From zero to Baller

• EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 957
      From zero to Baller

Dne 1.2.2014 byla oficiálně zahájena CG skupina za účelem nejen pokerového pokroku.

Počet členů se ustálil na pěti, prozatím je tento počet konečný.

Warriors:

:spade: Fishermanek
      PS/FTP/NL 10 SH- regular i zoom

:spade:D onroberto91
      PS/NL5 rebuild jinak NL10

:spade: EISSAZ
      PS/NL10 ZOOM

:spade: Aronkaa
      PS/NL25 SH - regural

:spade: pajod
      888/NL30 - regural

:spade:P ostup všech členů tento rok na NL 50
      :spade: Vzájemná sweat session 1+/týden
      :spade: Min. volume 40k/měsíc
      :spade: Vzájemná motivace
      :spade: Sdílení know how

Cíle na únor jedntlivých účastníků:

:spade: Fishermanek
      -80k hands, nebo 100 hodin hraní.
      -každý týden min. hodina coaching s Katrisonem+ 25 hodin/měsíc samostudium
      -dočíst Mental Game of Poker
      -aktivně pracovat na zlepšení redline :-)
      -zorganizovat každý týden alespoň 2 konference se studijní skupinou!

:spade: Donroberto91
      -alespoň 60k hands pri 6 stoloch
      -každý druhý deň pozrieť video- spraviť poznámky
      -vrátiť sa stabilne na NL10
      -znovu pravidelne cvičiť

:spade: EISSAZ
      -nahrát 100 hodin
      -věnovat studiu min. 25 hodin
      -vrátit se do treninku po mesicni regeneraci( system 4 silove + 2 aero treninky/ týden)
      -přestat prokrastinovat

:spade: Aronkaa
      -nahrát alespoň 50k
      -věnovat studiu alespoň 5h týdně
      -cvičit každý den cvičební program P90X
      -jesť zdravo

:spade: pajod
      -alespoň 90k hands
      -nahrát 48% rb+cb
      -pracovat na hře
      -pracovat na mentální stránce
      -makat, makat, makat, makat!
      -vybudovat roll na výlet na NL50 (30BI))

Report bude každý týden za období pondělí - neděle. Výmluvy se nepřijímají. Bráno v potaz jen ohrožení na životě. :s_cool:

• 19 odpovědí
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,996
      GL
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Zaujímavý projekt! Držím palce.
    • DonRoberto91
      DonRoberto91
      Bronz
      Registrace: 19.06.2013 Příspěvky: 183
      Ahojte, idem spraviť prvé zhrnutie :)

Zatiaľ sa mi nedarí uchytiť na NL5, aj keď tam mám safe roll 44BI, takže idem štýlom shoot s limitom 2 BI a zas naspäť to dobiehať na NL2. Zatiaľ tie shooty boli len dva, tak verím že do tretice to vyjde.

NL2 > 19 082h > 10,81 bb/ 100
      NL5 > 3 788h > - 10,18 bb/ 100

Pridávam grafy:

GL :f_cool:
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      Registrace: 05.08.2008 Příspěvky: 326
      hoj,

Zatím zaostávám trochu v počtu hands, odehrál jsem 21k hands. Do konce tohoto týdne bych chtěl mít odehrátých 48k hands.

Jinak si myslím, že se mi daří pracovat na hře a cítím se dobře i psychicky při hraní.

graf:
    • fishermanek
      fishermanek
      Bronz
      Registrace: 19.10.2011 Příspěvky: 33
      Čau,

Jak to tak sleduju, tak nejsem jediný, kdo neplní stanovené volume. :D

Mám teprv 20k hands a měl bych mít 27k cca, teď ale hraju víc. Asi 5 hodin denně a hraju zase zoom, tak to jde rychleji.

Co se týče mého cíle pracovat na redline, tak to se mi zatím poměrně daří a pomáhá mi s tím hlavně katrisone za což mu veřejně chci poděkovat. :f_biggrin:

I čas vyhrazen pro samostudium se snažím využívat co nejvíc to jde.

Co se týče studijní skupiny, tak tam je to horší a tento měsíc jsem se zatím něják neangažoval, což musím napravit. :s_cool:

ps. Chtěl sem přidat graf, ale něják mi to nejde. :s_cry:
    • DonRoberto91
      DonRoberto91
      Bronz
      No Fishermanek, raz denne by si čau na skype mohol napísať :D

Ja som upol sem obrázok http://imgupload.sk/ a išlo to easy :)
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Tak už došlo aj na mě. Graf vypadá pěkně, ale to volume :sorry:
      Jsem si říkal na začátku února, že ta olympiada bude problém a to ještě nezačal hokej :D .
      Dohánět teda nejspíš budu na konci měsíce a tuten týden chci nahrát alespoň 15k.

