BLOG: Per aspera ad astra aneb já to dokážu

• Kukubin
      Kukubin
      Bronz
      Registrace: 24.01.2010 Příspěvky: 8
      Zdravím dámy a pánové. Jmenuju se Jakub, je mi 29, jsem z Ostravy. Jsem pracující, dálkově vysokou školu sudující. Pokr hraju dejme tomu 4 roky, ale jakože hraju nehraju :D . Třea jsem hrál pár dnů, pak zase 2 měsíce nic. Většinou jsem využíval ruzných startovacích bonusů na hernách, či jsem hrával freeroly. V nich se někdy docela dařilo, dostal jsem se postupně i na par desitek usd, ale pak to většinou všechno nějak vymizelo, jak už to tak bývá :tongue: . Žádné články, studium, či nějaké fora jsem nijak zvlášť neřešil. Až po přečtení pár blogů zdejších jedinců jsem si řekl,že když se dokázali zlepšit jiní, proč bych to nedokázal já. Když jiní dokážou stoupat na limitech, proč bych nemohl já? Tak uvidíme, zda to bude mít nějaký výsledek, samozřejmě kladný :-). Vzhledem k mému časovému vytížení asi nebudu nejvíce přispívající člen, ale budu se snažit ;) Chci se hrát hlavně cashky.

Přečetl jsem si již nějaké články, teda respektive skoro všechny na úrovni basic a bronz. Tak samo i videa. Silver úroveň zatím není odemčená, ale mělo by tak být každým dnem, či každou hodinou, doufám :f_cool: . Včera jsem si poslal nějaké money (68 eček) na 24hpoker (hlavně kvuli rakebacku) a začal hrát. No musím říct, že nic moc. Teda spíš nic. Prostředí herny mi moc nevyhovuje, snad si na to zvyknu. Byl jsem zvykly na stary, či fultilt, ke to prostředí bylo pěkné, přehledné a zároveň jednoduché. Na 24h mi to přijde, nevím, takové přeplácané. Mám na mysli vizáž stolu, ne samotné lobby, to je v klidu. Velikost okna stolu je malá, navíc im tam chybí nějaký timebanking. No uvidíme, snad si na to zvyknu.

No po pár handách (cca 600) jsem asi 9 éček v minusu. Furt si zvykám na to prostředí, docela mě to rozlaďuje.
      K tomu jsem si zahrál včera a dnes freerol, 300e guaranted, dohromady jsem z toho vytěžil asi 3 ojra. (dvakrát něco kolem 30 mista).
      Momentálný stav bankrolu je tedy 61,54 euro.

Tak to by bylo něco z mého představení. Mezi nejbližší cíle patří celkové zlepšení hry a postupy na vyšší limity. Budu postupně pročítat články, sledovat videa, rozebírat si handy, a postovat handy do HJ fora, abych je mohl komunikovat i s jinýma. Takže vzhůru do toho a snad se mi podaří dostát názvu mého blogu. :gl:
  • 2 odpovědí
    • Kukubin
      Kukubin
      Bronz
      Registrace: 24.01.2010 Příspěvky: 8
      Zdravím, po včerejším nastartování blogu mi to nedalo a dal jsem si jednu malou session, která teda skončila víc než dobře. Session trvala 57 minut, odehrál jsem 170 hand (pouze 2 stoly, zvykám si na prostředí herny).
      Profit session:
      php:
      euro
      9,90
      --> 145,59 bb/100. VPIP 14,4..PFR 8,38.
      Snažil jsem se zaměřit na věci, které jsem si prostudoval z materiálů basic a bronz statusu. To jest dodržování startovacích hand, dodržování pozice, či jak hrát proti jednotlivým typům hráčů (maniak, tag..).Dodržování starting hands a pozice mi dělá velký problém, svrbí mě ruka, když musím zahodit "slušnou" handu třeba mimo pozici. Toto si budu muset dostat pod kůži.

Počáteční bankroll: 68,5 eur
      Bankroll nyní: 71,92 eur
      Profit: 3,42 eur

Plány na dnes:
      :club: přečíst si znova materiály o startig hands, outs a odds a sérii článku s názvem "po flopu". A samozřejmě hrát, abych si načtené věci vryl pod kůži. Chtěl bych taky přidat aspoń jeden stůl.
      Asi jsem jěště neřekl, že hraju 6 max NL4. A používám HeM 2, zatím trial verzi.

A tady jedna handa z poslední session:

Prima, $0.02/$0.04 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (BB): $6.09 (152.3 bb)
      UTG: $4.40 (110 bb)
      MP: $8.08 (202 bb)
      CO: $3.67 (91.8 bb)
      BTN: $4 (100 bb)
      SB: $4.02 (100.5 bb)

Preflop: Hero is BB with K K
      2 folds, CO calls $0.04, BTN folds, SB raises to $0.20, Hero raises to $0.68, CO calls $0.64, SB calls $0.48

Flop: ($2.04) 7 Q K (3 players)
      SB checks, Hero bets $1.52, CO calls $1.52, SB calls $1.52

Turn: ($6.60) 8 (3 players)
      SB checks, Hero bets $3.89 and is all-in, CO calls $1.47 and is all-in, SB calls $1.82

River: ($11.71) J (3 players, 2 are all-in)

Results:
      $11.71 pot ($0.10 rake)
      Final Board: 7 Q K 8 J
      Hero showed K K and won $11.61 ($7.59 net)
      CO showed T J and lost (-$3.67 net)
      SB showed 8 4 and lost (-$4.02 net)
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj, žiješ ještě ;)