NL2 vypomoc

• beeliu
      beeliu
      Bronz
      Registrace: 02.09.2013 Příspěvky: 127
      Zdravim

Potřeboval bych nasměrovat co a jak.Hraju NL2 na ps.com a hrozně mě DRTÍ.

Hledam někoho kdo by se podíval na mou hru a poradil.

Kdyby se našel někdo kdo by mě byl ochotný coachovat mohl bych nabídnout 80% zisku ze sezení.

Všem děkuju za reakce :f_biggrin:
  • 9 odpovědí
    • DonRoberto91
      DonRoberto91
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 183
      ahoj, upni HH , rád sa ti nato pozriem, aj keď niesom coach, ale možno aspoň niečo ti pomôžem
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      tu nájdeš tiež pomoc http://cs.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=1387
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Registrace: 11.08.2011 Příspěvky: 701
      aj ked som ryba ...Pri akej vzorke hand ta to "drti"?

co tak si prejst aspon zakladne veci s cim si isiel do hry a pod... resp. kde si pustil najviac USD, vyuzivanie HJ ... o zisk z NL2 asi nikto nebude mat zaujem - tak tipujem.
    • beeliu
      beeliu
      Bronz
      Děkuuju za odpovědi...

Jakmile se dostanu na pc tak upnu hh

Vubec nevadí že nejsi coach ....na odkaz se podívám :s_evil:

Jinak hand ma odehráno tipuju přes 10k.
      Prohrávam převážně svojí špatnou hrou, neni to,že bych měl bad luck/bad beaty.
      Stane se, že prohraju AA vs. KK ale to vůbec neřešim.

Nejhorší situace pro mě jsou když přijde na stůl J :spade: 10 :diamond: 2 :club:
      já držím A :spade: J :diamond: a soupeř 10:club: J :club:

All inem tyhle situace většinou nekončí ale takových 0.70c to bývá často.
      Ještě dnes nahraju tu HH a pak se můžete pobavit na můj učet a poradit :)

Vážim si vašeho zájmu
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,445
      beeliu původně napsal

Nejhorší situace pro mě jsou když přijde na stůl J :spade: 10 :diamond: 2 :club:
      já držím A :spade: J :diamond: a soupeř 10:club: J :club:

All inem tyhle situace většinou nekončí ale takových 0.70c to bývá často.
      No to je ale dost běžný, když to bude opačně a soupeř bude mít AJ a ty JT, tak to stejný vyhraješ zase zpátky, možná vyhraješ i víc, protože lidi TPTK rádi overplaynou. GL.
    • Sanny123
      Sanny123
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 513
      Ahoj, riesil som podobný problém... NL2 porazat ide, pokial chces pridaj si ma na skype, a prebereme to podrobnejšie... treba môžme poriesit aj nejaku sweat sessions..
    • beeliu
      beeliu
      Bronz
      Zasílam slíbenou HH, bohužel je to vzorek jen 3k hand.. nebyla možnost dostat se na primární pc.
      Je tam i poslední session, kterou jsem hrál dneska a hrůůůůza :f_cry:

Momentální BR je 52,79 a pokud budu pokračovat jako do teď brzo budu hrát akorát tak o play money :f_mad:

pidi HH :
      http://uloz.to/x3kbS2t7/pokerstars-rar
    • DonRoberto91
      DonRoberto91
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 183
      Čau, tak ako som sľúbil, pozrel som sa nato.

Pripomienky: 3000h- -3BI- fakt si nemyslím, že je to hodné slova že ťa to "drtí" :) Ja som včera skončil session cca 2500h 6BI pod EV. úplne normal

K leakom:

Zbežne som to len prebehol, ale najvätší leak vidím v nedostatočnom valuebetovaní hlavne. Mal si tam napr. handu kde si TJs na CO len limpol, čo standard OR, flopol si flush a do potu 3,5BB si betol 1BB. Na turne zas len 2BB a river si checkol. Tvoj súper tam mal slabší flush to by si mal easy stack

Ďalej som tam našiel handu kde si otváral JJ na UTG myslím a dostal si flat od jedného hráča, flop došiel neaký číselný, cbetol si a giveup na turne.

Takže určite na valuebetoch je nutné zapracovať, to je nutná vec na NL2, bez toho to nedáš.

Naučiť sa foldovať TPTK keď dostaneš raisne na turne (to bol dlho aj môj leak neveril som im že to majú, spálil som natom kopec peňazí)

Foldovať 2ndPairs. Boli tam situácie keď jasne trafilo súperovu range a vycalloval si ho do SD s druhým párom.

A z tých zopár setupov čo si tam mal si netreba robiť hlavu, nabudúce budeš mať ty vyšší set.

A máš tam aj SH aj Fullring handy, myslím že by bolo lepšie sústrediť sa na jedno poriadne, lebo predsa len si myslím, že sú tam rozdiely ako hrať.

Nech sa darí
    • beeliu
      beeliu
      Bronz
      Děkuju za prohlídnutí

Celkově jsem asi 15BI v mínusu.Včera jsem si přečetl nějaký články jak tady tak i na jíném anglickém fóru, tak snad se to zlepší.

V týhle HH je to hodně mixed to ostatně i v tý primary co mam na druhým pc, to z důvodů že jsem neměl vidět žádný stoly na 6max.Včera si řikam WTF jak to že nejsou vidět.. tak projedu filtr a nastaveno jsem měl minimálně 6 players u stolu a HIDE full :D :f_mad:

GL & ještě jednou kuju :)