BLOG: Cesta Všeho (HHHuBi)

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,434

z NL5 na NL100+

:heart: Poker
      Poker jsem začal hrát asi tak v 15 ti letech někde na FB zynge :D Pak sem zjistil ze se to dá hrát i online o prachy a trochu jsem se o to začal zajímat. Ze začátku jsem využíval hodně bonusů, abych si to mohl zkusit, samozřejmě ze sem v té době o pokeru vůbec nic nevěděl a všech X no deposit bonusu jsem prohral. Pak asi v 17 už jsem o pokeru trochu něco veděl ale nebyly to žadné zázraky. V tu dobu jsem hrál různý freerolly atd. jednou jsem si nechal od kámoše poslat 5$ a z toho jsem dokázal vybudovat bankroll 150$ na všech možných formátech. No nakonec jsem to stejnak prohral.

Když už mi bylo konečně 18 tak jsem začal úplně od znovu a vložil svých prvních 50$ no a od té doby hraji. Zatím jsem se vypracoval z NL2 na NL5 (FR) ale až do teď jsem hrál dost blbě. Hrál jsem 18 stolů nit stylem a moje winrate byla/je hodně hodně slabá. Až od tohohle měsíce ledna když jsem se registroval na PSGY dost vylepšuji svoji hru a hraji celkem dost jinak. No zatím to docela jde uvidíme po čase na výsledkách…

Moje dosavadní výsledky v číslech od 22. července do prosince 2013:

:heart: Dlouhodobé cíle
      :club: Živit se pokerem :f_biggrin:
      :club: Dosáhnout hranice 10.000$
      :club: NL100+
      :club: Být nejlepší!
  • 246 odpovědí
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz

Report: Měsíc Leden 2014

Jeden měsíc co jsem na psgy se celkem podepsal na výsledkách je to zatim nejlepší měsíc (aspon podle USD EV) ze vsech měsíců na NL5. Jinak hraju už jenom 6-8 stolů místo původních 18. A stíhám přemýšlet o dost víc nad hrou což je určite o moc +EV. :f_p:

Month Session v číslech:

:heart: Krátkodobé cíle na další měsíc/e

:diamond: Pracovat na svý hře, zlepšit jí a učit se!!!
      :diamond: Dostat se na NL10
      :diamond: Mít BR 500$

:heart: Úkoly na ÚNOR
      Samozřejmě většinu tich článku jsem už minimálně jednou přečetl, ale chci pokračovat ve stopách Cornieho a přečíst to co přečet on a stačilo mu to :) Důležité je články/videa ne jen přečíst ale hlavně pochopit a psát si poznámky. Není důležité nutně splnit rychle všechny úkoly. Hlavní je, je splnit dobře.

:club: Přečíst:
      :club: Pravidla Texas Holdemu
      :club: Co znamená Big Stack Strategy?
      :club: Jak hrát před flopem Platí pouze pro NL2 prvních cca 10,000 hand, následně upravovat podle HUDu a Hasenbraten videí
      :club: Jak hrát po flopu
      :club: Pokerová matematika: Odds a outy
      :club: Pokerová matematika: Implied pot odds
      :club: Po flopu - iniciativa na vaší straně
      :club: Po flopu: Iniciativu má soupeř
      :club: Po flopu: Nikdo nemá iniciativu
      :club: 8 typů hráčů - jak získat jejich peníze
      :club: Třicet tipů pro začátečníky (1)
      :club: Třicet tipů pro začátečníky (2)

:spade: Shlédnout
      :spade: video serie skvělý úvod do BSS od Mika Hovorky
      :spade: video série od Hasenbratena Porážáme NL50 prvních 6 dílů
      :spade: twinnova videa počínaje sérií Step by Step . Zde pochopíme mnoho dalšího ze strategií, jak porážet microlimity.

:diamond: Ostatní
      :diamond: Pravidelná analýza hand na hand judging foru včetně komentářů cizích hand
      :diamond: Mindset a vaše nálada před session.
      :diamond: Akce Učíme se vyhrávat
      :diamond: Projít si všechny handy který jsem postoval minulý měsíc na HJ forum, a zpětně si je zanalyzovat abych si je zapamatoval..
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      Čau super blog budu sledovat :gl:

Btw: o short handed si nepřemýšlel?
    • lukasek09
      lukasek09
      Zlato
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 831
      Super že jsi založil blog, budu sledovat :)
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Ahoj děkuju :)
      o short handed jsem přemýšlel ale zatím se mi do toho nechce az se ale dostanu tak na NL25 tak pak uz asi budu muset uvazovat o prechodu no.
      Btw mozna bych zkusil na 6maxu MSS strategii, prej to nikdo nehraje a regove nevedej jak se tomu branit clánky jsou na to ale jen asi V EN jazyce, celkem by mi to vyhovovalo kvuli tomu ze bych nemel tak slozity rozhodovani jako pri 100BB deep a crushovat se to da taky dobre toudle strategií (prej).
    • prduch
      prduch
      Bronz
      Registrace: 18.07.2013 Příspěvky: 596
      Ahoj,
      Gratuluju k výsledkům, to volume ti můžu jen závidět (na iPokeru jsou někdy i 3 stoly malý zázrak).
      Doufám že na FR ještě chvíli vydržíš, ať mám s kým diskutovat v HJ fóru.
      GL :)
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      :gl:

nastavuji follow, doufám že u FR vydržíš co nejdýl.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz

