $$$$$$

Aktuálně - jdu down na nl10, budu pořád pracovat na svojí hře a hrát jak to půjde (80hod/month)

Ale hlavně se teď zaměřím na disciplínu za stoly + mental game.

tohle se mi hodně líbí

btw dneska máme u nás hodovou zábavu což zrovna bodne. Víceméně je to jediná akce tady, která je venku a je solid. Nejít tam by byla velká ztráta value :s_evil: Ale budu se snažit být hodnej :fdrink: :f_cool:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Ahoj,

o víkendu sem si od pokeru odpočinul podle plánu :) a páteční ekšn byla skvělá :f_thumbsup:

Dneska sem si prostudoval jednu kapitolu mental game a pak sem si dal ssn na nl10 podle plánu. 4 stoly, 90 minut.

ikdyž nechci sledovat grafy, tomuhle sem nemohl odolat, ať tu mám taky něco pozïtivního :challenge:

Musím přestat brečet a začít makat. Pořádně makat. Ono to půjde :pokerface:

Takže plány na tenhle týden:
      :diamond: Odehrát 20 hodin
      :diamond: Prostudovat (+ vypsat poznámky) 3 kapitoly mengal game of poker
      :diamond: Zhlédnout 2 videa
      :diamond: Pravidelně analyzovat svoje i cizí handy
      :diamond: Vytvořit svůj "zákoník" (nevím, jestli je to přesný :D ), hodit ho sem na blog a nastavit jako domovskou stránku, abych ho měl pořád na očích
      :heart: 3x cvičit

PS: Depositnul sem 50dol na 770. Hraju tam 4 stoly nl5 speedu. Necelá půlhodinka denně a bude gold status :banana:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Zhodnocení minulého týdne:
      40% poker
      30% práce
      30% proflákanýho času

Udělal sem míň než bylo v plánu, ale na druhou stranu i něco navíc. Akorát problém s hemem přerostl do takový rozměrů, že mi při ssnech občas neskutečně zamrzne celej kompl. Vůbec se s tím nedá hrát, takže mám teď grind volno. Pořídil sem SSD disk, resp. měl by přijít zítra, tak doufám, že mě zachrání :f_biggrin:

:diamond:O dehrát 20 hodin - 14/20
      :diamond: Prostudovat (+ vypsat poznámky) 3 kapitoly mengal game of poker - 2/3
      :diamond: Zhlédnout 2 videa - 1/2 (+ 1 článek)
      :diamond: Pravidelně analyzovat svoje i cizí handy - done
      :diamond: Vytvořit svůj "zákoník" (nevím, jestli je to přesný ), hodit ho sem na blog a nastavit jako domovskou stránku, abych ho měl pořád na očích - hotovo, jen postnout
      :heart: 3x cvičit - 2,5/3

Pozitiva:
      :spade: Ani kapka chlastu (a že bylo příležitostí)
      :spade: Silver status + sem rozjel hud na 770, ale hlavně sem se za včas uvědomil a hraju jen 3 stoly speedu
      :spade: Začal sem používat Result Orientation OFF :f_grin: :f_grin:
      :spade: Objevil sem svůj největší leak - strašnej bordel v poznámkách, výpiskách z coachingů/videí apod. --> založil sem si nový sešity, roztřídil poznámky, ...
      :spade: Vytvořil sem si Warm-up a Cooldown
      :spade: Profit cca 10Bis

Plány na tento týden:
      :diamond: Grind 18 hod
      :diamond: Study 2 věci
      :diamond: Mental game - nastudovat 2 články + pročítat předchozí články
      :diamond: Pravidelná analýza (svoje i cizí handy)
      :diamond: Zapojit ssd disk + rozjet všechny programy
      :diamond: 3x workout
      :diamond: Poctivě dodržovat warm-up a cooldown

btw můj avatar na stárech :f_love:
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,446
      Pěknej avatar :s_love:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Ahoj,

přejmenoval sem blog a sepsal si svoje hlavní priority, pointy, myšlenky ...

Hodím si tenhle post jako svou domovskou stránku, ať to mám pořád na očích.

I.
      :diamond: Disciplína, trpělivost, time management, zodpovědnost
      :diamond: Neprokrastinovat
      :diamond: StayFocusd - 30 minut denně (fb, yt, ...)
      :diamond: Omezit filmy/seriály, zbytečně newastovat čas
      :diamond: Zdravě a výživně jíst, cvičit (3x týdně +), dbát na kvalitní spánek
      :diamond: Minimum alkoholu
      :diamond: Denně 20 minut angličtina

II.
      :diamond: Soustředit se na NL CG 6max (ne zoom, ne turnaje)
      :diamond: Hrát 4 stoly, pátý stůl přidávat až v průběhu ssn při A-game, ssny 90-120 minut
      :diamond: Nikdy nezačínat ssn bez Warm-upu
      :diamond: Přemýšlet nad každým spotem - neautopilotovat
      :diamond: Při hraní se věnovat pouze a jen hře - žádná hudba, internet, analýzy, ...
      :diamond: Nebýt result oriented - grafy kontrolovat max 1x za 14 dní, cashier kontrolovat pokud je to nutné
      :diamond: Nekontrolovat výsledky v průběhu ssn (hodil by se Tilt Breaker)
      :diamond: Nedávat přednost bonusům/volume před kvalitou hry
      :diamond: Winrate >>> cokoli jiného
      :diamond: Analyzovat, analyzovat, analyzovat, studovat, studovat, makat
      :diamond: Disciplína (za stoly, BRM, studium, tilt, ...)

• Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      :s_thumbsup: Výborný pointy. S takovýmto přístupem, pokud to dodržíš a vydržíš, se nemůžeš nedostat časem výš :)

GL u stolů
    • 1
    • 2