• DonRoberto91
      DonRoberto91
      Bronz
      Ahojte, druhý týždeň za nami. Bol trošku variančne horší ako predchádzajúci, ale aspoň nezaspím na vavrínoch. K PS mi pribudol PKR, takže teraz hrám na dvoch herniach. Na PKR sú tí hráči katastrofálne slabí, zvyčajne sedím pri stole s 5timi s VPIP nad 50. čo má aj temné stránky občas keď vycalluje 3 barely s úplným hovnom a river mu spraví silnejšiu kombináciu :D Chce to pevné nervy na nich. Rake je tam vražedný, tak som zvedavý na RB aký príde.

NL2

NL4/5

Neaké chuťovky:

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (4 handed) Known players:
      CO:
      $1.72
      BU (Hero):
      $2.07
      SB:
      $3.93
      BB:
      $2.00
      Preflop: Hero is BU with A, A. CO folds, Hero raises to $0.08, SB calls $0.07, BB folds.
      Flop: ($0.18) A, K, T (2 players) SB bets $0.26, Hero raises to $0.70, SB raises to $1.14, Hero raises to $1.99, SB calls $0.85.
      Turn: ($4.16) 9 (2 players)
      River: ($4.16) 2 (2 players)
      Final Pot: $4.16. Results follow: Hero shows three of a kind, aces(A A). SB shows a flush, ace high(K T). SB wins with a flush, ace high(K T).

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (6 handed) Known players:
      BB:
      $8.11
      MP2:
      $4.64
      MP3:
      $1.70
      CO (Hero):
      $5.30
      BU:
      $4.92
      SB:
      $5.43
      Preflop: Hero is CO with K, K. 2 folds, Hero raises to $0.15, BU raises to $0.45, 2 folds, Hero raises to $1.10, BU raises to $4.92, Hero calls $3.82.
      Flop: ($9.91) 6, 5, 2 (2 players)
      Turn: ($9.91) 2 (2 players)
      River: ($9.91) 3 (2 players)
      Final Pot: $9.91. Results follow: BU shows a flush, king high(A K). Hero shows two pairs, kings and twos(K K). BU wins with a flush, king high(A K).

Tento týždeň sa chcem prioritne zamerať na prácu s HM2, ktorý som dostal na Valentína od priateľky :D

Myslím, že málo využívam jeho potenciál v hre. Chcem začať viac útočiť na slabiny hráčov a trošku otestovať, čo všetko sa na týchto mikrolimitoch dá urobiť pre vätšiu winrate. Chalani v group poradili neaké veci, takže sa nato zameriam.

GL do 3.týždňa :)
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      Hoj,

není moc o čem psát. Na LA udělali skvělej update a asi 4 dny mi nejel vůbec HUD, takže sem skoro nehrál. I teď když chci postnout handu, tak mi to snad ve všech conventorech háže chyby a musím to ručně upravovat.

Dostal sem se zas zpět na takovej shitrun, takže budu přemýšlet, jak si zpříjemnit grind v takových dobách. Asi něco jako dostatek vody, hromadu ovoce, poklizenej stůl, prostě abych měl kolem sebe příjemný prostředí a cítil se dobře.

Plán byl odehrát 48k hands do včera, nahrál jsem 35k. Takže to vypadá, že celkový volume za tento měsíc bude +/- 70k hands. Víc už prostě nemám šanci dát.

Co se týče hry tak zkouším pár nových věcí, snažím se víc raisovat, x/raisovat. Podařilo se mi snížit fold vs 3b na BTN-minulej měsíc 74, tento měsíc pod 60. Chtěl bych se zaměřit na hru proti fishým, takže značit handy a přemýšlet, co kde se dá zlepšit nebo vymyslet.

Co se týče mentální stránky, tak cítím obrovskej progres za posledních pár týdnů. Cítím se dobře při hraní, hodně jsem snížil počet retardovaných chyb, etc. Hodně mi pomáhá si sepsat všechny věci, kterých si na sobě všimnu a pověsit si je vypsané na papíru na stěnu před sebe a před každou session si je projet. Určitě bych to chtěl do pár měsíců dopracovat tak, abych byl schopnej dělat nejlepší možný rozhodnutí s úplně čistou hlavou a hlavně úplně bez stresu.

graf so far:

• Pajod
      Pajod
      Bronz
      Hoj,

pokeru jsem toho moc nedával tenhle týden, olympiáda vyhrála. Odehrál jsem jenom pár tísíc hands a zanalyzoval nějaký regy. Jeden úplně připomínal přesně mě před x lety: klasickej spewtard, kterej vs check jede b/b/b a očividně mu furt nevadí, že proti němu skoro necbuju a hodně x/calluju, x/raisuju. Np tam úplně rve vidlama 3brly s hnojem :D

S hrou jsem docela spokojenej, ale musím začit zas makat. Je tam dost věcí, na který se chci mrknout. Chtěl bych nahrát ještě tak 18k hands a pracovat na hře.

graf so far:

GL!
    • DonRoberto91
      DonRoberto91
      Bronz
      Trošku som sa pozabudol :)

Takže čo sa stalo za týždeň. Presun na NL5 konečne kde som chytil slušný run za 2500 rúk neakých 7 BI išlo hore, čím som zmazal celú stratu z nevydarených shootov.