Report: Měsíc Únor 2014

Podle výsledků to nejni nic moc, ale taky to může být tím že to je strašně malý vzorek. Né že bych hrál nějak výrazně míň než v Lednu ale je to tím že v Lednu jsem jestě asi 1/3 měsíce hrál 18 stolů no a ted jsem hrál celý měsíc 6-8. Ale jinak se mi docela zdá že se dost zlepšuju, konečně sem pochopil asi i počítání odds a přemýšlím o dost víc na hře. :) Jinak můj momentální roll je asi 250$ až budu mít tak 350$ nebo aspon 300$ tak zacnu uvazovat o NL10. Taky jsem vyhrál coaching protože jsem se neflákal a postoval jsem skoro každou handu u který jsem si nebyl jist a našly jsme spolu s Confidantem moje nějvětší leaky. :f_love:

ALL month Session v číslech na NL5:

:heart: Krátkodobé cíle na další měsíc/e
      :diamond: Odstranit leaky co jsem našel při session review, pracovat na hře a učit se!
      :diamond: Zvýšit volume, pokusit se hrát každý den (i když ono to je těžký protože opravdu nemám moc čas a když zvýšim volume tak zas nestihnu udělat úkoly a budu se míň zlepšovat)
      :diamond: Mít BR 350$+

:heart: Úkoly co jsem měl splnit v Lednu

(šedé písmo = kvalitně přečteno + zapsány poznámky, červené opak)
      :club: Pravidla Texas Holdemu
      :club: Co znamená Big Stack Strategy?
      :club: Jak hrát před flopem Platí pouze pro NL2 prvních cca 10,000 hand, následně upravovat podle HUDu a Hasenbraten videí
      :club: Jak hrát po flopu
      :club: Pokerová matematika: Odds a outy
      :club: Pokerová matematika: Implied pot odds
      :club: Po flopu - iniciativa na vaší straně
      :club: 8 typů hráčů - jak získat jejich peníze
      :club: Třicet tipů pro začátečníky (1)
      :club: Třicet tipů pro začátečníky (2)

:spade: Shlédnout
      :spade: video serie skvělý úvod do BSS od Mika Hovorky
      :spade: twinnova videa počínaje sérií Step by Step . Zde pochopíme mnoho dalšího ze strategií, jak porážet microlimity.

:diamond: Ostatní
      :diamond: Pravidelná analýza hand na hand judging foru včetně komentářů cizích hand
      :diamond: Mindset a vaše nálada před session.
      :diamond: Projít si všechny handy který jsem postoval minulý měsíc na HJ forum, a zpětně si je zanalyzovat abych si je zapamatoval..

:heart: Další úkoly na březen 2014+

Prvně dokončit všechno co jsem nestihl

(Todle všechno nedokážu asi shlédnout a přečíst. Vybral a skopíroval jsem materiály z Cornieho blogu pro NL4 takže to co mi zbyde si dám za úkol do dalšího měsíce)

:club: Pokročilý open-raising (FR)
      :club: Před flopem - základy
      :club: Před flopem - kdy navýšit?
      :club: Před flopem - raise před vámi
      :club: Na flopu - základy
      :club: Na flopu - kdy hrát agresivně
      :club: Na flopu - kdy hrát pasivně
      :club: Na turnu - teorie
      :club: Na turnu - teorie v praxi
      :club: Na riveru - teorie
      :club: Na riveru - teorie v praxi
      :club: Jak hrát pocket páry a sety (link je na EN verzi, ale CZ verze bude brzy, tak si pak jenom změnte language v záhlaví)
      :club: Jak hrát draws?

