BLOG: Tak jde cash..

• Zajic
      Zajic
      Bronz
      Registrace: 30.12.2009 Příspěvky: 346
      No výborně, tak zakládám blog na cashgame. Ahoj jsem zajíc a možná si mě pamatujete z filmů jako neporáží limity, nebo rozmlácená myš. BLOGSNG

Musím přestoupit na jinou variantu, protože jsem v SNG nasbíral tolik tolik času, který by se dal přetavit jinde možná zajímavěji. Dalším důvodem je také nestíhavost dohrávat SNGéčka..

Proto du do kaše...
      Začínám na NL 2 SH a chci se věnovat už jenom SH, protože po oťukávačkách mě baví dynamika, agresivita apod...

Přesouvám sem také své oblíbené pivní kecy a běhačsko-pivní výzvu, kde už se ležáky odpoutaly k solidnímu úniku (ne vážně, pohybuju se v kultuře a tam se všechno kreativní točí kolem alkoholu.. žeo a kdo není kreativní tak není vožralej a naopak)

BEER 73
      RUN 34,5 ( :D )

No začal sem MSS na zoomu NL5 ale to nebyla nejlepší volba a raději sem zvolil BSS na NL2 a zatím je to takový pokus-omyl spíš ... mrkni...

tak valim dál, koukám na videa, handy apod... třeba se to jednou rozjede)))
  • 7 odpovědí
    • beeliu
      beeliu
      Bronz
      Registrace: 02.09.2013 Příspěvky: 127
      Zdravim

tak přeju hodně štěstí a pevný nervy ..hrajeme na stejný herně, snad se nebudem obírat :D
    • Zajic
      Zajic
      Bronz
      tak jo, no na PS se asi výhledově přesunu, jinak zatim GALA galoše..

přidávám pár poznámek z NL2jky, který by měly odstranit leaky

AK – OOP – chack-call – flop – po chack od villain – turn donkbet
      omezit donkbety – pouze za účelem value
      8-10 bb 3B – plus bb OOP
      na value dávat line bet-bet – aby se vyfoldovali draw a overcards
      1color flop – když tě netrefí tak chack-fold, z pozice po pf agresi c-bet

---- reraise na turnu indikuje dva páry či lepší – pokud sázím průběžně
      necallovat OOP
      ….nedávat třetí barelly s hovnem…
      ---- nervat se do boje s rybama, taky můžou mít handu
      --- na chack raisech se zamyslet nad silou mojí handy
      --- víc sledovat openy z utg
      ----- víc bránit FD a SD – donkbetovat i při value
      ----- zvážit open range na MP (KJo KQo)
      --- ochrana proti FD je c-bet na turnu

--- proč furt donkbetuješ dopiči?
       omezit open QJ
       hrát z buttonu cokoliv, hrát ze sb minimum
       zkusit necallovat se secondpairem
       nacallovat 3b s middle pairem
    • Zajic
      Zajic
      Bronz
      tento týden sem dal úplný absolutní voraz od kartiček, protože sem už pletl pátý přes šestý a nefungovalo, to .... na druhou stranu sem obnovil učíme se vyhrávat... což by mohlo vylepšit roll a vono jo...

se 150$ bude NL2 rozhodně bezpečnější :) )
    • Zajic
      Zajic
      Bronz
      a je to bezpečnější, ustrašenějším abc stylem se mi daří dávat dohromady nějaké peníze a po 15tis handách na NL2 bych chtěl začít dělat NL5... stále sem zatím po flopu dost nejistej a je to vidět...

připadám si jako total fakinglůsr začátečník, znova se učit zahazovat toppairy... brrr no trvá to

v současnosti teda na poker770, kde mě bonusy drží nad hladinou i při krátkodobých krizách

BR 113

--- padesát dolarů stále ještě čeká na gala, abych s nima vybral zbytek RB co tam zbylo.. dál budu tyhle peníze posílat skrz různý akce...

zatím to vypadá, že je to spíš návod na bonusy než na hraní...

ale jeden mě teď pro chudáky napadl...

:D
      založ si účet u mbank - 300kč
      založ skrill přes PS - 10$
      vlož na ipoker - 30$ free
      plus další bonusy...
      no freerolly na poker asi nejsou nutný už bych řekl))
    • Zajic
      Zajic
      Bronz
      dycky když to začne člověk porážet dondou ty lahůdky do těch esíček, vyšších flushí a tří auťáků... to je na těch kartách asi fajn))

• Zajic
      Zajic
      Bronz
      to jak mi ta cashka nejde je pro mě velice velice zážitek, lámu si celý dny hlavu nad shit spoty a chybama, dneska sem načal herní plán serii od twina a sem překvapenej jak blázen, jak sem zalezlej hráč... se svejma 17/14 3bet 5 mě poráží hlavně blindy)), naštěstí díky bonusům a pod můžu pomalu experimentovat (díky PS jak sviň) a postupně to snad začít porážet..

Hlavní cíle - z prvních videíí od twina udělat výpisky- rozšířít range
      3bety začínám pomalu liteovat proti regům (jestli se tomu na NL2 dá říkat)

- asi bych měl začít hrát méně stolů 6-8 bude stačit, což taky významně doplní table select...

- poznatek librovejch stolů je famózní... hráči tam hrajou o hromadu hůř než na eurovejch.. nevim proč
    • Zajic
      Zajic
      Bronz
      lol, zisková sežn... míň stolů je skoro větší zábava, hlavně s loose rangí))