Teraz tam mám neakých 56BI NL5 a keď sa nič nepokazí tak od marca budem shootovať NL10.

Na PSGY dosiahnutý status Zlato z čoho mám neskutočnú radosť, tie videá sú mega. (Hlavne od Imbankera )

Na PKR pripísaných na účet 60$, ktoré sa mi doteraz nepodarilo zistiť začo, ale nevadí, nesťažujem sa :) kľudne nech mi pripisujú týždenne. Tým som auto prešiel na NL4 aj tam. Zatiaľ tam majú hráči strašné lucky rivre, ale to sa otočí a potom bude plač :D

S volume som neni spokojný vôbec, síce do istej miery za to môže fakt, že proste na PKR sa odohrá za hodinu cca 200 rúk kým na PS odohrám 600. Takže, ja síce pri tom sedím rovnaký čas, len hand je málo. A z tej vätšej miery zato môže moja lenivosť, zlý time management.

• EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Tak sice trochu se zpožděním, ale přece. Když shrnu minulý měsíc, tak na to jak to vypadalo v průběhu, to nakonec dopadlo ještě dobře. Krom toho, že jsem se zahleděl do olympiady a nenahrál tak plánované volume. Jinak všechny ostatní cíle se mi podařilo splnit. Tedy se 75% úspěšností jsem celkem spokojen, ale pořád to není 100.

Cile na březen:
      :spade: Opět 100h volume
      :spade: 25 věnovaných studiu
      :spade: min. 15 treninků

• DonRoberto91
      DonRoberto91
      Bronz
      Tak ako som to už opísal v blogu, február bol sklamanie. Nieže sa mi nepodarilo dostať na NL10, nepodarilo sa mi ani udržať sa na NL5. Keby som foldol PF všetky KK tak by som bol tak BE možno :D :D :D

Graf február:

Grafy od môjho návratu k pokru 23.1.2014. Stále cez 20BI pod EV

NL2

NL5

Čo mi nejde do hlavy je, že crushujem NL2 celkom solídne a na NL5 nedokážem byť ani BE, to je úplne sick.

Ciele na marec:
      :spade: viac sledovať sekciu HJ
      :heart: zlepšiť volume ( aspoň 80k by nebolo na škodu)
      :diamond: menej plakať na skype :D
      :club: Dnešným dňom návrat k cvičeniu po chorobe a lenivosti ( do leta cieľ aspoň na 100kg nabrať hmotu)

GL všetkým Show must go on

• DonRoberto91
      DonRoberto91
      Bronz
      Čaute čaute, neaké novinky z fronty :)

Konečne sa mi podarilo (dúfam) usadiť sa na NL5. Zatiaľ tento mesiac som tam 11bb/100 po 7k handách ( malá vzorka je mi to jasné).

Graf NL2/ NL5 tento mesiac

Stále som nespokojný s volume hlavne, kde sa mi proste nedarí sadať si k stolom častejšie, neaký mental leak na ktorom sa snažím popracovať. Vyzerá to tak, že zlato na PSGY sa mi podarí easy udržať aj tento mesiac, napriek tomu ako málo hrám.

Spokojný som hlavne s hrou postflop, ktorá sa dosť zlepšila oproti tomu, ako keď sme tu začali. Chalani mi vysvetlili neaké dôležité veci ktoré mi unikali ( napr. nemal som žiadnu ch/calling range na flope ako PFR ).

Určite nesmiem zabudnúť pochváliť coachov Twinna a Imbankera, ktorých tréningy sú úžasné a vždy sa na ne veľmi teším, Katrisoneho ktorý super hodnotí handy v HJ ( zatiaľ sa zapájam len pasívne, popracujem natom do budúcna )

V RL som sa konečne vrátil k bodybuildingu, po prvých tréningoch svalovky jak sviňa, ale makať treba. :s_cool:

Toť vše na dnes mládež, nech sa darí pri stoloch
    • mholy
      mholy
      Bronz
      Registrace: 23.07.2012 Příspěvky: 34
      To už jste všichni balleři? Nějak vám to vymřelo :nh:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      ani jsem netušil, že něco takovýho existuje...jak to tedy pokračuje? gl
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Během měsíce jsme zůstali dva. Co k tomu asi tak dodat..... Pajod má vlastní bloq a já jsem se rozhodl to tu sám netáhnout, nejsem zrovna velký pisálek.
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Tak to je skoda, mohl to byt docela zajimavy projekt
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      jojo, zbyli jsme dva, takže to nemá cenu updatovat teď a psat tady, jak na tom jsme.

Ale my pořád fungujem, takže to k něčemu bylo. Jestli se někdo chce přidat, tak klidně ať napíše. Někdo další motivovanej a spolehlivej by se nám hodil.