:spade: Shlédnout:
      :spade: video série od Hasenbratena Porážáme NL50 díly 7-8
      :spade: průběžně další twinnova videa podle potřeby

:diamond: Ostatní:
      :diamond: zdravý mindset a studium psychologických článků
      :diamond: Občas přečíst a pokročit trochu v čtení knihy Mental game v CZ překladu od Pinnyho1990

Mimochodem začal jsem používat nový program pro zapisování poznámek, předtím to bylo strašný všechno jsem si zapisoval do poznámkového blogu. Nebo něco většího do Wordu pak jsem měl třeba 50 poznámkových blogů v PC ale todle je fakt hrozný oproti tomu kam to zapisuju teď. Ten program se jmenuje OneNote od MSofficu je to hodně přehledný oproti tomu notepadu a nutí vás to zapisovat si poznámky dobře a efektivně. A hlavně máte všechno v jednom souboru a muzete dost lechce najít všechno co ste zapsaly Viz screen. http://img854.imageshack.us/img854/139/yqkb.png

Jinak všem děkuji, kdo začaly číst můj blog :)
    • prduch
      prduch
      Bronz
      Registrace: 18.07.2013 Příspěvky: 596
      Ahoj,
      OneNote taky používám, je to super. Dělám si do samostatného oddílu i session reviews. Dobrá je taky možnost ukládat automaticky celý poznámkový blok na SkyDrive, takže se tam dá připojit i z notebooku, aniž bych musel cokoliv přenášet nebo kopírovat.
      Přeju GL :)
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz

Report: Měsíc Březen 2014 - NL5 fullring

hodnocení měsíce: štvě mě jedna věc, asi do 20. března jsem hrál uplně v pohodě je to krásně vidět na tom grafu i na výsledkách session. Většinou převládali výherní sess a když byla mínusová tak to nebylo tak nic hroznýho. Nebo doufám že to nebyl jen hotrun :D

Ale pak nastala série pěti denní sessions - uplná hrůza paradoxně nastaly po tom co jsem vyhrál před tím 4BI (nebývá u mě tak časté), todle se mi stávalo docela často když jsem se koukal na výsledek každý sessky a pak mě asi strasně ovlivnovalo že sem si říkal včera jsem vyhrál 20$ ale v týdle session jsem prohrál třeba 10$ takže s tich 20$ mám profit už jen 10$ jestli mě chápete a pak se přelejval tilt do dalšího dne. Jenže tendle měsíc jsem si dal challenge že nebudu vůbec koukat jak dopadly sessions/graf/cashier a to jsem i dodržel!
      Přesto jsem asi nějak vnímal podvědomě "velkou" výhru a asi jsem si myslel že jsem neporazitelnej nebo co, proste winning tilt asi i když mi příde že sem se při tich session cítil docela v pohodě opravdu nevím jestli to bylo tím.

viz screen:

Každopádně jsem udělal takové rychlejší shodnocení tich sessions u mínusových spotů a zjistil jsem že jsem udělal:
      3 spewy - 4,86$
      4-5 loose stack off - 16,7$
      1 total miss stat - 5$ (to byl totální fail jsem si uplně spletl čísla v pop-up a udělal jsem strasnou kravinu...)
      2 unluck=10$ - na ty unlucky(bad beaty/coolery) jsem se tolik nesoustředil to je normální, jen jsem našel asi 2 handy KK vs XX preflop...

S toho vyplývá že sem mohl ušetřit pěkných: 26,56$ když nepočítám unlucky. Proto doufám že todle review mi dá šanci se líp rozhodoval a přemýšlet o hře až zase budu chtít udělat nějakej nesmyslnej spew nebo hlavně víc přemýšlet o spotech a necalloval TPTK, na check raislým Turnu a ani nepřemýšlet co porážím?!?!?!

GRAF:

jedna technická: když odfiltruju zoom (pár hand) tak jsem v plusu asi dolar :D (pro lepší pocit)
      btw taky je zajímavý že jak klesá green-line pak, tak mi klesá i non show down winnings ale myslím že na micros by to mělo být spíš opačně chceme hrát ABC poker a ne zkoušet urvat každej pot před SD super agresivně... Jako kdyby moje asi agresivní hra ze začátku byla víc zisková než když jsem byl mín agresivní nebo nevím čím to je

Celá měsíční session v číslech:

myslím že už ze mě nejni taková nitka jako předtím :)

:heart: Minulé cílé na předchozí měsíc

:diamond: Odstranit leaky co jsem našel při session review, pracovat na hře a učit se!
      :diamond: Zvýšit volume, pokusit se hrát každý den (i když ono to je těžký protože opravdu nemám moc čas a když zvýšim volume tak zas nestihnu udělat úkoly a budu se míň zlepšovat)
      :diamond: Mít BR 350$+

:heart: Cíle na další měsíc duben+
      :diamond: začít shotovat NL10 a pokusit se jí porážet
      :diamond: zkusit využit všechen volný čas ke studování nebo hrání
      :diamond: něco dalšího

:heart: Další úkoly na duben 2014+

Prvně dokončit všechno co jsem nestihl

edit: z tich úkolů jsem sice nesplnil ani ty co měli být hotový už předchozí měsíc, ale nevadí ty videa zabezou strasně času na zpracování a aplikování ve hře...

