BLOG: Machy má blog?! What?!

• pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Ahoj komunito!

nejneočekávanější blog na PokerStrategy.com se stává skutečností a i já jsem se po letech rozhodl založit si blog. Dlouho jsem se sám bránil, hlavně díky času, který moc nemám, ale řekl jsem si, že lepší méně updatovaný blog než žádný. A kdy jindy založit blog, když ne na začátku roku, že? :challenge:

Machy?! Kdo je Machy?

Myslím, že netřeba se dlouho představovat, ale případně i pro ty, kteří by mě vůbec neznali, přece jen pár řádek napíšu.

Všichni, kdo mě znají, tak mě znají pod přezdívkou Machy, je mi 27 let a už od začátku projektu CZ/SVK komunity pracuji pro PokerStrategy.com. V současné době jsem ta osoba, která je odpovědná za celý chod našeho webu a komunity a už skoro 3 roky bydlím ve Španělsku a pracuji na základně PokerStrategy.com na Gibraltaru.

Hraje Machy taky poker?

Poker hraju už tuším čtvrtým rokem. První rok a kousek to byl ale jen live poker, jednu chvíli, než jsem začal spolupracovat s PokerStrategy.com, byl příjem z live pokeru mým hlavním. Tehdy pár měsíců jsem hrával v podstatě denně v Birmingamu, UK.

Jakmile se začal rozjíždět projekt CZ/SVK komunity, tak jsem začal nahlížet pod pokličku i online pokeru a postupem času jsem přestal hrát živák a hraju jen online.

V podstatě už dva roky se tak nějak plácám okolo nl50-100, v posledních měsících už jen nl100. Od začátku prosince hraju konkrétně nl100 zoom na PokerStars.

Prosinec 2013

Koho by o mě zajímalo více, tak se můžete ptát tady v blogu na cokoli vás napadne nebo se můžete podívat do našeho AMA threadu, který jsme měli několik týdnů dozadu společně s Hučasem (btw super blog Quo Vadis)

O čem tu bude Machy psát?

Poker
      Hlavní, o čem bych chtěl aby tento blog byl je poker! Jedním z hlavních důvodů, proč jsem si řekl, že si blog založím bylo, abych si mohl trackovat výsledky a snad se i víc motivovat dlouhodobě k posunu ve hře. I když problém s motivací nemám, hlavně poslední měsíce, kdy mě hra neskutečně baví a mám chuť se zlepšovat every day.
      Když jsem psal o pár řádků výše "V podstatě už dva roky se tak nějak plácám okolo nl50-100", tak si tak v hlavě říkám: :wtf: To prostě nejsem schopnej za 2 roky nějakýho posunu? Pořád se vymlouvám, že není čas a bla bla. Sice trávím prací průměrně s cestou do a z práce tak 10h/den, ale když se chce, tak to musí jít :challenge:

Doufám tedy, že mi tenhle blog podpoří dlouhodobou motivaci, hlavně, když se nebude dařit a bude mě neustále nutit dívat se na svou hru a zlepšovat se.

Cestování
      Strašně rád cestuju, takže bych tu určitě psal nějaké zážitky + fotky/videa z cest a celkově tak všechno možné co mě napadne, že bych rád sharoval s ostatními =)

Prostor pro vás!
      A ještě jednou, budu rád za všechny příspěvky. Koho bude cokoli zajímat, tak pište a rád odpovím, hned jak budu moct!

GL all! A teď...time to crush 2014!
  • 80 odpovědí