BLOG:600$ ---> 10,000$ (Nl10)

• ideeesd
      ideeesd
      Zlato
      Registrace: 26.02.2013 Příspěvky: 97
      Ahojte všichni, jmenuji se David a mám 23let. Poker hraji asi 3 roky, ale asi až poslední půl rok se snažím nějakým způsobem na sobě pracovat. První dva roky se moje počínání u stolů snad pokerem ani nedá nazvat a určitě jsem tu nejednomu z Vás daroval nějakej ten dolar :D Někdy asi v březnu 2013 jsem si pořídil HM2 a za příspění minima studia začal hrát CG micro limity, kde se za mě stal na půl roku víceméně breakeven hráč. Až poslední půl rok jsem pořádně nastudoval basic - silver članky, zhlídl nějaký videa a začal využivat HJ forum (opravdu skvělá věc, díky) a hra se začla snad pomaličku zlepšovat.

Od založení tohoho blogu si slibuji, že mě motivuje k vyšší aktivitě co se týče studia, hraní a celkově mě naučí nějaké disciplíně a tím se snad urychlý celý můj pokerový růst.

Budu hrát na stárech SH NL10. Momentální BR je 650$. Nějaký přestý limit na přechod na vyšší limit si nedávám. Zkrátka až si budu jistý, že Nl10 crushuju. Na blog bych chtěl každý týden hodit nějaký menší report.

Plány na únor:
      POKER
      - volume 50K hand + udržet gold status na pokerstars
      - poctivě studovat články a videa
      - postovat handy + prohlížet handy ostatních
      - zaměřit se na redline, kde si myslím, že mi uniká spousta value ...kdyby měl někdo nějaké tipy, rady ...rád uvítám, díky :) )

RL
      - omezit alkohol:D + celkově zdravější lifestyle
      - 2-3x do týdne začít chodit běhat
      - denně hrát na kytaru, aspoň půl hodky:)

takže GL všem :)
  • 5 odpovědí
    • ideeesd
      ideeesd
      Zlato
      ještě příhodím grafy za poslední půlrok... :f_cool:

NL2 NL5 NL10
    • ideeesd
      ideeesd
      Zlato
      Tááákže, první aktualizace "nejčtenějšího" blogu :f_biggrin: No jako upřímně, čekal jsem, že se moje pracovní morálka zvedne více:D Přečteno 0 článků, zhlídl jsem asi 4 videa:D Ale zase tak černě bych to neviděl, spíše jsem se chtěl zaměřit na tu část praktickou, než teoretickou, takže jsem rozebíral svoje handy, handy z HJ fóra a sám jsem tam přišpěl pár handama. Určitě se ale dalo zamakat více!! Takže další tyden je co zlepšovat!! Asi bych to viděl, že z moji předešlé "aktivity" 20% jsem se dostal na 40% :D Jakýsi pokrok tu je,p omaličku, ale jistě ... :f_cool:

Co se týče hraní, tak jsem se chtěl zaměřit na redline. První tři dny jsem hrál 6 stolů a zjistil jsem, že je to katastrofa, tak jsem se asi po 7K handach (v grafu je to pěkně vidět) rozhodl snížit počet stolů na 4. V práci hraji zoom (kdyby někdo otravoval, ať to můžu rychle vypnout:D ), tam jsem počet stolů ze 3 snížil na 2 a myslím, že přišlo velké zlepšení. Je to o 100% lepší, člověk tak vnímá více hru, bojuje o každý malý pot, strašně moc udělá taky timing, který bych řekl, že jsem při 6ti stolech vůbec nevnímal. Takže pokud se v tom někdo plácá, jak já, tak může snížení stolů jen doporučit.

Co bych asi vyzvedl na svoji hře, tak určitě mindset, kdy se první tři dny moc nedařilo. Nebyla to jako žádná velká katastrofa, ale když si vzpomenu, jak mě dokázala rozhodit jedna nevydařená session, tak teď jsem byl v klidu celý 3 dny. Taky jsem uměl vytiltavat už jen u table selekce, "že mi někdo zasedl":D D Taky se snažím někdy proti regům něco vymyslet a ono to vcelku fungovalo, snad to nebyla náhoda...to se ukáže na větším vzorku hand :s_biggrin: Taky jsem více rozšířil moji 3bet/bluff range a vcelku to hodně funguje, takže s tím určitě spokojenost.

Co zlepšovat?

Je toho strašně moc, to je jasné. Ale tak čeho jsem si sám vědom:

1. tak určitě více defenderovat blindy. Pomaličku začít nějak rozšiřovat moji range. Hlavně vs Co a Bu steal ...
      2. když mi to delší dobu prostě "nechodí" tak mám sklony k tomu více bluffovat, bluffcatchovat, s tím, že si říkam něco jako "sakra to už neni možný, aby to zase měl"....klasicky, vždycky mají něco jako nuts :f_eek:
      3. dost často jsem taky zbytečně bluffoval/semibluffovat proti fishy/loose hračům, což je vcelku dost zbytečný, protože FE je tam prostě minimalní. Což si vždycky uvědomím, až mě vycallujou do showdownu s nějakým PP:D Chce se to celkově více soustředit a zamyslet se nad tím, co proti mně stojí za soupeře, než tam začnu mlátit druhý barrely apod...
      - teďka mě nic nenapadá (ale jako určitě to neni dokonalou hrou :f_biggrin: ) ...

Co další týden?
      - číst, rozebírát, hrát ..atd atd :s_cool:

graf za první týden:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Čau, dám ti radu: vypni EV lajnu, vypni i ty další dvě a vůbec se tím nezaobírej, důležité je jak hraješ a ta zelená lajna :)
    • ideeesd
      ideeesd
      Zlato
      čau,
      díky, snažil jsem se na graf vůbec nedívat a asi to bylo lepší. Ale stejně jsem pořád hodně money/results oriented: :f_confused:
    • ideeesd
      ideeesd
      Zlato
      2.týden od výzvy

Ahoj,
      dnes jen tak zkráceně. Tak jsem si rozhodl, že zkusím shot na nl25, s tím, že když spadnu pod 5Bis, tak se vrátím zpátky na nl10. Odehrál jsem asi 12K hand, z toho tak 11K fast variatu. Nevím jestli to brat jako úspěch, že jsem těch 5BIs nebustnul, nebo byt na sebe naštvanej za některý spewy handy. :f_frown: Nicméně myslím, že to nejhorší nebylo. Takže budu pokračovat, snad se moje hra bude lepšit a na nl25 se usadím natrvalo.
      Rozsáhlejší report na konci měsice. :s_cool:

Gl všem

1. shot na nl25