(Todle všechno nedokážu asi shlédnout a přečíst. Vybral a skopíroval jsem materiály z Cornieho blogu pro NL4 takže to co mi zbyde si dám za úkol do dalšího měsíce)

:club: Pokročilý open-raising (FR)
      :club: Před flopem - základy
      :club: Před flopem - kdy navýšit?
      :club: Před flopem - raise před vámi
      :club: Na flopu - základy
      :club: Na flopu - kdy hrát agresivně
      :club: Na flopu - kdy hrát pasivně
      :club: Na turnu - teorie
      :club: Na turnu - teorie v praxi
      :club: Na riveru - teorie
      :club: Na riveru - teorie v praxi
      :club: Jak hrát pocket páry a sety (link je na EN verzi, ale CZ verze bude brzy, tak si pak jenom změnte language v záhlaví)
      :club: Jak hrát draws?

:spade: Shlédnout:
      :spade: video série od Hasenbratena Porážáme NL50 díly 7-8
      :spade: průběžně další twinnova videa podle potřeby

:diamond: Ostatní:
      :diamond: zdravý mindset a studium psychologických článků
      :diamond: Občas přečíst a pokročit trochu v čtení knihy Mental game v CZ překladu od Pinnyho1990

Jinak vyhrál jsem v učíme se vyhrávat 100$ :) Plánuju tuto částku použít na koupení statusu abych mohl postovat do HJ fora, a možná koupení PokerRangeru ale to ješte nevím, zatím si to nechám jako bankroll boost pro NL10, kterou uz asi tendle měsíc plánuju hrát. Ale mám trochu strach z výsledků protože já stále nevím jaké jsou moje realné výsledky na NL5 v podstatě furt trochu měním svojí hru a mám asi jen zatím 40k sample hand co jsem začal hrát přes PSGY ale snad tu NL10 budu aspon trochu porážet ze začátku. Taky se ale bojím že nejspíš budu muset koukat na výsledky abych nebustnul BR což mi na hře moc nepřidá :/ Snad to nějak zvládnu!

prduch: ahoj jj je to super, já si dělám session reviews do excelu tam mi to příde trochu lepší ale to je detail. Jj o tom skydrivu vím ještě jsem to ale nezkoušel. Díky tobě taky přeju GL : ))
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Zdravím

poslušně hlásím že jsem se rozhodl přehodnotit svoje úkoly, které jsou hlavně strategické a zaměřit se ted jen na psychologické články. ...Jaký smysl má vědět všechny strategie o pokeru když vás neustále brzdí tilt, energie, produktivita atd.? Neříkám že mám z tiltem nějaký výrazný problém, ale určitě bude o dost lepší prvně studovat psychologii která vám dá neuvěřitelnej základ a až pak se můžu učit do nekonečna strategie.

Jde hlavně o tyto články

:diamond: Průvodce pro raketové vystřelení Vaší (pokerové) produktivity (POKRAČUJEME :) )
      :diamond: Kompletní příručka pro motivaci v životě a pokeru
      :diamond: Mental game, aneb příručka pro zocelení mysli

Takže moje úkoly do další neděle jsou:
      :club: Přečíst a aplikovat MINIMÁLNĚ půlku knížky Průvodce pro raketové vystřelení Vaší (pokerové) produktivity (POKRAČUJEME :) )
      (doufám že to nebude problém protože v knížce jsou i různé akční kroky takže nestačí to jen přečíst)
      :club: hrát poker
      :club: HJ forum.

Jinak na NL10 se zatím daří, snad tam vytrvám.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Goal report z 12. dubna:

:club: Přečíst a aplikovat MINIMÁLNĚ půlku knížky Průvodce pro raketové vystřelení Vaší (pokerové) produktivity (POKRAČUJEME :) )
      (doufám že to nebude problém protože v knížce jsou i různé akční kroky takže nestačí to jen přečíst)
      :club: hrát poker
      :club: HJ forum.

Vše splněno. Poker sem se snažil hrát každej den, díval/komentoval jsem skoro kazdou fullring handu v HJ, a také jsem přečetl půlku knížky, přesněji jsem ted dočetl 9 kapitolu (osmá je polovina) a dost věcí jsem z toho i aplikoval a hodlám aplikovat MINIMÁLNĚ 80% z tý knížky.

Btw budu ted jsem psát každý týden úkoly/cíle/projekty + vyhodnocení. Je to o mnohem lepší než měsíční úkoly co jsem aplikoval do ted, protože cituju z knížky: "je to dost krátká perioda aby jste provedli změny, ale dost dlouhá aby jste mohli pracovat na všem co jste si vybrali." sčím určitě souhlasím, stihnu toho o dost víc takle :)

Next goals do 27. dubna:

Psychologie...:
      :diamond: připomenout si věci z prvních osmy kapitol knížky
      :diamond: aplikovat všechny akční kroky, co jsem ještě neprovedl z 1. poloviny knížky
      :diamond: opakovaně aplikovat akční kroky, co by se měli opakovat...
      :diamond: dočíst do 13. kapitoly (víc není přeloženo) a aplikovat MINIMÁLNĚ 80% z těchto 13. kapitol
      Poker
      :diamond: hrát poker
      :diamond: HJ forum
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Goal report z 20. dubna:

Psychologie...:
      :diamond: připomenout si věci z prvních osmy kapitol knížky - hotovo na 100%
      :diamond: aplikovat všechny akční kroky, co jsem ještě neprovedl z 1. poloviny knížky - Minimálně jednou jsem všechny akč. kroky udělal, jeste si z toho chce udělat zvyk např z raního běhání...
      :diamond: opakovaně aplikovat akční kroky, co by se měli opakovat... - tak snažil jsem se něco jsem dělal něco ně, ale hlavne jsem jeste nevedel co vsechno mám dělat pravidelně. Ted už to naštestí vím takže to bude lepší :)
      :diamond: dočíst do 13. kapitoly (víc není přeloženo) a aplikovat MINIMÁLNĚ 80% z těchto 13. kapitol - Hotovo
      Poker
      :diamond: hrát poker - Splněno, mohlo být větší volume, ale nebyl vždy čas hrát
      :diamond: HJ forum - myslim že ok

Next goals do 4. května:

Psychologie etc.:
      :diamond: Dodělávat akční kroky, které jsou nadýl a nejdou splnit hned, některý jsou myslim i na 3 týdny, nebo jiný akč. krok lze splnit az po udělání práve toho 3 týdeního.
      :diamond: Dočíst rak. vystřelení kariéry snad to irik83 dopřeloží co nejdřív :) Kdyžtak budu místo toho hrát poker no.
      :diamond: Pravidelně opakovat, opakovatelné akční kroky ^^
      :diamond: Dodělávat věci z GTD systému...
      Poker
      :diamond: hrát poker (+ session review ofc)
      :diamond: HJ forum (komentování, přidávní hand)
      :diamond: :diamond: Pridat všechny zajímavé handy z Dubna
      :diamond: :diamond: Uložit si všechny ohodnocené handy, které jsem ješte neuložil! ...
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz

Report: Měsíc Duben 2014 - NL10 fullring

hodnocení měsíce:
      ...omg z toho volume se mi chce ale fakt zvracet 7,5k hand za měsíc?? rly?? :f_confused:
      Podle mě to je hodně způsobený mojí warm-up rutinou pred session. Než začnu hrát tak mi to klidne trvá i přes hodinu, nejčastějc se to asi zasekne ze bud strasne dlouho hodnotim HJ handu nebo se rovnou podívam na všechny nový z FR. Nebo prostě do toho začnu řešit něco jinýho jak už to dělám dlouho a nesoustředim se jen na to. Ale stejnak podle mě i kdybych se to snažil co nejvíc zkrátit a soustředil se jen na to tak to zabere minimálně 45 minut!

warm-up rutinu určitě přeskakovat nechci to je základ, ale mě to prostě někdy strašně s*** :D I když vím že to je pro mě dobrý, tak mě to NEBAVÍ, chci si prostě nejradši sednout ke stolům a začít hrát kdykoliv chci. Todle pak strasne snizuje volume, protoze musim do casu pripocitavat i tu dalsi hodinu a pak už se mi třeba ani nevyplatí to hrát protože chci/musim dělat něco jinnýho. Jedině že bych vypustil nějaký body, jenže ty mi docela dost ovlivnujou mindset.

A pak moje délka session. Ta je taky kritická, hraju jenom asi hodinu průměrně. Někdy ofc třeba 3 ale většinou ne. A to je proste strasně neúměrný pak hodinu se pripravovat na session a hrát taky jen hodinu.
      No zatím se to snažim trochu řešit tak že si snažim hrát co nejdýl, když mám hodně času. Ale je to pro mě zatím obtížný celkem a většinou se to nepodaří. No budu rád za nějaký názor/rady :)

Jiiiiiiiiiinak NL10 shot byl uspesny. 10BI za měsíc sice nejni nic extra ale na moje poměry to je zatím docela dobrý. Taky se docela smeju na tom že každej měsíc se mi zvětšuje VPIP/PFR ted už mám za tendle měsíc 18,1/14,5. Predtim jsem měl 15,7/13,3

GRAF:

:heart: Cíle na další měsíc květen 2014
      :diamond: zkoušet už konečně něco udělat stim volume mg :s_evil:
      :diamond: nevím ted, budu to psát asi příšte do tich týdeních goals
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Goal report z 27. dubna:

