Vypnutí HUD na jednotlivých stolech

• muWme
      muWme
      Bronz
      Registrace: 28.01.2013 Příspěvky: 34
      Zdravím, měl bych ještě jeden dotaz,
      lze nějak vypnout HUD na jednotlivých stolech jako na PT4? např. pokud jedu 2 stoly na různých hernách nebo i na stejných a nechci mít zapnutý HUD na jednom stole. V PT4 to jde v HEM sem to nenašel.
      Pořád se rozhoduju jestli koupit PT4 nebo HEM.
      Díky
  • 7 odpovědí
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Marně přemýšlím, jaký smysl má, mít na jednom stole zapnutý HUD a na druhém ne ale budiž...

Nevím jestli to jde v HEMu řešit nějak efektivněji, ale pokud bych toto potřeboval, řešil bych to tak, že bych si vytvořil druhý HUD (prázdný, bez statů) a ten bych aplikoval na druhý stůl který chci mít čistý.
    • muWme
      muWme
      Bronz
      Díky to mě nenapadlo,
      omlouvám se že jsem to vlákno založil takhle napřímo špatně jsem kliknul na "Nové téma" místo "odpovědět".

Náhodou odpověď na můj dotaz zde: HEM poradna (jako poslední) by jsi nevěděl?
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Tohle?

muWme původně napsal
      Zdravím, nainstaloval jsem si prozatím TRIAL verzi která mi ihned natáhla ze všech nainstalovaných heren data..
      Chtěl bych začít od začátku.
      Promažu historii (nebo raději všechno) a je někde možné nastavit počáteční bankroll na každé herně? na některé mi to třeba ukazuje že jsem -80$ a nebere to v potaz jaky bankroll jsem měl v době kdy mi to naimportovalo celou historii.
      Díky za nakopnutí.

Myslím že tohle nastavit nejde, HEM nezaznamenává skutečnou výši tvého BR ale zisk/ztrátu z jednotlivých hand (předpokládám že PT4 funguje na stejném principu). Teoreticky si můžeš nastavit v "Settings" - "Rakeback and Bonuses" nějaký počáteční bonus, který bude velikost tvého BR. Tato křivka (žlutá) jde pak zobrazit v grafu vlevo dole: "Options" - "Show Rakeback and Bonuses" (snad jsem to napsal srozumitelně :) )
    • muWme
      muWme
      Bronz
      Díky,
      vyzkouším,jinak budu používat XLS :-)
    • piwmen
      piwmen
      Black Member
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 499
      Jednotlivé stoly jde vypnout v active session, vlevo dole se ti zobrazují stoly které hraješ a tam si můžeš zaškrtnout u kterého nechceš aby se ti nezobrazoval HUD
    • muWme
      muWme
      Bronz
      Díky to funguje, a i když vypnu HUD pro ten daný stůl natahnou se handy do historie?
    • piwmen
      piwmen
      Black Member
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 499
      Handy by se ti mely normalne ulozit