BLOG: Skallo18 CG 6max

• skallo18
      skallo18
      Bronz
      Registrace: 07.03.2008 Příspěvky: 27
      Zdravím komunitu PS =)
      Rozhodol som sa založiť si poker blog, lebo sa mi páči táto komunita nadšená pre poker. Dúfam, že sa mi tu podarí zlepšiť svoju hru a že aj ja dokážem prispieť niečim užitočným. Momentálne sa venujem CG 6max ZOOM NL10 na pokerstars. Bol by som rád, ak by sa mi podarilo dostať do nejakej skupinky ľudí, ktorý sa venujú tomuto formátu a spoločne sa prekúsať cez micro až na NL100. Mám teraz dosť času na poker, takže by mi veľmi pomohla prípadná dohoda s nejakým skúsenejším hráčom, ktorý by ma vedel usmerniť a upozornil ma na moje najväčšie chyby v hre. Tak ak by mal niekto záujem o dohodu určite dajte vedieť.

:club: Poker soft: HM1, Combonator, Equilab
      :club: Bankrol: Start s 25BI

Moj plán:
      :diamond: Mesačne odohrať min 50K hands. Pričom mám vyhradený čas cca 4hod hry a 2hod štúdia.
      :diamond: Min raz týždenne update blogu v ktorom bude zhodnotenie, graf a najzaujímavejšie handy rozobraté v combonatore + myšlienkové pochody.
      :diamond: Všetko čo sa nové naučím, tak urobiť zhrnutie do blogu. Pre vlastnú potrebu, aby sa mi to lepšie vrylo do pamäte.
      :diamond: Pravidelne po session rozoberať označené ruky v replayeri a písať si poznámky na hráčov!! Zaujímavé pridať do blogu

Začínam zajtra večer :f_cool: Všetkým prajem :gl: pri stoloch!!!
  • 2 odpovědí
    • skallo18
      skallo18
      Bronz
      Registrace: 07.03.2008 Příspěvky: 27
      Tak prvý min update môjho blogu je tu. Ako to vždy býva, tak vždy sa musí niečo pokaziť, keď sa chce človek pustiť do grinu a štúdia. Mne odišiel disc na notebooku a momentálne musím hrať na starej šumke, na ktorej seká aj FB :f_biggrin: Musel som nahodiť trial PokerTracker4, aby som aspon zatiaľ mohol hrať. A som prekvapený funkciami PT4 oproti HM1 (autopoznámky na hráčov) je to dosť cool. Čo sa týka objemu, tak kým notebook nebude fit nenahrám veľké množstvo rúk. Ale aspon sa môžem lepšie sústrediť na hru. Na to že je to môj prvý min update, tak som chytil celkom slušný hotrun.

Problémy počas hry:
      :diamond: strata iniciatývy v malých potoch ak mám stredne silnú ruku a čelým donkbetu.
      :diamond: malý CB na flope v missnutých potoch (pozreť aký spoch je vchodný na CB a barelovanie)
      :diamond: valuebetting na rivery (pozreť yegonove video o valubetoch na rivery ešte raz a spraviť si poznámky)

=> som málo agresívny v postflop hre a musím hľadať príležitosti kde sa dá získať viac value
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Registrace: 19.10.2011 Příspěvky: 33
      Čus,

Ať se daří u stolů! :-) Blog budu sledovat, máme +- stejné cíle. :s_cool:

Pak si mě přidej na tom skypu ,jak si psal, že bys měl zájem připojit se do studijní skupiny. Poslal jsem ti žádost.

GL a HF ;)