Psychologie etc.:
      :diamond: Dodělávat akční kroky, které jsou nadýl a nejdou splnit hned, některý jsou myslim i na 3 týdny, nebo jiný akč. krok lze splnit az po udělání práve toho 3 týdeního. - pomalu ale jistě se o to snažím, sem tam sem nějakej den ale vynechal...
      :diamond: Dočíst rak. vystřelení kariéry snad to irik83 dopřeloží co nejdřív :) Kdyžtak budu místo toho hrát poker no. - hotovo, bohužel to ještě nejni dopřeložený, jeste jsem ale neaplikoval všechny akční kroky z konce knížky
      :diamond: Pravidelně opakovat, opakovatelné akční kroky ^^ - u většiny se mi to podařilo
      :diamond: Dodělávat věci z GTD systému... -mohlo být o trochu lepší ale snažil jsem se
      Poker
      :diamond: hrát poker (+ session review ofc) - hotovo
      :diamond: HJ forum (komentování, přidávní hand) - hotovo
      :diamond: :diamond: Pridat všechny zajímavé handy z Dubna - hotovo
      :diamond: :diamond: Uložit si všechny ohodnocené handy, které jsem ješte neuložil! ... - hotovo

Next goals do 11. května:
      Jelikož není ještě stále plně přeložený Rak.Vyst.Kar. ani Kompletní příručka pro motivaci, tak ted budu číst zatím jen Mentalgame ...Takže:

Mindset/psychologie:
      :diamond: Přečíst & Aplikovat co nejvíc to de (nejlépe celou knížku) - Mental game, aneb příručka pro zocelení mysli
      :diamond: nezapomenout na Průvodce pro raketové vystřelení Vaší (pokerové) produktivity (POKRAČUJEME :) ) a stále aplikovat věci z knížky, a při vhodné době jí i plně dokončit!!!!!!!!!

Poker
      :club: Hrát poker
      :club: session review, HJ forum, 2+2
      :club: Zvýšit volume, hrát déle ale kvalitně
      :club: Účasnit se nových microstakes coachingů. Nebo aspon zhlédnout záznamy

Quick report z nového měsíce: první session dobrý, další dvě session - dost buyinů vyhozených oknem! Začínám experimentovat se zoomem, hraju asi 5 normálních stolů, a jeden stůl jedu zoom. Zatím mi to docela vyhovuje, akorát na zoomce jsem zatím nikdy neměl moc dobrý výsledky.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Goal report z 4. května:

Next goals do 11. května:
      Jelikož není ještě stále plně přeložený Rak.Vyst.Kar. ani Kompletní příručka pro motivaci, tak ted budu číst zatím jen Mentalgame ...Takže:

Mindset/psychologie:
      :diamond: Přečíst & Aplikovat co nejvíc to de (nejlépe celou knížku) - Mental game, aneb příručka pro zocelení mysli - celá knížka sice ani náhodou ale 6 kapitol done, myslim že ok celkem
      :diamond: nezapomenout na Průvodce pro raketové vystřelení Vaší (pokerové) produktivity (POKRAČUJEME :) ) a stále aplikovat věci z knížky, a při vhodné době jí i plně dokončit!!!!!!!!! bohužel stále není přeloženo všechno :/ Jinak ale jsem určitě furt aplikoval věci z knížky

Poker
      :club: Hrát poker - done!
      :club: session review, HJ forum, 2+2 - dá to někdy dost zabrat ty sess rew ale určitě splněno poctivě! :)
      :club: Zvýšit volume, hrát déle ale kvalitně - done, ty zoom stoly mě začínaj docela bavit, myslím že volume tento týden bylo určitě dobré na moje poměry, přesněji 3k hand za last 7 days. Což není určitě tak špatný když za minulý měsíc jsem nahrál jen 7k hand za celý měsíc
      :club: Účasnit se nových microstakes coachingů. Nebo aspon zhlédnout záznamy - done byl jsem na Katrisonovým coachingu a jestě plánuju si něco ujasnit se záznamu

Next goals do 18. května:

Mindset/psychologie:
      :club: Mental game, aneb příručka pro zocelení mysli přečíst ASPON všechno do 4. stránky (ted jsem někdě v polovině druhé) a hlavně APLIKOVAT
      :club: Opět rak.vystřelení kar. - aplikovat a doaplikovat všechno akční kroky

Poker
      (klasika, tydle body budou ted dlouho dobu stejný, dokud nepřečtu všechno o mindsetu)
      :diamond: Hrát poker
      :diamond: session review, HJ forum, 2+2
      :diamond: Zvýšit volume, hrát déle ale kvalitně
      :diamond: Účasnit se nových microstakes coachingů. Nebo aspon zhlédnout záznamy

[COLOR=blue]Quick report z nového měsíce:[/color] Paradoxně po mém posledním spíš negativním quick reportu, jsem hned tu další session hrál zas dost dobře a pak další asi dvě sessky jsem hrál uplně luxusní A-game, kterou jsem fakt jeste nikdy nehrál tak dobře, prostě mindset i hra na 1. ......Takže včera jsem hrál uplně napí** asi tak 40BI jsem odpálil na tiltu, spewoval jsem strasně a hrál jsem jak ryba - (tuto poslední větu neberte vážně :-D D, chráním se před špatným mindsetem, po tédle napsané věte určitě budu hrát 500 dní A game hru) :f_biggrin:
    • DoolyN
      DoolyN
      Bronz
      Registrace: 19.02.2014 Příspěvky: 480
      Pekný blog. :) Držím palce v progresse.
      Follow :gl:
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Goal report z 11. května:

[SPOILER][QUOTE]
      Mindset/psychologie:
      :club: [url=http://cs.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=160417]Mental game, aneb příručka pro zocelení mysli[/url] přečíst ASPON všechno do 4. stránky (ted jsem někdě v polovině druhé) a hlavně APLIKOVAT - NESPLNĚNO, asi moc velké sousto, ale jakože ono by se to nedalo splnit ani kdybych fakt chtěl a četl to každý den, protože nejde o to to přečíst "násilím" ale hlavně aplikovat. Budu citovat Pinnyho, nechce se mi to komolit vlastníma slovama:

Na vypilování všech dosavadních sedmi článků je potřeba pořádná spousta času a výsledky nepoznáte hned, přečtěte si tudíž znovu ty články, ve kterých spatřujete své největší leaky a opravdu začněte plnit to co v nich je psáno. Zaměřte se pořádně na vyřešení jedné věci, neřešte vše jen napůl. Nemusíte nutně udělat papírky na každý typ tiltu a při session nedělat nic jiného, než psát a psát. Zaměřte se na jeden konkrétní typ tiltu, nebo na varianci, nebo na result-oriented přemýšlení a pořádně zamakejte.Samotné přečtení knihy od titulní strany ke straně poslední totiž opravdu nepomůže v ničem, je třeba každou konkrétní kapitolu používat v praxi a pochopit ji.

Takže ted se opravdu budu zkouset vic zamerit neresit vic veci na pul ale jednu porádne, založil jsem si na to excelovský sešit kam si budu psát leaky, urovně schopnosti atd. viz screen 1. stránky: http://i.imgur.com/P9Id1wP.png (pěkný ne?) :s_cool:

:club: Opět rak.vystřelení kar. - aplikovat a doaplikovat všechno akční kroky možná se opakuju ale furt to pomalu dokončuju. Už jsem našel např vhodnou délku spánku která mi vyhovuje, a ted mám v plánu se soustředit na rituály - vyzkoušet jich hodně a najít nejlepší

Poker
      :diamond: Hrát poker :diamond: session review, HJ forum, 2+2 :diamond: Zvýšit volume, hrát déle ale kvalitně :diamond: Účasnit se nových microstakes coachingů. Nebo aspon zhlédnout záznamy
      Vše splněno, jakože moch sem dát víc session za ten týden, ale aspon když jsem se rozhodl hrát tak jsem hrál dlouho než obvykle takže aspon něco.

Sorry za to hnusný formátování tohodle spoileru, někdy mě ale fakt nebaví se stim srá* v tomdle editoru. Možná bych měl zkusit zprovoznit ten rozšířený editor, mi totiž vyhazuje nějakou chybu a nejde mi spustit.

Jo a ještě jsem chtěl napsat k těm coachingům od Katriho že jsou fak nuts :)
      [/QUOTE][/SPOILER]

Next goals do 25. května:

Mindset/psychologie:
      :club: Mental game, aneb příručka pro zocelení mysli - zopakovat si všechny dosud přečtené kapitoly, vypsat si z nich ty nejdůležitější poznámky a v případě že budu cítit že třeba nějaký druh tiltu mi nedělá problém tak tu kapitolu odškrtnout.
      :club: rak.vystřelení kar. - zaměřit se ted na akční krok ohledně rituálů

Poker
      :diamond: soustředit se na pilování věcí z urovně 3 v ALM na uroven 4
      :diamond: Účasnit se nových microstakes coachingů. Nebo aspon zhlédnout záznamy a zapsat si z nich poznámky
      :diamond: přečíst handreading do tohoto čtvrtka

[COLOR=blue]Quick report z nového měsíce:[/color] poslední 2 session totální hotrun jak prase :D (jinak jsem rád že už docela umím vnímat varianci, snažim se na ní soustředit v každý handě), a např včera z 1500 hand jsem dostal 15x AA, skoro stejně krát myslim že i QQ, a KK runovalo normálně. Pokud vím tak AA by vám v longrunu mělo přicházet cca každých 220hand. To znamená že když jsem je já dostal 15x tak jsem měl dvojnásobnej hotrun, ale jako to neplatilo jen pro esa ale i postflop sem furt trefoval sety, cbetnul jsem air a na turnu hitnul out atd. atd. Jsem se tomu fakt smál jaký jsem měl štestí a říkal jsem si jestli si to vůbec zasloužim xD Ještě jsem chtěl něco říct ale už nevim co, nevadí :tongue:
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Goal report z předchozího týdne:

Mindset/psychologie:
      :club: Mental game, aneb příručka pro zocelení mysli - zopakovat si všechny dosud přečtené kapitoly, vypsat si z nich ty nejdůležitější poznámky a v případě že budu cítit že třeba nějaký druh tiltu mi nedělá problém tak tu kapitolu odškrtnout. - Nesplněno, shrnul jsem si jen 3, všechny bych stihnul možná tak kdybych se tomu venoval každý den, protože to je pracný zhruba tak ják když to čtete poprvý (taky jsem nepřečtl všech 8kapitol za 1 týden)
      :club: rak.vystřelení kar. - zaměřit se ted na akční krok ohledně rituálů - konkrétněji jsem měl sice za úkol vyzkoušet aspon 5 rituálů, ale už při prvním nebo druhém zkoušení (kopání si s hakysákem) mě to strašně bavilo, sem se na to i těšil, myslím že to je zatím pro mě nejlepší rituál. Ale mám teda v plánu ještě vyzkoušet aspon 2.

Poker
      :diamond: Hrát poker - done
      :diamond: soustředit se na pilování věcí z urovně 3 v ALM na uroven 4 - myslím že jsem určitě trochu pokročil, ofc nejde všechno dát hned do úrovně 4, ale některé věci už mi dělají o dost menší problém, a věřím že za chvíli už si je tam budu moc dát
      :diamond: session review, HJ forum, 2+2 - done
      :diamond: Zvýšit volume, hrát déle ale kvalitně - taky myslim ze ok
      :diamond: Účasnit se nových microstakes coachingů. Nebo aspon zhlédnout záznamy a zapsat si z nich poznámky - done byl jsem tam.

Next goals do 1. června:
      Mindset/psychologie:
      :club: Mental game, aneb příručka pro zocelení mysli - shrnout minimálně: základní teorie účení I a II, a Runing bad tilt, ale může být i Badbeaty a variance+
      :club: Rak.vystřelení kar. - power naping, tento týden vyzkoušet 20min verzi... + vyzkoušet ještě aspon 2 rituály

Poker
      :diamond: Udržet si zlatus zlatooooooooooo na psgy - (tzn. hrát asi i za cenu bez připravení před session)
      :diamond: soustředit se na pilování věcí z urovně 3 v ALM na uroven 4
      :diamond: Účasnit se nových microstakes coachingů. Nebo aspon zhlédnout záznamy a zapsat si z nich poznámky
      :diamond: přečíst handreading do tohoto čtvrtka

[COLOR=blue]Quick report z nového měsíce: nevím jak moc bude dobrý výsledek celého měsíce, ale to mi je jedno celkem, mindset je v pohodě zatim[/color]

@Doolyn: Díky :) zapomněl jsem ti minule poděkovat
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz

Report: Měsíc Květen 2014 - NL10 fullring

hodnocení měsíce: Volume dvojnásobný, kvalita poloviční
      tak by šel popsat jednou větou tento měsíc. Ten graf je celkem hnusnej: nahoru, dolů, nahoru dolů a nakonec výsledek jen 5BI za měsíc :O Jak říkám je sice pěkný že jsem udělal něco stim volume, ale kvalita šla dopí.. a VPIP/PFR/3B se mi trochu snížily. Jinak ale v mindsetu jsem docela pokročil, možná ale až moc! Protože jsem schopnej, klidne i za 100BB callnout bet/raise, při tom vim že sem horší, ale prostě mě zajímá co takle vill hraje a musim to callnout, a pak mě to nechá klidně i ledově klidným i když dost často uvidim to, co jsem si myslel.

edit: přidal jsem ještě vyfiltoravaný graf jen s 10NL bez zoomů a ze zoomem. Evidentě nedokážu porážet hru na zoomu. Viz grafy tak já už fakt nevím co mám hrát a jestli mám hrát zoom nebo ne. Nechápu čím to je, help please

GRAFY:
      se zoomem a regular tables

regular tables

zoom

jeste graf z all stakes na zoomu

:heart: Cíle na další měsíc červen 2014
      :diamond: hrát maximálně 6 stolů (ne 8), a z toho maximálně 1-2 zoom stoly!!
      :diamond: nedělat při hře kraviny, a při nejistotě/bez readů/s větší jistotou že má soupeř nuts použit VŽDY fold než call, pak handu zanalyzovat a až po tom uvažovat příšte o callu! ! ! ! ! ! ! ! (ne obráceně!)
      :diamond: vyvážit a najít maximální efektivnost mezi volumem a kvalitou hry!

ještě dodám že od tý doby co jsem na PSGY, kdy předtím kdy jsem tu nebyl bylo moje BB/100 na nl5 (60k sample) 0,89BB/100. Se zvedlo trojnásobně na 2,84BB/100. (55khand sample) Což vždycky potěší. (progress asi za 4-5 měsíců)